ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2020 10:00

Raporti tronditës: Marilyn Monroe u gjet e vdekur, e zhveshur dhe me kokë poshtë

Raporti tronditës: Marilyn Monroe u gjet e vdekur, e zhveshur dhe me kokë poshtë
Më 6 gusht 1962, Marilyn Monroe u gjet e vdekur në shtëpinë e saj, teksa ylli i Holliwood kishte ende receptorin e telefonit në dorë, e shtrirë me fytyrë poshtë dhe asgjë veshur. Aktorja e njohur besohet se ka vrarë ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 22:32
Më 6 gusht 1962, Marilyn Monroe u gjet e vdekur në shtëpinë e saj, teksa ylli i Holliwood kishte ende receptorin e telefonit në dorë, e shtrirë me fytyrë poshtë dhe asgjë veshur. Aktorja e njohur besohet se ka vrarë ...

Raporti tronditës: Marilyn Monroe u gjet e vdekur, e zhveshur dhe me kokë poshtë
Më 6 gusht 1962, Marilyn Monroe u gjet e vdekur në shtëpinë e saj, teksa ylli i Holliwood kishte ende receptorin e telefonit në dorë, e shtrirë me fytyrë poshtë dhe asgjë veshur. Aktorja e njohur besohet se ka vrarë ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 22:23
Më 6 gusht 1962, Marilyn Monroe u gjet e vdekur në shtëpinë e saj, teksa ylli i Holliwood kishte ende receptorin e telefonit në dorë, e shtrirë me fytyrë poshtë dhe asgjë veshur. Aktorja e njohur besohet se ka vrarë ...

Raporti tronditës: Marilyn Monroe u gjet e vdekur, e zhveshur dhe me kokë poshtë
Këngëtarja, Yllka Kuqi ka vite që është martuar por ende çifti nuk kanë bërë me dije se do bëhen prindër. Por tashmë, Yllka qenka shtatëzënë për herë të parë, shkruan GazetaBlic. Ajo ka publikuar një imazh për ditën e ...
GazetaBlic | 14-Feb-2020 22:11
Këngëtarja, Yllka Kuqi ka vite që është martuar por ende çifti nuk kanë bërë me dije se do bëhen prindër. Por tashmë, Yllka qenka shtatëzënë për herë të parë, shkruan GazetaBlic. Ajo ka publikuar një imazh për ditën e ...

Raporti tronditës: Marilyn Monroe u gjet e vdekur, e zhveshur dhe me kokë poshtë
Më 6 gusht 1962, Marilyn Monroe u gjet e vdekur në shtëpinë e saj, teksa ylli i Holliwood kishte ende receptorin e telefonit në dorë, e shtrirë me fytyrë poshtë dhe asgjë veshur. Aktorja e njohur besohet se ka vrarë ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 22:08
Më 6 gusht 1962, Marilyn Monroe u gjet e vdekur në shtëpinë e saj, teksa ylli i Holliwood kishte ende receptorin e telefonit në dorë, e shtrirë me fytyrë poshtë dhe asgjë veshur. Aktorja e njohur besohet se ka vrarë ...

Raporti tronditës i mjekut ligjor për vdekjen e Marilyn Monroe
Raporti tronditës i mjekut ligjor për vdekjen e Marilyn Monroe Më 6 gusht 1962, Marilyn Monroe u gjet e vdekur në shtëpinë e saj, teksa ylli i Holliwood kishte ende receptorin e telefonit në dorë, e shtrirë me fytyrë ...
Zeri | 14-Feb-2020 19:51
Raporti tronditës i mjekut ligjor për vdekjen e Marilyn Monroe Më 6 gusht 1962, Marilyn Monroe u gjet e vdekur në shtëpinë e saj, teksa ylli i Holliwood kishte ende receptorin e telefonit në dorë, e shtrirë me fytyrë ...

Raporti tronditës i mjekut ligjor për vdekjen e Marilyn Monroe
Më 6 gusht 1962, Marilyn Monroe u gjet e vdekur në shtëpinë e saj, teksa ylli i Holliwood kishte ende receptorin e telefonit në dorë, e shtrirë me fytyrë poshtë dhe asgjë veshur.
Top Channel | 14-Feb-2020 16:34
Më 6 gusht 1962, Marilyn Monroe u gjet e vdekur në shtëpinë e saj, teksa ylli i Holliwood kishte ende receptorin e telefonit në dorë, e shtrirë me fytyrë poshtë dhe asgjë veshur.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved