ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 02:29

Pioli: Krenar për skuadrën, ja pse nuk duhej dhënë penalltia

Pioli: Krenar për skuadrën, ja pse nuk duhej dhënë penalltia
Pas 45 minutave perfekte në derbin e të dielës përballë Interit, Milani i Piolit dominoi për më tepër se 70 minuta edhe në sfidën e Kupës së Italisë përballë Juventusit mbrëmjen e djeshme, por në fund nuk shkoi më shumë ...
Shenja | 14-Feb-2020 11:32
Pas 45 minutave perfekte në derbin e të dielës përballë Interit, Milani i Piolit dominoi për më tepër se 70 minuta edhe në sfidën e Kupës së Italisë përballë Juventusit mbrëmjen e djeshme, por në fund nuk shkoi më shumë ...

Lazio – Inter, super derbi që do të ketë prezencë rekorde të tifozëve
Ka përfunduar pa fitues takimi i parë gjysmëfinal mes Milan dhe Juventus, në kuadër të Kupës së Italisë. Takimi përfundoi në shifra të barabarta 1:1. Rossonerët ishin padyshim më të rrezikshëm derisa gjetën golin me ...
GazetaBlic | 14-Feb-2020 11:25
Ka përfunduar pa fitues takimi i parë gjysmëfinal mes Milan dhe Juventus, në kuadër të Kupës së Italisë. Takimi përfundoi në shifra të barabarta 1:1. Rossonerët ishin padyshim më të rrezikshëm derisa gjetën golin me ...

Ja pse nuk duhej dhënë penalltia
Pas 45 minutave perfekte në derbin e të dielës përballë Interit, Milani i Piolit dominoi për më tepër se 70 minuta edhe në sfidën e Kupës së Italisë përballë Juventusit mbrëmjen e djeshme, por në fund nuk shkoi më shumë ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 10:58
Pas 45 minutave perfekte në derbin e të dielës përballë Interit, Milani i Piolit dominoi për më tepër se 70 minuta edhe në sfidën e Kupës së Italisë përballë Juventusit mbrëmjen e djeshme, por në fund nuk shkoi më shumë ...

Pioli: Krenar për skuadrën, ja pse nuk duhej dhënë penalltia
Pas 45 minutave perfekte në derbin e të dielës përballë Interit, Milani i Piolit dominoi për më tepër se 70 minuta edhe në sfidën e Kupës së Italisë përballë Juventusit mbrëmjen e djeshme, por në fund nuk shkoi më shumë ...
InFokusi | 14-Feb-2020 10:52
Pas 45 minutave perfekte në derbin e të dielës përballë Interit, Milani i Piolit dominoi për më tepër se 70 minuta edhe në sfidën e Kupës së Italisë përballë Juventusit mbrëmjen e djeshme, por në fund nuk shkoi më shumë ...

VIDEO/ VAR tërbon “djallin”, penalltia e CR7 shpëton Sarrin
VAR, polemika të shumta, karton të kuq, e gola, Milan-Juve prodhoi gjithçka në 90-minutëshin e parë, të vlefshëm për gjysmëfinalet e Kupës së Italisë, mbi të gjithë solli një shije të hidhur tek klubi kuqezi, tek ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 09:54
VAR, polemika të shumta, karton të kuq, e gola, Milan-Juve prodhoi gjithçka në 90-minutëshin e parë, të vlefshëm për gjysmëfinalet e Kupës së Italisë, mbi të gjithë solli një shije të hidhur tek klubi kuqezi, tek ...

Sarri kundër VAR-it: Morëm penallti, por nuk më pëlqejnë këto rregulla
Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, foli pas ndeshjes së barazuar me Milanin. Ai pranon se ka patur përplasje me Postën italiane, por ka saktësuar se nuk ka asnjë problem me ta. “Nuk kam asnjë mos-respektim të ...
Politiko | 14-Feb-2020 10:49
Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, foli pas ndeshjes së barazuar me Milanin. Ai pranon se ka patur përplasje me Postën italiane, por ka saktësuar se nuk ka asnjë problem me ta. “Nuk kam asnjë mos-respektim të ...

Pioli akuzon gjyqtarët se i ndihmuan Juventusit
Cristiano Ronaldo ia mohoi fitoren Milanit në ndeshjen e parë gjysmëfinale kur shënoi nga penalltia krejt në fund të ndeshjes. Trajneri i Milanit, Stefano Pioli ishte i zemërua me gjyqtarët që akorduan penalltinë për ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 10:29
Cristiano Ronaldo ia mohoi fitoren Milanit në ndeshjen e parë gjysmëfinale kur shënoi nga penalltia krejt në fund të ndeshjes. Trajneri i Milanit, Stefano Pioli ishte i zemërua me gjyqtarët që akorduan penalltinë për ...

Sarri: Penalltia kundër Milanit ishte, Posta Italiane? Ishte një shaka
Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, foli në konferencën për shtyp pas barazimit 1-1 kundër Milanit. Pasi analizoi ndeshje, tekniku italian gjithashtu foli për polemikat me Postën Italiane: “Nuk kam asnjë ...
ABCNews | 14-Feb-2020 09:44
Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, foli në konferencën për shtyp pas barazimit 1-1 kundër Milanit. Pasi analizoi ndeshje, tekniku italian gjithashtu foli për polemikat me Postën Italiane: “Nuk kam asnjë ...

Buffon ndërron fanellën me djalin e Maldinit: Nuk pensionohem, po presin nipat e legjendave
Gianluigi Buffon ka ndërruar fanellën me djalin e legjendës së Milanit, Paolo Maldini, Daniel, duke ia shtuar vetes edhe një fanellë në koleksionin e tij. Portieri italian vazhdon të luajë me Juventusin edhe pse ka ...
EkonomiaOnline | 14-Feb-2020 09:20
Gianluigi Buffon ka ndërruar fanellën me djalin e legjendës së Milanit, Paolo Maldini, Daniel, duke ia shtuar vetes edhe një fanellë në koleksionin e tij. Portieri italian vazhdon të luajë me Juventusin edhe pse ka ...

Buffon ndërron fanellën me djalin e Maldinit: Nuk pensionohem, po presin nipat e legjendave
Gianluigi Buffon ka ndërruar fanellën me djalin e legjendës së Milanit, Paolo Maldini, Daniel, duke ia shtuar vetes edhe një fanellë në koleksionin e tij. Portieri italian vazhdon të luajë me Juventusin edhe pse ka ...
Kosova Sot | 14-Feb-2020 09:15
Gianluigi Buffon ka ndërruar fanellën me djalin e legjendës së Milanit, Paolo Maldini, Daniel, duke ia shtuar vetes edhe një fanellë në koleksionin e tij. Portieri italian vazhdon të luajë me Juventusin edhe pse ka ...

Pioli akuzon gjyqtarët se i ndihmuan Juventusit
Cristiano Ronaldo ia mohoi fitoren Milanit në ndeshjen e parë gjysmëfinale kur shënoi nga penalltia krejt në fund të ndeshjes. Trajneri i Milanit, Stefano Pioli ishte i zemërua me gjyqtarët që akorduan penalltinë për ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 09:14
Cristiano Ronaldo ia mohoi fitoren Milanit në ndeshjen e parë gjysmëfinale kur shënoi nga penalltia krejt në fund të ndeshjes. Trajneri i Milanit, Stefano Pioli ishte i zemërua me gjyqtarët që akorduan penalltinë për ...

VIDEO/ Gattuso merr “hak”, thyen Interin në Kupë, Conte: Derbi na konsumoi
I madh përballë të mëdhenjve, Napoli nuk ndryshon as kundër Inter, zhvilloi një 90-minutësh perfekt në aspektin taktik duke siguruar një fitore të rëndësishme 1-0 në sfidën e parë të vlefshme për gjysmëfinalet e Kupës ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 10:26
I madh përballë të mëdhenjve, Napoli nuk ndryshon as kundër Inter, zhvilloi një 90-minutësh perfekt në aspektin taktik duke siguruar një fitore të rëndësishme 1-0 në sfidën e parë të vlefshme për gjysmëfinalet e Kupës ...

Buffon ndërron fanellën me djalin e Maldinit: Nuk pensionohem, po presin nipat e legjendave
Gianluigi Buffon ka ndërruar fanellën me djalin e legjendës së Milanit, Paolo Maldini, Daniel, duke ia shtuar vetes edhe një fanellë në koleksionin e tij. Portieri italian vazhdon të luajë me Juventusin edhe pse ka ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 08:50
Gianluigi Buffon ka ndërruar fanellën me djalin e legjendës së Milanit, Paolo Maldini, Daniel, duke ia shtuar vetes edhe një fanellë në koleksionin e tij. Portieri italian vazhdon të luajë me Juventusin edhe pse ka ...

Trajneri i Milanit akuzon gjyqtarët se i ndihmuan Juventusit
Trajneri i Milanit, Stefano Pioli, ishte i zemëruar pas ndeshjes kundër Juventusit shkaku i penalltisë që ua dha bardhezinjve barazimin 1:1 afër fundit të ndeshjes, në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë në ...
Kosova Sot | 14-Feb-2020 09:08
Trajneri i Milanit, Stefano Pioli, ishte i zemëruar pas ndeshjes kundër Juventusit shkaku i penalltisë që ua dha bardhezinjve barazimin 1:1 afër fundit të ndeshjes, në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë në ...

Sarri: Rritja e Juventusit ka ngecur, por morëm rezultat pozitiv ndaj Milanit
Maurizio Sarri pranon se rritja e Juventusit ka ngecur pak në tre javët e fundit dhe ekipi po pranon gola të shmangshëm, por gjithashtu pa gjëra pozitive nga barazimi ndaj Milanit në Kupën e Italisë. Bianconerët morën ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 08:21
Maurizio Sarri pranon se rritja e Juventusit ka ngecur pak në tre javët e fundit dhe ekipi po pranon gola të shmangshëm, por gjithashtu pa gjëra pozitive nga barazimi ndaj Milanit në Kupën e Italisë. Bianconerët morën ...

Trajneri i Milanit akuzon gjyqtarët se i ndihmuan Juventusit
Trajneri i Milanit, Stefano Pioli, ishte i zemëruar pas ndeshjes kundër Juventusit shkaku i penalltisë që ua dha bardhezinjve barazimin 1:1 afër fundit të ndeshjes, në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë në ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 09:02
Trajneri i Milanit, Stefano Pioli, ishte i zemëruar pas ndeshjes kundër Juventusit shkaku i penalltisë që ua dha bardhezinjve barazimin 1:1 afër fundit të ndeshjes, në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë në ...

Real Madridi ka vendosur të paguajë klauzolën e largimit të super sulmuesit të Interit
Real Sociedadi ka triumfuar 2:1 në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Mbretit ndaj Mirandesit, shkruan zeri.info, përcjell Gazeta Sheshi. Mikel Oyarzabal shënoi nga penalltia në minutën e nëntë. Ndërkohë, ...
GazetaBlic | 14-Feb-2020 09:02
Real Sociedadi ka triumfuar 2:1 në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Mbretit ndaj Mirandesit, shkruan zeri.info, përcjell Gazeta Sheshi. Mikel Oyarzabal shënoi nga penalltia në minutën e nëntë. Ndërkohë, ...

Buffon ndërron fanellën me djalin e Maldinit: Nuk pensionohem, po presin nipat e legjendave
Gianluigi Buffon ka ndërruar fanellën me djalin e legjendës së Milanit, Paolo Maldini, Daniel, duke ia shtuar vetes edhe një fanellë në koleksionin e tij. Portieri italian vazhdon të luajë me Juventusin edhe pse ka ...
E Dua Sportin | 14-Feb-2020 08:59
Gianluigi Buffon ka ndërruar fanellën me djalin e legjendës së Milanit, Paolo Maldini, Daniel, duke ia shtuar vetes edhe një fanellë në koleksionin e tij. Portieri italian vazhdon të luajë me Juventusin edhe pse ka ...

Pioli pas barazimit ndaj Juventusit: Ndihem krenar me ekipin, kam dyshime për penalltinë
Stefano Pioli është shumë krenar me Milanin pas barazimit të tyre 1-1 në gjysmëfinale të Kupës së Italisë ndaj Juventusit, por nuk u bind nga penalltia vendimtare e barazimit. Ante Rebic kaloi Milanin në epërsi, ndërsë ...
Telegrafi | 13-Feb-2020 23:59
Stefano Pioli është shumë krenar me Milanin pas barazimit të tyre 1-1 në gjysmëfinale të Kupës së Italisë ndaj Juventusit, por nuk u bind nga penalltia vendimtare e barazimit. Ante Rebic kaloi Milanin në epërsi, ndërsë ...

Sarri: Rritja e Juventusit ka ngecur, por morëm rezultat pozitiv ndaj Milanit
Maurizio Sarri pranon se rritja e Juventusit ka ngecur pak në tre javët e fundit dhe ekipi po pranon gola të shmangshëm, por gjithashtu pa gjëra pozitive nga barazimi ndaj Milanit në Kupën e Italisë. Bianconerët morën ...
E Dua Sportin | 14-Feb-2020 08:59
Maurizio Sarri pranon se rritja e Juventusit ka ngecur pak në tre javët e fundit dhe ekipi po pranon gola të shmangshëm, por gjithashtu pa gjëra pozitive nga barazimi ndaj Milanit në Kupën e Italisë. Bianconerët morën ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved