ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 18:52

Përjashtimi i Manchester Cityt nga Liga e Kampionëve – kush përfiton nga klubet tjera, nga Sheffield United te Arsenal

Përjashtimi i Manchester Cityt nga Liga e Kampionëve – kush përfiton nga klubet tjera, nga Sheffield United te Arsenal
Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës Bernard Berisha ka shënuar një gol të bukur në ndeshjen miqësore që skuadra e tij Akhmat Grozny e ka luajtur ndaj skuadrës ruse Suchi. Ndeshja përfundoi me rezultat 2:2 ndërsa ...
GazetaBlic | 14-Feb-2020 23:03
Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës Bernard Berisha ka shënuar një gol të bukur në ndeshjen miqësore që skuadra e tij Akhmat Grozny e ka luajtur ndaj skuadrës ruse Suchi. Ndeshja përfundoi me rezultat 2:2 ndërsa ...

Bernard Berisha shënon në miqësoren e Akhmatit
Bernard Berisha ka shënuar në barazimin e Akhmatit ndaj Sochit. Skuadrat ruse barazuan me rezultat prej 2 me 2, transmeton Koha.net. Berisha shënoi golin në minutën e 72, dhe golin ai e ka postuar në Facebook.
Koha.net | 14-Feb-2020 23:00
Bernard Berisha ka shënuar në barazimin e Akhmatit ndaj Sochit. Skuadrat ruse barazuan me rezultat prej 2 me 2, transmeton Koha.net. Berisha shënoi golin në minutën e 72, dhe golin ai e ka postuar në Facebook.

Video/ Halland vazhdon me rekorde në Bundesligë
Erling Halland vazhdon me rekordet në Bundesligën e Gjermanisë. Sulmuesi norvegjez arriti që të shënojë golin e 8-të në fanellën e Borusia Dortmundit dhe të sjell epërsi për skuadrën e tij pran rezultatit 3-0. Me këtë ...
Alsat-M | 14-Feb-2020 22:23
Erling Halland vazhdon me rekordet në Bundesligën e Gjermanisë. Sulmuesi norvegjez arriti që të shënojë golin e 8-të në fanellën e Borusia Dortmundit dhe të sjell epërsi për skuadrën e tij pran rezultatit 3-0. Me këtë ...

Bernard Berisha, me golin e parë në vitin 2020
Ndeshja përfundoi me rezultat 2:2, ndërsa Berisha shënoi golin e parë për skuadrën e tij Akhmat në minutën e 72-të. Ky është një paralajmërim që Berisha sivjet do të jetë një nga futbollistët kyç në skuadrën ruse. My ...
AlbInfo | 14-Feb-2020 21:38
Ndeshja përfundoi me rezultat 2:2, ndërsa Berisha shënoi golin e parë për skuadrën e tij Akhmat në minutën e 72-të. Ky është një paralajmërim që Berisha sivjet do të jetë një nga futbollistët kyç në skuadrën ruse. My ...

21:12 Bernard Berisha ia bën sefte në vitin 2020 Futbollisti i Përfaqësueses së...
Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës Bernard Berisha ka shënuar një gol të bukur në ndeshjen miqësore që skuadra e tij Akhmat Grozny e ka luajtur ndaj skuadrës ruse Suchi. Ndeshja përfundoi me rezultat 2:2 ndërsa ...
Kosova Sot | 14-Feb-2020 21:16
Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës Bernard Berisha ka shënuar një gol të bukur në ndeshjen miqësore që skuadra e tij Akhmat Grozny e ka luajtur ndaj skuadrës ruse Suchi. Ndeshja përfundoi me rezultat 2:2 ndërsa ...

Bernard Berisha ia bën sefte në vitin 2020
Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës Bernard Berisha ka shënuar një gol të bukur në ndeshjen miqësore që skuadra e tij Akhmat Grozny e ka luajtur ndaj skuadrës ruse Suchi. Ndeshja përfundoi me rezultat 2:2 ndërsa ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 21:12
Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës Bernard Berisha ka shënuar një gol të bukur në ndeshjen miqësore që skuadra e tij Akhmat Grozny e ka luajtur ndaj skuadrës ruse Suchi. Ndeshja përfundoi me rezultat 2:2 ndërsa ...

Bernard Berisha fantastik, rikthehet nga lëndimi dhe shënon gol
S kuadra ruse Akhmat Grozny luajti kundër Sochit në miqësore gjatë ditës së sotme. E kjo ndeshje ishte e veçantë për futbollistin kosovar, Bernard Berisha. Kjo për arsye që futbollisti arriti të rikthehet pas dy muajsh ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 20:47
S kuadra ruse Akhmat Grozny luajti kundër Sochit në miqësore gjatë ditës së sotme. E kjo ndeshje ishte e veçantë për futbollistin kosovar, Bernard Berisha. Kjo për arsye që futbollisti arriti të rikthehet pas dy muajsh ...

Bernard Berisha shënon golin e parë këtë stinor
Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës Bernard Berisha ka shënuar një gol të bukur në ndeshjen miqësore që skuadra e tij Akhmat Grozny e ka luajtur ndaj skuadrës ruse Suchi, shkruan Zëri.info. Ndeshja përfundoi me ...
Zeri | 14-Feb-2020 20:29
Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës Bernard Berisha ka shënuar një gol të bukur në ndeshjen miqësore që skuadra e tij Akhmat Grozny e ka luajtur ndaj skuadrës ruse Suchi, shkruan Zëri.info. Ndeshja përfundoi me ...

VIDEO | Miqësoret e shqiptarëve, Bakaj dhe Berisha gjejnë golin
Elis Bakaj dhe Bernard Berisha kanë shënuar për skuadrat e tyre në miqësoret e sotme. Fantazisti nga Tirana realizoi për Shakhtyor Soligorsk në ndeshjen me Dinamo Brest. 32-vjeçari mori një asist nga krahu i djathtë dhe ...
ABCNews | 14-Feb-2020 19:27
Elis Bakaj dhe Bernard Berisha kanë shënuar për skuadrat e tyre në miqësoret e sotme. Fantazisti nga Tirana realizoi për Shakhtyor Soligorsk në ndeshjen me Dinamo Brest. 32-vjeçari mori një asist nga krahu i djathtë dhe ...

Shqetësuese, Milot Rashica pa gol e asist në Bundesligë që nga dhjetori
Milot Rashica nuk ka realizuar asnjë gol në gjashtë ndeshjet e fundit në Bundesligë. Kundër Union Berlinit, Augsburgut, Hoffenheimit, Dusseldorfit, Kolnit dhe Mainzit Rashica nuk ka shënuar asnjë gol. Ndeshja e fundit ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 10:42
Milot Rashica nuk ka realizuar asnjë gol në gjashtë ndeshjet e fundit në Bundesligë. Kundër Union Berlinit, Augsburgut, Hoffenheimit, Dusseldorfit, Kolnit dhe Mainzit Rashica nuk ka shënuar asnjë gol. Ndeshja e fundit ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved