ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 02:29

“Qeveri pa BDI-në”, flet Spasovski, Ademi pa qëndrim për mosmarrëveshjen

“Qeveri pa BDI-në”, flet Spasovski, Ademi pa qëndrim për mosmarrëveshjen
Kryeministri teknik, Oliver Spasovski duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve rreth deklaratës së Ljubço Nikollovskit i cili mbrëmë tha se në rast të obstruksioneve lidhur me ligjin e PP, në zgjedhje do të shkohet në ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 11:40
Kryeministri teknik, Oliver Spasovski duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve rreth deklaratës së Ljubço Nikollovskit i cili mbrëmë tha se në rast të obstruksioneve lidhur me ligjin e PP, në zgjedhje do të shkohet në ...

Spasovski: Së pari votimi i ligjeve dhe më pas zgjedhje
Kryeministri i Qeverisë teknike, Oliver Spasovski thotë se duhet të miratohen ligjet që janë të rëndësishëm për shtetin, siç është Ligji për Prokurori Publike dhe më pas të shkohet në zgjedhje. Ai shtoi se nëse ka ...
Televizioni Koha | 14-Feb-2020 11:22
Kryeministri i Qeverisë teknike, Oliver Spasovski thotë se duhet të miratohen ligjet që janë të rëndësishëm për shtetin, siç është Ligji për Prokurori Publike dhe më pas të shkohet në zgjedhje. Ai shtoi se nëse ka ...

“Qeveri pa BDI-në”, flet Spasovski, Ademi: BDI-ja do të dalë me qëndrim
Mbrëmë në emisionin, Click Plus, Sekretari gjeneral i LSDM Ljubço Nikollovski tha se në rast se ka obstruksione në Kuvend, atëherë LSDM do të krijojë shumicë të re dhe do të shkojë në zgjedhje të rregullta në dhjetor, e ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 11:10
Mbrëmë në emisionin, Click Plus, Sekretari gjeneral i LSDM Ljubço Nikollovski tha se në rast se ka obstruksione në Kuvend, atëherë LSDM do të krijojë shumicë të re dhe do të shkojë në zgjedhje të rregullta në dhjetor, e ...

Spasovski: Pa miratimin e ligjeve, nuk ka shpërbërje të kuvendit
Kryeministri teknik Oliver Spasovski sot ka deklaruar se nuk mund të ketë shpërbërje të kuvendit pa miratimin paraprak të ligjeve, duke aluduar në Ligjin për Prokurorinë publike dhe Këshillit të Prokurorëve. “Prioritet ...
Aktuale.MK | 14-Feb-2020 11:07
Kryeministri teknik Oliver Spasovski sot ka deklaruar se nuk mund të ketë shpërbërje të kuvendit pa miratimin paraprak të ligjeve, duke aluduar në Ligjin për Prokurorinë publike dhe Këshillit të Prokurorëve. “Prioritet ...

Spasovski: Prioritet janë ligjet dhe jo zgjedhjet, nuk do të ketë shpërbërje të kuvendit pa miratimin e ligjeve
Kryeministri teknik Oliver Spasovski sot ka deklaruar se nuk mund të ketë shpërbërje të kuvendit pa miratimin paraprak të ligjeve, duke aluduar në Ligjin për Prokurorinë publike dhe Këshillit të Prokurorëve. “Prioritet ...
Shprehja | 14-Feb-2020 11:07
Kryeministri teknik Oliver Spasovski sot ka deklaruar se nuk mund të ketë shpërbërje të kuvendit pa miratimin paraprak të ligjeve, duke aluduar në Ligjin për Prokurorinë publike dhe Këshillit të Prokurorëve. “Prioritet ...

Spasovski: Prioritet janë ligjet dhe jo zgjedhjet, nuk do të ketë shpërbërje të kuvendit pa miratimin e ligjeve
Kryeministri teknik Oliver Spasovski sot ka deklaruar se nuk mund të ketë shpërbërje të kuvendit pa miratimin paraprak të ligjeve, duke aluduar në Ligjin për Prokurorinë publike dhe Këshillit të Prokurorëve. “Prioritet ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 11:02
Kryeministri teknik Oliver Spasovski sot ka deklaruar se nuk mund të ketë shpërbërje të kuvendit pa miratimin paraprak të ligjeve, duke aluduar në Ligjin për Prokurorinë publike dhe Këshillit të Prokurorëve. “Prioritet ...

Spasovski: Së pari votimi i ligjeve dhe më pas zgjedhje
Kryeministri i Qeverisë teknike, Oliver Spasovski thotë se duhet të miratohen ligjet që janë të rëndësishëm për shtetin, siç është Ligji për Prokurori Publike dhe më pas të shkohet në zgjedhje. Ai shtoi se nëse ka ...
Arbresh | 14-Feb-2020 10:46
Kryeministri i Qeverisë teknike, Oliver Spasovski thotë se duhet të miratohen ligjet që janë të rëndësishëm për shtetin, siç është Ligji për Prokurori Publike dhe më pas të shkohet në zgjedhje. Ai shtoi se nëse ka ...

Spasovski: Së pari votimi i ligjeve dhe më pas zgjedhje
Kryeministri i Qeverisë teknike, Oliver Spasovski thotë se duhet të miratohen ligjet që janë të rëndësishëm për shtetin, siç është Ligji për Prokurori Publike dhe më pas të shkohet në zgjedhje. Ai shtoi se nëse ka ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 10:43
Kryeministri i Qeverisë teknike, Oliver Spasovski thotë se duhet të miratohen ligjet që janë të rëndësishëm për shtetin, siç është Ligji për Prokurori Publike dhe më pas të shkohet në zgjedhje. Ai shtoi se nëse ka ...

Spasovski: Nuk do të ketë shpërbërje të kuvendit pa miratimin e ligjeve
Kryeministri teknik i vendit Oliver Spasovski mëngjesin e sotëm ka deklaruar se nuk mund të ketë shpërbërje të kuvendit pa miratimin paraprak të ligjeve, duke aluduar në Ligjin për Prokurorinë Publike, njofton Shenja. ...
Shenja | 14-Feb-2020 10:44
Kryeministri teknik i vendit Oliver Spasovski mëngjesin e sotëm ka deklaruar se nuk mund të ketë shpërbërje të kuvendit pa miratimin paraprak të ligjeve, duke aluduar në Ligjin për Prokurorinë Publike, njofton Shenja. ...

“Qeveri pa BDI-në”, flet Spasovski, Ademi: BDI-ja do të dalë me qëndrim
Kryeministri teknik, Oliver Spasovski duke u përgjigjur në pyetjen e TV21 rreth deklaratës së Ljubço Nikollovskit i cili mbrëmë tha se në rast të obstruksioneve lidhur me ligjin e PP, në zgjedhje do të shkohet në ...
Ina-Online | 14-Feb-2020 10:43
Kryeministri teknik, Oliver Spasovski duke u përgjigjur në pyetjen e TV21 rreth deklaratës së Ljubço Nikollovskit i cili mbrëmë tha se në rast të obstruksioneve lidhur me ligjin e PP, në zgjedhje do të shkohet në ...

Spasovski: Prioritet janë ligjet dhe jo zgjedhjet, nuk do të ketë shpërbërje të kuvendit pa miratimin e ligjeve
Kryeministri teknik Oliver Spasovski sot ka deklaruar se nuk mund të ketë shpërbërje të kuvendit pa miratimin paraprak të ligjeve, duke aluduar në Ligjin për Prokurorinë publike dhe Këshillit të Prokurorëve. “Prioritet ...
Republika | 14-Feb-2020 10:32
Kryeministri teknik Oliver Spasovski sot ka deklaruar se nuk mund të ketë shpërbërje të kuvendit pa miratimin paraprak të ligjeve, duke aluduar në Ligjin për Prokurorinë publike dhe Këshillit të Prokurorëve. “Prioritet ...

Spasovski paralajmëron se nuk do të ketë zgjedhje, pa u plotësuar kushtet
Kryeministri teknik Oliver Spasovski sot ka deklaruar se nuk mund të ketë shpërbërje të kuvendit pa miratimin paraprak të ligjeve, duke aluduar në Ligjin për Prokurorinë publike dhe Këshillit të Prokurorëve. “Prioritet ...
Ina-Online | 14-Feb-2020 10:21
Kryeministri teknik Oliver Spasovski sot ka deklaruar se nuk mund të ketë shpërbërje të kuvendit pa miratimin paraprak të ligjeve, duke aluduar në Ligjin për Prokurorinë publike dhe Këshillit të Prokurorëve. “Prioritet ...

Spasovski: Prioritet janë ligjet dhe jo zgjedhjet, nuk do të ketë shpërbërje të kuvendit pa miratimin e ligjeve
Kryeministri teknik Oliver Spasovski sot ka deklaruar se nuk mund të ketë shpërbërje të kuvendit pa miratimin paraprak të ligjeve, duke aluduar në Ligjin për Prokurorinë publike dhe Këshillit të Prokurorëve. “Prioritet ...
Alsat-M | 14-Feb-2020 10:17
Kryeministri teknik Oliver Spasovski sot ka deklaruar se nuk mund të ketë shpërbërje të kuvendit pa miratimin paraprak të ligjeve, duke aluduar në Ligjin për Prokurorinë publike dhe Këshillit të Prokurorëve. “Prioritet ...

LSDM paralajmëron mundësinë e krijimit të shumicës së re parlamentare
Shkup, 13 shkurt – Sekretari i përgjithshëm i LSDM-së Lupço Nikolovski përmes një statusi të fundit në facebook është shprehur se partia e tij shqyrton mundësinë e krijimit një shumice të re parlamentare nëse vazhdojnë ...
Koha.mk | 13-Feb-2020 22:45
Shkup, 13 shkurt – Sekretari i përgjithshëm i LSDM-së Lupço Nikolovski përmes një statusi të fundit në facebook është shprehur se partia e tij shqyrton mundësinë e krijimit një shumice të re parlamentare nëse vazhdojnë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved