ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 22:48

Pavarësia e Kosovës dhe përkrahja amerikane

Pavarësia e Kosovës dhe përkrahja amerikane
Magjistër Agim Aliçkaj Magjister Agim Aliçkaj* Liria, pavar ë sia, demokracia dhe ndryshimet politike Kur mbaroi lufta , ish- presidenti i SHBA-s Bill Klinton , gjatë vizitës në Kosovë, pat thënë: “E fituat ...
Illyriapress | 14-Feb-2020 22:02
Magjistër Agim Aliçkaj Magjister Agim Aliçkaj* Liria, pavar ë sia, demokracia dhe ndryshimet politike Kur mbaroi lufta , ish- presidenti i SHBA-s Bill Klinton , gjatë vizitës në Kosovë, pat thënë: “E fituat ...

Putinizmi dhe rikthimi prapa i historisë (3)
Kosova nuk paraqet ndonjë temë të rëndësisë së madhe për Putinin, por ai e ka përdorur atë si një antitezë ndaj Perëndimit. Duke kultivuar me kujdes një rivalitet me shtetet perëndimore, ai në fakt ndërtoi një fabrikë ...
Medial | 13-Feb-2020 12:45
Kosova nuk paraqet ndonjë temë të rëndësisë së madhe për Putinin, por ai e ka përdorur atë si një antitezë ndaj Perëndimit. Duke kultivuar me kujdes një rivalitet me shtetet perëndimore, ai në fakt ndërtoi një fabrikë ...

Putinizmi dhe rikthimi prapa i historisë (3)
Kosova nuk paraqet ndonjë temë të rëndësisë së madhe për Putinin, por ai e ka përdorur atë si një antitezë ndaj Perëndimit. Duke kultivuar me kujdes një rivalitet me shtetet perëndimore, ai në fakt ndërtoi një fabrikë ...
Gazeta Express | 13-Feb-2020 12:15
Kosova nuk paraqet ndonjë temë të rëndësisë së madhe për Putinin, por ai e ka përdorur atë si një antitezë ndaj Perëndimit. Duke kultivuar me kujdes një rivalitet me shtetet perëndimore, ai në fakt ndërtoi një fabrikë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved