ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/02/2020 08:12

Profesori e ironizoi për minifundin e shkurtër, studentja kundërpërgjigjet duke u zhveshur në klasë

Profesori e ironizoi për minifundin e shkurtër, studentja kundërpërgjigjet duke u zhveshur në klasë
Një studente është zhveshur dhe ka qëndruar me të brendshme gjatë kohës që po prezantonte temën e saj të diplomimit. E gjitha kjo ndodhi si shenjë proteste ndaj komenteve të profesorit, i cili e ironizoi në lidhje me ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 13:22
Një studente është zhveshur dhe ka qëndruar me të brendshme gjatë kohës që po prezantonte temën e saj të diplomimit. E gjitha kjo ndodhi si shenjë proteste ndaj komenteve të profesorit, i cili e ironizoi në lidhje me ...

?Profesori e ironizon, studentja zhvishet në klasë
Një studente është zhveshur dhe ka qëndruar me të brendshme gjatë kohës që po prezantonte temën e saj të diplomimit. E gjitha kjo ndodhi si shenjë proteste ndaj komenteve të profesorit, i cili e ironizoi në lidhje me ...
InFokusi | 14-Feb-2020 13:07
Një studente është zhveshur dhe ka qëndruar me të brendshme gjatë kohës që po prezantonte temën e saj të diplomimit. E gjitha kjo ndodhi si shenjë proteste ndaj komenteve të profesorit, i cili e ironizoi në lidhje me ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved