ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/02/2020 09:13

Prof.Ksenofon Krisafi: Pse anglezët diskriminonin shqiptarët dhe favorizonin grekët

Prof.Ksenofon Krisafi: Pse anglezët diskriminonin shqiptarët dhe favorizonin grekët
Vazhdon botimi i kumtesave të Konferencës Shkencore Ndërkombëtare: “Lufta Antifashiste Nacionalçlirimtare” – Lufta për Liri, Pavarësi dhe Dinjitet e Popullit Shqiptar” Shqipëria dhe aleatët gjatë dhe pas Luftës së Dytë ...
Telegraf | 13-Feb-2020 13:48
Vazhdon botimi i kumtesave të Konferencës Shkencore Ndërkombëtare: “Lufta Antifashiste Nacionalçlirimtare” – Lufta për Liri, Pavarësi dhe Dinjitet e Popullit Shqiptar” Shqipëria dhe aleatët gjatë dhe pas Luftës së Dytë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved