ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 20:04

Raiola: Flas shpesh me Nedvedin, një kthim i Pogbas te Juventusi është i mundur

Raiola: Flas shpesh me Nedvedin, një kthim i Pogbas te Juventusi është i mundur
Mino Raiola ka folur për rikthimin e mundshëm të Paul Pogbas te Juventusi, duke thënë se lojtari e sheh Italinë “si shtëpinë e tij të dytë”. Pogba ka qenë prej kohësh i lidhur me një rikthim në Torino, ndërsa Raiola ka ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 16:56
Mino Raiola ka folur për rikthimin e mundshëm të Paul Pogbas te Juventusi, duke thënë se lojtari e sheh Italinë “si shtëpinë e tij të dytë”. Pogba ka qenë prej kohësh i lidhur me një rikthim në Torino, ndërsa Raiola ka ...

Unitedi zbret edhe më shumë çmimin e Pogbas
Manchester Unitedi thuhet se ka vendosur ta ulë edhe më shumë çmimin e mesfushorit Paul Pogba dhe tani po kërkon 100 milionë euro për ta shitur në fund të sezonit. Sipas mediumit The Guardian , Pogba nuk do të lejohet ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 16:05
Manchester Unitedi thuhet se ka vendosur ta ulë edhe më shumë çmimin e mesfushorit Paul Pogba dhe tani po kërkon 100 milionë euro për ta shitur në fund të sezonit. Sipas mediumit The Guardian , Pogba nuk do të lejohet ...

Raiola: Një kthim i Pogbas te Juventusi është i mundur
Mino Raiola ka folur për rikthimin e mundshëm të Paul Pogbas te Juventusi, duke thënë se lojtari e sheh Italinë “si shtëpinë e tij të dytë”. Pogba ka qenë prej kohësh i lidhur me një rikthim në Torino, ndërsa Raiola ka ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 17:45
Mino Raiola ka folur për rikthimin e mundshëm të Paul Pogbas te Juventusi, duke thënë se lojtari e sheh Italinë “si shtëpinë e tij të dytë”. Pogba ka qenë prej kohësh i lidhur me një rikthim në Torino, ndërsa Raiola ka ...

Raiola: Flas shpesh me Nedvedin, një kthim i Pogbas te Juventusi është i mundur
Mino Raiola ka folur për rikthimin e mundshëm të Paul Pogbas te Juventusi, duke thënë se lojtari e sheh Italinë “si shtëpinë e tij të dytë”. Pogba ka qenë prej kohësh i lidhur me një rikthim në Torino, ndërsa Raiola ka ...
E Dua Sportin | 14-Feb-2020 16:59
Mino Raiola ka folur për rikthimin e mundshëm të Paul Pogbas te Juventusi, duke thënë se lojtari e sheh Italinë “si shtëpinë e tij të dytë”. Pogba ka qenë prej kohësh i lidhur me një rikthim në Torino, ndërsa Raiola ka ...

Unitedi zbret edhe më shumë çmimin e Pogbas
Manchester Unitedi thuhet se ka vendosur ta ulë edhe më shumë çmimin e mesfushorit Paul Pogba dhe tani po kërkon 100 milionë euro për ta shitur në fund të sezonit. Sipas mediumit The Guardian , Pogba nuk do të lejohet ...
E Dua Sportin | 14-Feb-2020 16:59
Manchester Unitedi thuhet se ka vendosur ta ulë edhe më shumë çmimin e mesfushorit Paul Pogba dhe tani po kërkon 100 milionë euro për ta shitur në fund të sezonit. Sipas mediumit The Guardian , Pogba nuk do të lejohet ...

VIDEO | Ibrahimovic e godet me shuplakë, Raiola: Ende e ndjej dhimbjen
Mino Raiola u godit edhe njëherë tjetër nga një shuplakë e Zlatan Ibrahimovic, pas barazimit 1-1 të Milanit me Juventusin në Kupën e Italisë mbrëmjen e së enjtes. Agjenti i njohur italo-holandez, ishte i pranishëm në ...
ABCNews | 14-Feb-2020 12:43
Mino Raiola u godit edhe njëherë tjetër nga një shuplakë e Zlatan Ibrahimovic, pas barazimit 1-1 të Milanit me Juventusin në Kupën e Italisë mbrëmjen e së enjtes. Agjenti i njohur italo-holandez, ishte i pranishëm në ...

Manchester United i kërkon 100 milionë euro për Pogban
Mesfushori francez, Paul Pogba, dëshiron që të largohet nga skuadra Manchester Unitet gjatë verës së këtij viti. Por, skuadrat që janë të interesuara për futbollistin 26 vjeçar, duhet t’i bëjnë gati 100 milionë euro për ...
Klan Kosova | 14-Feb-2020 13:49
Mesfushori francez, Paul Pogba, dëshiron që të largohet nga skuadra Manchester Unitet gjatë verës së këtij viti. Por, skuadrat që janë të interesuara për futbollistin 26 vjeçar, duhet t’i bëjnë gati 100 milionë euro për ...

Manchester United kërkon 100 milionë euro për Pogban
Paul Pogba dëshiron të largohet nga Manchester United gjatë afatit kalimtar të verës. Sipas asaj që raporton Guardian, drejtuesit e klubit kërkojnë 100 milionë euro për të lënë të lirë mesfushorin francez. Paul Pogba ...
Alsat-M | 14-Feb-2020 12:52
Paul Pogba dëshiron të largohet nga Manchester United gjatë afatit kalimtar të verës. Sipas asaj që raporton Guardian, drejtuesit e klubit kërkojnë 100 milionë euro për të lënë të lirë mesfushorin francez. Paul Pogba ...

Manchester United kërkon 100 milionë euro për Pogban
Paul Pogba dëshiron të largohet nga Manchester United gjatë afatit kalimtar të verës. Sipas asaj që raporton Guardian, drejtuesit e klubit kërkojnë 100 milionë euro për të lënë të lirë mesfushorin francez, përcjellë ...
InFokusi | 14-Feb-2020 12:46
Paul Pogba dëshiron të largohet nga Manchester United gjatë afatit kalimtar të verës. Sipas asaj që raporton Guardian, drejtuesit e klubit kërkojnë 100 milionë euro për të lënë të lirë mesfushorin francez, përcjellë ...

35 milionë euro oferta nga skaudra e Premier League për Vedat Muriqin
Paul Pogba mund të rikthehet te Juventusi gjatë merkatos së verës dhe konfirmimet vijnë nga vetë menaxheri i kampionit të botës, Mino Raiola, në një intervistë të dhënë për mediat italiane pas përfundimit të ndeshjes ...
GazetaBlic | 14-Feb-2020 12:00
Paul Pogba mund të rikthehet te Juventusi gjatë merkatos së verës dhe konfirmimet vijnë nga vetë menaxheri i kampionit të botës, Mino Raiola, në një intervistë të dhënë për mediat italiane pas përfundimit të ndeshjes ...

Man Utd: Ja sa kushton Paul Pogba
26 vjeçari po vazhdon të rikuperohet nga lëndimi dhe shumë pak ka ndihmuar Manchester Unitedin në fushë këtë sezon, por lëndimi nuk e ka larguar atë nga spekulimet e shumta për të ardhmen, pasi edhe vetë ka pranuar se ...
Lajminet | 14-Feb-2020 11:52
26 vjeçari po vazhdon të rikuperohet nga lëndimi dhe shumë pak ka ndihmuar Manchester Unitedin në fushë këtë sezon, por lëndimi nuk e ka larguar atë nga spekulimet e shumta për të ardhmen, pasi edhe vetë ka pranuar se ...

Pogba kërkon largimin, Juventusi “fërkon” duart
Paul Pogba dëshiron të largohet nga Manchester United në verë. Por ekziston në problem. Manchester United kërkon 100 milionë euro për ta liruar francezin. Juventusi mbetet i interesuar për Pogban, ndërsa agjenti i tij ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 11:04
Paul Pogba dëshiron të largohet nga Manchester United në verë. Por ekziston në problem. Manchester United kërkon 100 milionë euro për ta liruar francezin. Juventusi mbetet i interesuar për Pogban, ndërsa agjenti i tij ...

Pogba kërkon largimin, Juventusi “fërkon” duart
Paul Pogba dëshiron të largohet nga Manchester United në verë. Por ekziston në problem. Manchester United kërkon 100 milionë euro për ta liruar francezin. Juventusi mbetet i interesuar për Pogban, ndërsa agjenti i tij ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 11:01
Paul Pogba dëshiron të largohet nga Manchester United në verë. Por ekziston në problem. Manchester United kërkon 100 milionë euro për ta liruar francezin. Juventusi mbetet i interesuar për Pogban, ndërsa agjenti i tij ...

Agjenti Raiola: Pogba s’do ta refuzonte kthimin në Juventus
Ylli i Manchester Unitedit, Paul Pogba, nuk do ta refuzonte mundësinë për t’u kthyer në Juventus gjatë sezonit të ardhshëm, sipas agjentit të futbollistit francez, Mino Raiola. Mesfushori 26-vjeçar për momentin është ...
Lexo | 14-Feb-2020 09:47
Ylli i Manchester Unitedit, Paul Pogba, nuk do ta refuzonte mundësinë për t’u kthyer në Juventus gjatë sezonit të ardhshëm, sipas agjentit të futbollistit francez, Mino Raiola. Mesfushori 26-vjeçar për momentin është ...

Pogba te Juventus? Përgjigjet Raiola
Agjenti i francezit është rikthyer të flas për të ardhmen e yllit të Manchester United. Pogba që shumë pak është paraqitur këtë sezon shkaku i lëndimit, po vazhdon të rikuperohet për të ndihmuar ‘Djajtë e Kuq’ në pjesën ...
Lajminet | 14-Feb-2020 09:36
Agjenti i francezit është rikthyer të flas për të ardhmen e yllit të Manchester United. Pogba që shumë pak është paraqitur këtë sezon shkaku i lëndimit, po vazhdon të rikuperohet për të ndihmuar ‘Djajtë e Kuq’ në pjesën ...

E ardhmja e Pogbasë, Raiola i shkel syrin kampionëve
Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba, ka vuajtur shumë këtë sezon. Ai nuk ka luajtur për shkak dëmtimesh në pjesën më të madhe të sezonit dhe Solskjaer ka humbur durimin me francezin. Agjenti i Pogbasë, Mino ...
Politiko | 14-Feb-2020 09:26
Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba, ka vuajtur shumë këtë sezon. Ai nuk ka luajtur për shkak dëmtimesh në pjesën më të madhe të sezonit dhe Solskjaer ka humbur durimin me francezin. Agjenti i Pogbasë, Mino ...

Agjenti Raiola: Pogba s’do ta refuzonte kthimin në Juventus
Ylli i Manchester Unitedit, Paul Pogba, nuk do ta refuzonte mundësinë për t’u kthyer në Juventus gjatë sezonit të ardhshëm, sipas agjentit të futbollistit francez, Mino Raiola. Mesfushori 26-vjeçar për momentin është ...
Kosova Sot | 14-Feb-2020 09:24
Ylli i Manchester Unitedit, Paul Pogba, nuk do ta refuzonte mundësinë për t’u kthyer në Juventus gjatë sezonit të ardhshëm, sipas agjentit të futbollistit francez, Mino Raiola. Mesfushori 26-vjeçar për momentin është ...

Rikthimi i Paul Pogba te Juventus? Agjenti Mino Raiola flet hapur
Agjenti i njohur, Mino Raiola, ka folur sërish për mediet sa i takon të ardhmes së Paul Pogba. Raiola iu përgjigj pyetjes për nëj rikthim të mundshëm të francezit te Juventus, me agjentin që tha se Italia, është si ...
ABCNews | 14-Feb-2020 08:30
Agjenti i njohur, Mino Raiola, ka folur sërish për mediet sa i takon të ardhmes së Paul Pogba. Raiola iu përgjigj pyetjes për nëj rikthim të mundshëm të francezit te Juventus, me agjentin që tha se Italia, është si ...

Agjenti Raiola: Pogba s’do ta refuzonte kthimin në Juventus
Ylli i Manchester Unitedit, Paul Pogba, nuk do ta refuzonte mundësinë për t’u kthyer në Juventus gjatë sezonit të ardhshëm, sipas agjentit të futbollistit francez, Mino Raiola. Mesfushori 26-vjeçar për momentin është ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 09:14
Ylli i Manchester Unitedit, Paul Pogba, nuk do ta refuzonte mundësinë për t’u kthyer në Juventus gjatë sezonit të ardhshëm, sipas agjentit të futbollistit francez, Mino Raiola. Mesfushori 26-vjeçar për momentin është ...

Ibrahimovic u ndëshkua kundër Juventusit, lajm i keq për Milanin në Kupë
Zlatan Ibrahimovic e nisi titullar takimin kundër Juventusit, gjysmëfinalja e parë mes dy klubeve për Kupën e Italisë. Sulmuesi suedez u ndëshkua me karton të verdhë që në minutën e 30-të të sfidës, pasi goditi me ...
ABCNews | 13-Feb-2020 21:53
Zlatan Ibrahimovic e nisi titullar takimin kundër Juventusit, gjysmëfinalja e parë mes dy klubeve për Kupën e Italisë. Sulmuesi suedez u ndëshkua me karton të verdhë që në minutën e 30-të të sfidës, pasi goditi me ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved