ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 19:54

Pacientët nuk e pëlqejnë ushqimin në QKUK

Pacientët nuk e pëlqejnë ushqimin në QKUK
Ushqimi për pacientët, krahas terapisë, konsiderohet si element shumë i rëndësishëm për trajtim dhe shërbim apo edhe mbajtjen e sëmundjes nën kontroll, kur bëhet fjalë për sëmundje kronike. Në kuzhinën qendrore të ...
AlbInfo | 14-Feb-2020 17:41
Ushqimi për pacientët, krahas terapisë, konsiderohet si element shumë i rëndësishëm për trajtim dhe shërbim apo edhe mbajtjen e sëmundjes nën kontroll, kur bëhet fjalë për sëmundje kronike. Në kuzhinën qendrore të ...

Pacientët nuk e pëlqejnë ushqimin në QKUK
Ushqimi për pacientët, krahas terapisë, konsiderohet si element shumë i rëndësishëm për trajtim dhe shërbim apo edhe mbajtjen e sëmundjes nën kontroll, kur bëhet fjalë për sëmundje kronike. Në kuzhinën qendrore të ...
Radio Evropa e Lire | 14-Feb-2020 16:17
Ushqimi për pacientët, krahas terapisë, konsiderohet si element shumë i rëndësishëm për trajtim dhe shërbim apo edhe mbajtjen e sëmundjes nën kontroll, kur bëhet fjalë për sëmundje kronike. Në kuzhinën qendrore të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved