ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 20:07

Pas takimit me delegacionin e Venecias, Basha: Vendi është në një kolaps total!

Pas takimit me delegacionin e Venecias, Basha: Vendi është në një kolaps total!
Ka përfunduar takimi i delegacionit të Venecias me opozitën-jashtëparlamentare.
Top Channel | 14-Feb-2020 10:17
Ka përfunduar takimi i delegacionit të Venecias me opozitën-jashtëparlamentare.

Basha: Po shkatërrohet reforma në drejtësi, jemi në krizë të thellë
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha akuzoi mazhorancën se po kap dhe shkatërron reformën në drejtësi. Ai u shpreh për mediat mëngjesin e kësaj të premteje se vendi është në krizë të thellë. Deklaratat ai i bëri ...
VizionPlus | 14-Feb-2020 10:02
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha akuzoi mazhorancën se po kap dhe shkatërron reformën në drejtësi. Ai u shpreh për mediat mëngjesin e kësaj të premteje se vendi është në krizë të thellë. Deklaratat ai i bëri ...

Basha pas takimit me “Venecian”: Qytetarët dhe opozita do të marrin vendime që i takojnë një shoqërie europiane
Kryetari i PD-së Lulzim Basha e ka cilësuar një takim të frytshëm takimin me delegacionin e Komisionit të Venecias. Pak pas përfundimit të këtij takimi, Basha teksa foli për gazetarët pohoi se vendi është në kolaps ...
Telegraf | 14-Feb-2020 09:56
Kryetari i PD-së Lulzim Basha e ka cilësuar një takim të frytshëm takimin me delegacionin e Komisionit të Venecias. Pak pas përfundimit të këtij takimi, Basha teksa foli për gazetarët pohoi se vendi është në kolaps ...

Basha pas takimit me Komisionin e Venecias: Çfarë zgjedhje kanë shqiptarët
Lulzim Basha e ka cilësuar një takim të frytshëm takimin me delegacionin e Komisionit të Venecias. Pas përfundimit të këtij takimi, Basha teksa foli për gazetarët pohoi se vendi është në kolaps total, pasi sipas tij të ...
Lapsi | 14-Feb-2020 09:56
Lulzim Basha e ka cilësuar një takim të frytshëm takimin me delegacionin e Komisionit të Venecias. Pas përfundimit të këtij takimi, Basha teksa foli për gazetarët pohoi se vendi është në kolaps total, pasi sipas tij të ...

Basha pas takimit me Komisionin e Venecias: Shqipëria në kolaps. Ne sakrifikuam gjithçka për t’i hapur rrugë zgjidhjeve politike për shqiptarët
Kreu i PD, Lulzim Basha thotë se vendi është në krizë të thellë dhe sipas tij e vetmja zgjidhje përballë një krizë totale është një parlament i dalë nga vota e lirë e shqiptarëve. Në mbyllje të takimit me delegacionin e ...
GazetaTema | 14-Feb-2020 09:51
Kreu i PD, Lulzim Basha thotë se vendi është në krizë të thellë dhe sipas tij e vetmja zgjidhje përballë një krizë totale është një parlament i dalë nga vota e lirë e shqiptarëve. Në mbyllje të takimit me delegacionin e ...

Takimi me delegacionin e Venecias, Basha kërcënon mazhorancën: Nëse do vazhdoni kështu, atëherë opozita dhe shqiptarët s’ju falin më
Duke theksuar se vendi është në kolaps total, pushteti dhe drejtësia e kapur dhe shqiptarët të pasigurtë, kryedemokrati Basha ka nënvizuar se e vetmja zgjidhje përballë një krizë totale është një parlament i dalë nga ...
GazetaTema | 14-Feb-2020 09:51
Duke theksuar se vendi është në kolaps total, pushteti dhe drejtësia e kapur dhe shqiptarët të pasigurtë, kryedemokrati Basha ka nënvizuar se e vetmja zgjidhje përballë një krizë totale është një parlament i dalë nga ...

Basha pas takimit me Komisionin e Venecias: Shqipëria në një krizë të thellë kushtetuese!
Pas takimit me delegacionin e Komisionit të Venecias, kreu i PD-së Lulzim Basha në një komunikim me mediet u shpreh se “Takimi me ekspertët ishte shumë i frytshëm. Shqipëria është në krizë të thellë kushtetuese. Shenjat ...
RTSH | 14-Feb-2020 09:53
Pas takimit me delegacionin e Komisionit të Venecias, kreu i PD-së Lulzim Basha në një komunikim me mediet u shpreh se “Takimi me ekspertët ishte shumë i frytshëm. Shqipëria është në krizë të thellë kushtetuese. Shenjat ...

Basha del optimist pas takimit me delegacionin e Venecias: Ishte i frytshëm. Opozita bashkë me qytetarët do të marrin vendimin për…
Kryetari i PD-së Lulzim Basha e ka cilësuar një takim të frytshëm takimin me delegacionin e Komisionit të Venecias. Pak pas përfundimit të këtij takimi, Basha teksa foli për gazetarët pohoi se vendi është në kolaps ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 09:32
Kryetari i PD-së Lulzim Basha e ka cilësuar një takim të frytshëm takimin me delegacionin e Komisionit të Venecias. Pak pas përfundimit të këtij takimi, Basha teksa foli për gazetarët pohoi se vendi është në kolaps ...

Basha takon ambasadorin e Italisë në Tiranë: Të forcojmë bashkëpunimin
Kryetari i PD Lulzim Basha ka takuar mbrëmjen e sotme në Tiranë ambasadorin e ri italian Fabrizio Bucci.
Top Channel | 13-Feb-2020 21:56
Kryetari i PD Lulzim Basha ka takuar mbrëmjen e sotme në Tiranë ambasadorin e ri italian Fabrizio Bucci.

FOTO/ Basha takon ambasadorin e ri të Italisë në Tiranë: Të forcojmë bashkëpunimin mes dy vendeve tona
Kryetari i PD Lulzim Basha ka takuar sot në Tiranë ambasadorin e ri italian Fabrizio Bucci. Basha shprehet se gjatë këtij takimi u diskutuan një sërë çështjesh, ndërsa u fol për forcim të bashkëpunimit mes Shqipërisë ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 21:33
Kryetari i PD Lulzim Basha ka takuar sot në Tiranë ambasadorin e ri italian Fabrizio Bucci. Basha shprehet se gjatë këtij takimi u diskutuan një sërë çështjesh, ndërsa u fol për forcim të bashkëpunimit mes Shqipërisë ...

Nga Reforma Zgjedhore tek negociatat, Basha pret në takim ambasadorin italian, Bucci mbështet rikthimin e dialogut politik
TIRANË Kreu i PD Lulzim Basha ka kryer takimin e tij të parë me ambasadorin italian Fabrizio Bucci. Ambasada italiane ka zbardhur takimin duke thënë se Italia mbështet rikthimin e dialogut politik. Po ashtu ai i ka ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 18:58
TIRANË Kreu i PD Lulzim Basha ka kryer takimin e tij të parë me ambasadorin italian Fabrizio Bucci. Ambasada italiane ka zbardhur takimin duke thënë se Italia mbështet rikthimin e dialogut politik. Po ashtu ai i ka ...

Basha del optimist pas takimit me delegacionin e Venecias: Opozita do te marre vendimin per…
Kryetari i PD-së Lulzim Basha e ka cilësuar një takim të frytshëm takimin me delegacionin e Komisionit të Venecias. Pak pas përfundimit të këtij takimi, Basha teksa foli për gazetarët pohoi se vendi është në kolaps ...
Lajmi i Fundit | 14-Feb-2020 09:41
Kryetari i PD-së Lulzim Basha e ka cilësuar një takim të frytshëm takimin me delegacionin e Komisionit të Venecias. Pak pas përfundimit të këtij takimi, Basha teksa foli për gazetarët pohoi se vendi është në kolaps ...

‘Emigrimi oferta e vetme e kësaj qeverie’, Basha në Kukës: Vendosmëri frymëzuese për të ndryshuar realitetin
Kreu i PD, Lulzim Basha është ndalur sot në Kukës ku ka takuar qytetarët në verilindje të Shqipërisë. Ai thotë se Kukësi është harruar nga qeveria dhe mes varfërisë i ofron vetëm emigrimin. Por Basha shprehet se të ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 17:21
Kreu i PD, Lulzim Basha është ndalur sot në Kukës ku ka takuar qytetarët në verilindje të Shqipërisë. Ai thotë se Kukësi është harruar nga qeveria dhe mes varfërisë i ofron vetëm emigrimin. Por Basha shprehet se të ...

Basha me ambasadorin italian: Të forcojmë bashkëpunimin
Kryedemokrati Lulzim Basha shprehet se në takimin me ambasadorin e ri italian, Fabrizio Bucci i bindjen e palëkundur se PD do të jetë kontribuese kryesore për forcimin e mëtejshëm të marrëdhënieve me Italinë, për të ...
VizionPlus | 13-Feb-2020 22:22
Kryedemokrati Lulzim Basha shprehet se në takimin me ambasadorin e ri italian, Fabrizio Bucci i bindjen e palëkundur se PD do të jetë kontribuese kryesore për forcimin e mëtejshëm të marrëdhënieve me Italinë, për të ...

Kryemadhi pret ambasadorin Bucci: Italia partner strategjik i Shqipërisë, të vendosur për të çuar para reformat
TIRANË Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi zhvilloi sot një takim me ambasadorin e ri të Italisë në vendin tonë, Fabrizio Bucci. Në një postim në facebook, ndërsa ndan me ndjekësit foto të takimit, Kryemadhi shkruan se ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 11:48
TIRANË Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi zhvilloi sot një takim me ambasadorin e ri të Italisë në vendin tonë, Fabrizio Bucci. Në një postim në facebook, ndërsa ndan me ndjekësit foto të takimit, Kryemadhi shkruan se ...

“Të zgjidhim krizën”/ Basha pas takimit me Sorekën: Zgjedhje të parakohshme
Kreu i Partisë Demokratik, Lulzim Basha , është takuar ditën e sotme me kreun e Bashkimit Europian në Tiranë, Luigj Soreca.
Top Channel | 12-Feb-2020 13:55
Kreu i Partisë Demokratik, Lulzim Basha , është takuar ditën e sotme me kreun e Bashkimit Europian në Tiranë, Luigj Soreca.

Pas takimit me delegacionin e Venecias, Basha: Vendi është në një kolaps total!
Ka përfunduar takimi i delegacionit të Venecias me opozitën-jashtëparlamentare. Pas takimit me delegacionin e Venecias, kreu i PD-së, në një komunikim për media shprehet se ky takim ka qenë tejet i frytshëm. “Takimi me ...
Gazeta Dita | 14-Feb-2020 09:38
Ka përfunduar takimi i delegacionit të Venecias me opozitën-jashtëparlamentare. Pas takimit me delegacionin e Venecias, kreu i PD-së, në një komunikim për media shprehet se ky takim ka qenë tejet i frytshëm. “Takimi me ...

Përfundon takimi i “Venecias” me kreun e PD, Basha: Ky nuk është shtet ligjor, opozita hapa të tjerë
Ka përfunduar takimi mes Kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe delegacionit të Komisionit të Venecias në selinë blu. Në përfundim të takimit kreu i PD Lulzim Basha pati edhe një prononcim për mediat. Basha ...
ABCNews | 14-Feb-2020 09:32
Ka përfunduar takimi mes Kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe delegacionit të Komisionit të Venecias në selinë blu. Në përfundim të takimit kreu i PD Lulzim Basha pati edhe një prononcim për mediat. Basha ...

Përfundon takimi Soreca-Basha!
Sapo ka përfunduar takimi mes ambasadorit të BE-së, Luigi Soreca dhe kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha.
Top Channel | 12-Feb-2020 10:41
Sapo ka përfunduar takimi mes ambasadorit të BE-së, Luigi Soreca dhe kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

“Kërkesat s’kanë ndryshuar”/ Takimi me ambasadorin e BE-së, Basha: Jemi për zgjedhje të parakohshme
Mëngjesin e sotëm, u mbajt një takim mes ambasadorit të BE-së, Luigi Soreca dhe kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha.
Top Channel | 12-Feb-2020 10:41
Mëngjesin e sotëm, u mbajt një takim mes ambasadorit të BE-së, Luigi Soreca dhe kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved