ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 01:18

Po hynte në market të vidhte me armë, prangoset 20-vjeçari në Kamzë

Po hynte në market të vidhte me armë, prangoset 20-vjeçari në Kamzë
Vjedhja me armë e një marketi është parandaluar në kohë në Kamzë, nga ku është kapur në flagrancë një 20-vjeçar.
Top Channel | 14-Feb-2020 10:46
Vjedhja me armë e një marketi është parandaluar në kohë në Kamzë, nga ku është kapur në flagrancë një 20-vjeçar.

Po planifikonte të grabiste marketin me kallashnikov, kapet ‘mat’ 20 vjeçari në Kamzë
Policia e Tiranës ka parandaluar vjedhjen me armë të një marketi më Kamzë. Sipas informacioneve mësohet se është kapur në flagrancë një 20-vjeçar, që sipas Policisë po planifikonte të vidhte një market në Laknas. Blutë ...
Telegraf | 14-Feb-2020 10:35
Policia e Tiranës ka parandaluar vjedhjen me armë të një marketi më Kamzë. Sipas informacioneve mësohet se është kapur në flagrancë një 20-vjeçar, që sipas Policisë po planifikonte të vidhte një market në Laknas. Blutë ...

Niset me biçikletë dhe automatik për të vjedhur marketin/ Arrestohet i riu
Plani i një 20-vjeçari për të vjedhur një market në fshatin Laknas të Tiranës u prish nga policia. Blutë e kryeqytetit e arrestuan të riun pas një telefonate që morën në sallën operative. Shtetasi me iniciale K. K. po ...
VizionPlus | 14-Feb-2020 10:17
Plani i një 20-vjeçari për të vjedhur një market në fshatin Laknas të Tiranës u prish nga policia. Blutë e kryeqytetit e arrestuan të riun pas një telefonate që morën në sallën operative. Shtetasi me iniciale K. K. po ...

Po planifikonte një vjedhje me armë në market, kapet i riu në Kamëz
Nje 20-vjecar ka rene ne prangat e policise, pasi ishte duke planifikuar nje vjedhje me arme. Burime zyrtare nga policia bene e dije se pas hekurave perfundoi shtetasi me inicialet K.K., banues në Laknas. NJOFTIMI I ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 10:09
Nje 20-vjecar ka rene ne prangat e policise, pasi ishte duke planifikuar nje vjedhje me arme. Burime zyrtare nga policia bene e dije se pas hekurave perfundoi shtetasi me inicialet K.K., banues në Laknas. NJOFTIMI I ...

Me biçikletë dhe kallashnikov për të grabitur marketin, policia arreston 20-vjeçarin
Na ndiqni në Facebook mapo.al Policia parandalon vjedhjen me armë të një marketi në Kamëz. Në pranga ka rënë një 20-vjeçar. “Në orët e mbrëmjes së datës 13.02.2020, Seksioni i Policisë Kriminale të Komisariatit të ...
Mapo | 14-Feb-2020 10:11
Na ndiqni në Facebook mapo.al Policia parandalon vjedhjen me armë të një marketi në Kamëz. Në pranga ka rënë një 20-vjeçar. “Në orët e mbrëmjes së datës 13.02.2020, Seksioni i Policisë Kriminale të Komisariatit të ...

Po planifikonte të grabiste me armë, arrestohet 20 vjeçari
Policia e Tiranës ka njoftuar se është vënë në pranga një 20 vjecar pasi po planifikonte të kryente grabitje me armë pranë një marketi në Laknas. Policia ka rënë në gjurmët e 20 vjecari pas një informacioni se një ...
ABCNews | 14-Feb-2020 10:08
Policia e Tiranës ka njoftuar se është vënë në pranga një 20 vjecar pasi po planifikonte të kryente grabitje me armë pranë një marketi në Laknas. Policia ka rënë në gjurmët e 20 vjecari pas një informacioni se një ...

Shpërndante kokainë dhe heroinë, arrestohet 41-vjeçari në Elbasan
Policia e Elbasanit ka goditur një rast të shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla. Në vijim të punës për parandalimin dhe goditjen e shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla, specialistët për Hetimin ...
Telegraf | 14-Feb-2020 09:26
Policia e Elbasanit ka goditur një rast të shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla. Në vijim të punës për parandalimin dhe goditjen e shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla, specialistët për Hetimin ...

Elbasan/ Shpërndante kokainë dhe heroinë, arrestohet 41-vjeçari
Na ndiqni në Facebook mapo.al Një 41-vjeçar ka rënë në prangat e policisë mëngjesin e sotëm në Elbasan, pasi akuzohet se shpërndante drogë të forta në doza të vogla. Sipas policisë 41-vjeçari ka qenë duke lëvizur me një ...
Mapo | 14-Feb-2020 09:50
Na ndiqni në Facebook mapo.al Një 41-vjeçar ka rënë në prangat e policisë mëngjesin e sotëm në Elbasan, pasi akuzohet se shpërndante drogë të forta në doza të vogla. Sipas policisë 41-vjeçari ka qenë duke lëvizur me një ...

Planifikonte të grabiste me armë një market në Tiranë, arrestohet 20-vjeçari
Parandalohet një vjedhje me armë zjarri në një market në Tiranë, ndërsa në pranga ka rënë një 20-vjecar. Sipas policisë, ai planifikonte të vidhte në një market në Laknas, si dhe iu sekuestrua në cilësinë e provës ...
Politiko | 14-Feb-2020 10:05
Parandalohet një vjedhje me armë zjarri në një market në Tiranë, ndërsa në pranga ka rënë një 20-vjecar. Sipas policisë, ai planifikonte të vidhte në një market në Laknas, si dhe iu sekuestrua në cilësinë e provës ...

Heroinë dhe kokainë në makinë/ 41-vjeçari bie në pranga
Aksioni i policisë mëngjesin e kësaj të premteje vuri në pranga një 41-vjeçar. Ai po udhëtonte me makinë në momentin që u arrestua. 41-vjeçari me inicialet B. M. u prangos sepse brenda në mjet ju gjet lëndë narkotike e ...
VizionPlus | 14-Feb-2020 09:17
Aksioni i policisë mëngjesin e kësaj të premteje vuri në pranga një 41-vjeçar. Ai po udhëtonte me makinë në momentin që u arrestua. 41-vjeçari me inicialet B. M. u prangos sepse brenda në mjet ju gjet lëndë narkotike e ...

Laptopë, tableta, celularë dhe printera, arrestohet 32- vjeçari në Lushnje, kishte kthyer lokalin për lojera fati
LUSHNJE Një 32- vjeçar i cili kishte kthyer lokalin në një vend ku luheshin baste sportive dhe lojëra fati u arrestua në Lushnje. Në lokalin e E.M, Policia sekuestroi laptopë, celularë ‘Samsung’, tableta dhe printera me ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 17:49
LUSHNJE Një 32- vjeçar i cili kishte kthyer lokalin në një vend ku luheshin baste sportive dhe lojëra fati u arrestua në Lushnje. Në lokalin e E.M, Policia sekuestroi laptopë, celularë ‘Samsung’, tableta dhe printera me ...

Kokainë dhe heroinë në makinë, kapet 41-vjeçari në Elbasan
Policia e Shtetit ka vënë në pranga një 41-vjeçar, të cilit në autormjetin që lëvizste ju gjet lëndë narkotike e tipit heroinë dhe kokainë. Policia bën me dije se i ndaluari është shtetasi me iniciale B.M banues në ...
ABCNews | 14-Feb-2020 09:38
Policia e Shtetit ka vënë në pranga një 41-vjeçar, të cilit në autormjetin që lëvizste ju gjet lëndë narkotike e tipit heroinë dhe kokainë. Policia bën me dije se i ndaluari është shtetasi me iniciale B.M banues në ...

Lojëra fati në një lokal në Lushnje, arrestohet menaxheri 32-vjeçar
Një tjetër rast i veprimtarisë së kundraligjshme të lojrave të fatit është goditur në Lushnje.
Top Channel | 13-Feb-2020 15:38
Një tjetër rast i veprimtarisë së kundraligjshme të lojrave të fatit është goditur në Lushnje.

Kokainë në makinë, pranga 32-vjeçari shqiptar në Itali
Nje 32-vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë italiane, pasi u kap me kokainë në automjetin e tij. I arrestuari identifikohet si Taulant Mani, i cili banonte në Rimini, iu sekuestruan 2 kg lëndë narkotike. Sipas ...
VizionPlus | 13-Feb-2020 19:00
Nje 32-vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë italiane, pasi u kap me kokainë në automjetin e tij. I arrestuari identifikohet si Taulant Mani, i cili banonte në Rimini, iu sekuestruan 2 kg lëndë narkotike. Sipas ...

Ngacmoi seksualisht nxënësen, arrestohet mësuesi 63 vjeçar
Njoftimi i policise: “Ne lidhje me rastin e publikuar mbremjen e djeshme ne emisionin investigativ “Stop”, ku behej fjale per ngacmimin seksual te nje nxeneseje nga mesuesi, Policia menjehere ka bere shoqerimin e ...
ikub.al | 12-Feb-2020 20:29
Njoftimi i policise: “Ne lidhje me rastin e publikuar mbremjen e djeshme ne emisionin investigativ “Stop”, ku behej fjale per ngacmimin seksual te nje nxeneseje nga mesuesi, Policia menjehere ka bere shoqerimin e ...

Një tragjedi e parandaluar në kohë! Vorë, burri kërcënon me armë gruan
Një krim i mundshëm që fatmirësisht u ndalua në kohë. Kështu ndodhi në Vorë të Tiranës, ku një 66-vjeçar kërcënoi me armë për të vrarë bashkëshorten por falë ndërhyrjes në kohë të policisë u vu në pranga.
Top Channel | 13-Feb-2020 10:54
Një krim i mundshëm që fatmirësisht u ndalua në kohë. Kështu ndodhi në Vorë të Tiranës, ku një 66-vjeçar kërcënoi me armë për të vrarë bashkëshorten por falë ndërhyrjes në kohë të policisë u vu në pranga.

“Çmendet” 66-vjeçari, merr kallashnikovin e kërcënon gruan për ta vrarë por arrestohet nga policia
TIRANË Policia e Tiranës ka parandaluar një ngjarje të rëndë kriminale në familje në fshatin Domje të Vorës duke arrestuar një 66-vjeçar. Shërbimet e Policisë Vorë, pas njoftimit të marrë se në fshatin Domje, Bashkia ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 10:45
TIRANË Policia e Tiranës ka parandaluar një ngjarje të rëndë kriminale në familje në fshatin Domje të Vorës duke arrestuar një 66-vjeçar. Shërbimet e Policisë Vorë, pas njoftimit të marrë se në fshatin Domje, Bashkia ...

U kap me kartë identiteti norvegjeze false, pranga 48-vjeçarit në Qafë Thanë
Një 48-vjeçar është arrestuar nga Policia Kufitare e Qafë Thanës, pasi ka tentuar të kalojë kufirin me një kartë identiteti norvegjeze false. Në pranga përfundoi shtetasi me iniciale A.H., banues në Çorovodë. I ...
VizionPlus | 13-Feb-2020 17:21
Një 48-vjeçar është arrestuar nga Policia Kufitare e Qafë Thanës, pasi ka tentuar të kalojë kufirin me një kartë identiteti norvegjeze false. Në pranga përfundoi shtetasi me iniciale A.H., banues në Çorovodë. I ...

Durrës/ Arrestohet 24-vjeçari, aksidentoi për vdekje një 74-vjeçar
Dy drejtues mjetesh janë arrestuar nga policia në Durrës.
Top Channel | 13-Feb-2020 08:26
Dy drejtues mjetesh janë arrestuar nga policia në Durrës.

Arrestohet 32-vjeçari që organizonte lojëra fati në lokal
Policia e Shtetit është vënë në aksion kundër organizimit të paligjshëm të lojërave të fatit. Këtë të enjte në pranga ka rënë një 32-vjeçar nga Lushnja. Në lokalin që menaxhonte, ai u kap duke organizuar edhe lojëra ...
VizionPlus | 13-Feb-2020 16:26
Policia e Shtetit është vënë në aksion kundër organizimit të paligjshëm të lojërave të fatit. Këtë të enjte në pranga ka rënë një 32-vjeçar nga Lushnja. Në lokalin që menaxhonte, ai u kap duke organizuar edhe lojëra ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved