ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 19:33

Ngjarje e vërtetë: Si tentoi vjehrri të më dhunonte (2) humë shpejt Meti më dërgoi në dhomën e shoqes sime në spital. Pothuajse u çmenda nga të qeshurat, kur e pashë Valbonën se si ishte e gatshme për nisje po qëndronte në shtrat dhe po i...

Ngjarje e vërtetë: Si tentoi vjehrri të më dhunonte (2) humë shpejt Meti më dërgoi në dhomën e shoqes sime në spital. Pothuajse u çmenda nga të qeshurat, kur e pashë Valbonën se si ishte e gatshme për nisje po qëndronte në shtrat dhe po i...
humë shpejt Meti më dërgoi në dhomën e shoqes sime në spital. Pothuajse u çmenda nga të qeshurat, kur e pashë Valbonën se si ishte e gatshme për nisje po qëndronte në shtrat dhe po i rregullonte thonjtë me dorë. - Pra, ...
Kosova Sot | 14-Feb-2020 15:41
humë shpejt Meti më dërgoi në dhomën e shoqes sime në spital. Pothuajse u çmenda nga të qeshurat, kur e pashë Valbonën se si ishte e gatshme për nisje po qëndronte në shtrat dhe po i rregullonte thonjtë me dorë. - Pra, ...

Ngjarje e vërtetë: Si tentoi vjehrri të më dhunonte (1) - Met, a me të vërtetë të duhet t'i gjuash rrobat gjithandej në shtëpi? - e pyeta me nervozizëm, pasi që pash se mashkulli i jetës sime, në vend se në shportën e rrobave të palara,...
- Met, a me të vërtetë të duhet t'i gjuash rrobat gjithandej në shtëpi? - e pyeta me nervozizëm, pasi që pash se mashkulli i jetës sime, në vend se në shportën e rrobave të palara, pallton e tij të lagur e kishte lënë ...
Kosova Sot | 13-Feb-2020 15:22
- Met, a me të vërtetë të duhet t'i gjuash rrobat gjithandej në shtëpi? - e pyeta me nervozizëm, pasi që pash se mashkulli i jetës sime, në vend se në shportën e rrobave të palara, pallton e tij të lagur e kishte lënë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved