ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 20:37

Mot i vranët me shi në vendet më të ulëta dhe borë në vendet më të larta

Mot i vranët me shi në vendet më të ulëta dhe borë në vendet më të larta
Shkup, 14 shkurt 2020 (MEDIAL) – Nën ndikimin e një vale të lagësht moti sot do të jetë kryesisht me vranësira me reshje shiu, ndërsa në male me dëborë. Reshjet do të jenë më të mëdha pasdite. Në orët e mbrëmjes do të ...
Medial | 14-Feb-2020 10:41
Shkup, 14 shkurt 2020 (MEDIAL) – Nën ndikimin e një vale të lagësht moti sot do të jetë kryesisht me vranësira me reshje shiu, ndërsa në male me dëborë. Reshjet do të jenë më të mëdha pasdite. Në orët e mbrëmjes do të ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti gjatë ditës së sotme pritet të jetë me reshje të shiut ndërsa në vendet malore pritet të jetë me reshje të borës, posaçërisht gjatë pasdites. Temperaturat gjatë ditës pritet të jetë nga një deri nëntë gradë ...
Republika | 14-Feb-2020 10:17
Moti gjatë ditës së sotme pritet të jetë me reshje të shiut ndërsa në vendet malore pritet të jetë me reshje të borës, posaçërisht gjatë pasdites. Temperaturat gjatë ditës pritet të jetë nga një deri nëntë gradë ...

Rikthehen reshjet, në mbrëmje parashikohen shira të furishëm
Prej orëve të para të mëngjesit rajoni i Sarandës dhe Delvinës është përfshirë nga reshjet e shiut. Gjatë orëve të pasdites dhe të mbrëmjes pritet që reshjet e shiut të jenë me intensitet të lartë. Mesnata do të sjelli ...
Saranda Web | 14-Feb-2020 10:12
Prej orëve të para të mëngjesit rajoni i Sarandës dhe Delvinës është përfshirë nga reshjet e shiut. Gjatë orëve të pasdites dhe të mbrëmjes pritet që reshjet e shiut të jenë me intensitet të lartë. Mesnata do të sjelli ...

Reshje të shiut dhe të borës gjatë ditës së sotme
Moti gjatë ditës së sotme pritet të jetë me reshje të shiut ndërsa në vendet malore pritet të jetë me reshje të borës, posaçërisht gjatë pasdites. Temperaturat gjatë ditës pritet të jetë nga një deri nëntë gradë ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 10:05
Moti gjatë ditës së sotme pritet të jetë me reshje të shiut ndërsa në vendet malore pritet të jetë me reshje të borës, posaçërisht gjatë pasdites. Temperaturat gjatë ditës pritet të jetë nga një deri nëntë gradë ...

Ja zonat ku do të bjerë shi, sot!
Vendi ynë do të jetë me vranësira të shumta në orët e para të ditës. Reshje shiu do të ketë në zonat veriore dhe gradualisht do të përfshijë të gjithë territorin. Pritet që reshjet të jenë me intensitet mesatar dhe ...
Dritare | 14-Feb-2020 09:26
Vendi ynë do të jetë me vranësira të shumta në orët e para të ditës. Reshje shiu do të ketë në zonat veriore dhe gradualisht do të përfshijë të gjithë territorin. Pritet që reshjet të jenë me intensitet mesatar dhe ...

Parashikimi i motit për sot, 14 Shkurt 2020
Sipas MeteoAlb, ne oret e para te dites zonat veriore mbeten me vranesira dhe reshje te pakta, ndersa pjesa tjeter e vendit do te jete me kthjellime. Por ne oret e pasdites dhe ne vijim kushtet atmosferike permiresohen ...
ikub.al | 14-Feb-2020 08:41
Sipas MeteoAlb, ne oret e para te dites zonat veriore mbeten me vranesira dhe reshje te pakta, ndersa pjesa tjeter e vendit do te jete me kthjellime. Por ne oret e pasdites dhe ne vijim kushtet atmosferike permiresohen ...

Moti sot
Moti gjatë ditës së sotme pritet të jetë me reshje të shiut ndërsa në vendet malore pritet të jetë me reshje të borës, posaçërisht gjatë pasdites. Temperaturat gjatë ditës pritet të jetë nga një deri nëntë gradë ...
Koha.mk | 14-Feb-2020 09:23
Moti gjatë ditës së sotme pritet të jetë me reshje të shiut ndërsa në vendet malore pritet të jetë me reshje të borës, posaçërisht gjatë pasdites. Temperaturat gjatë ditës pritet të jetë nga një deri nëntë gradë ...

Moti, afrohen shirat në Shqipëri e Kosovë
Gadishulli i Ballkanit do të jetë në ndikimin e masave ajrore të paqëndrueshme të cilat do të sjellin rreshje shiu në territorin e Shqipërisë dhe Kosovë. E premte 14 Shkurt 2020 Sot vendi ynë do të ndikohet nga kalimi i ...
Telegraf | 14-Feb-2020 08:53
Gadishulli i Ballkanit do të jetë në ndikimin e masave ajrore të paqëndrueshme të cilat do të sjellin rreshje shiu në territorin e Shqipërisë dhe Kosovë. E premte 14 Shkurt 2020 Sot vendi ynë do të ndikohet nga kalimi i ...

Moti sot – vranësira dhe diell
Sot në vend do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira, të cilat gjatë ditës, deri në orët e vona, parashihet të shoqërohen me reshje shiu, kurse në viset kodrinore-malore reshjet e shiut do të shoqërohen ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 09:08
Sot në vend do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira, të cilat gjatë ditës, deri në orët e vona, parashihet të shoqërohen me reshje shiu, kurse në viset kodrinore-malore reshjet e shiut do të shoqërohen ...

Plane për Shën Valentin? Njihuni me parashikimin e motit
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje në të gjithë territorin. Në zonat malore reshjet do të jenë në formën e dëborës.
Top Channel | 14-Feb-2020 08:15
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje në të gjithë territorin. Në zonat malore reshjet do të jenë në formën e dëborës.

Ulen temperaturat, reshje shiu në të gjithë vendin, njihuni me parashikimin e motit për sot
Mot i vranët dhe reshje shiu mbizotërojnë në vendin tonë që në orët e para të ditës. Herë pas herë reshjet do të marrin karakter mesatar dhe lokalisht intensiv. Kjo situatë do të vijojë deri në orët e vona të natës kur ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 09:02
Mot i vranët dhe reshje shiu mbizotërojnë në vendin tonë që në orët e para të ditës. Herë pas herë reshjet do të marrin karakter mesatar dhe lokalisht intensiv. Kjo situatë do të vijojë deri në orët e vona të natës kur ...

Parashikimi i motit
Moti sot në Maqedoninsë e Veriut do të jetë mot me reshje të shiut, ndërsa në male me borë . Temperaturat minimale do të lëvizin nga -1 deri në gjashtë gradë, ndërsa temperaturat ditore nga 3 deri në 12 gradë.
Shenja | 14-Feb-2020 08:54
Moti sot në Maqedoninsë e Veriut do të jetë mot me reshje të shiut, ndërsa në male me borë . Temperaturat minimale do të lëvizin nga -1 deri në gjashtë gradë, ndërsa temperaturat ditore nga 3 deri në 12 gradë.

Parashikimi i motit për sot, 13 Shkurt 2020
Sipas parashikimeve te MeteoAlb, dita e sotme do te filloje me mot te mire dhe te qendrueshem, ndersa ne oret e pasdites pritet shtim i vranesires mbi te gjithe teritorin e vendit dhe ndonje shi lokal, kryesisht ne ...
ikub.al | 13-Feb-2020 08:44
Sipas parashikimeve te MeteoAlb, dita e sotme do te filloje me mot te mire dhe te qendrueshem, ndersa ne oret e pasdites pritet shtim i vranesires mbi te gjithe teritorin e vendit dhe ndonje shi lokal, kryesisht ne ...

Diell dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje janë të pakta. Vranësirat do të intensifikohen gjatë mbrëmjes.
Top Channel | 13-Feb-2020 08:02
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje janë të pakta. Vranësirat do të intensifikohen gjatë mbrëmjes.

Ulen temperaturat, reshje shiu në të gjithë vendin, njihuni me parashikimin e motit për sot
Mot i vranët dhe reshje shiu mbizotërojnë në vendin tonë që në orët e para të ditës. Herë pas herë reshjet do të marrin karakter mesatar dhe lokalisht intensiv. Kjo situatë do të vijojë deri në orët e vona të natës kur ...
Lexo | 14-Feb-2020 08:41
Mot i vranët dhe reshje shiu mbizotërojnë në vendin tonë që në orët e para të ditës. Herë pas herë reshjet do të marrin karakter mesatar dhe lokalisht intensiv. Kjo situatë do të vijojë deri në orët e vona të natës kur ...

Moti, e premte 14 shkurt 2020
Masat ajrore të kthjellta, por të ftohta do ndikojnë mbi territorin shqiptar mot kryesisht të qëndueshëm, por me vranësira të dendura paraqiten zonat verilindore. Pasditja dhe nata do të mbeten në të njëjtat kushte ...
VizionPlus | 14-Feb-2020 06:00
Masat ajrore të kthjellta, por të ftohta do ndikojnë mbi territorin shqiptar mot kryesisht të qëndueshëm, por me vranësira të dendura paraqiten zonat verilindore. Pasditja dhe nata do të mbeten në të njëjtat kushte ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti gjatë ditës së sotme pritet të jetë me reshje të shiut ndërsa në vendet malore pritet të jetë me reshje të borës, posaçërisht gjatë pasdites. Temperaturat gjatë ditës pritet të jetë nga një deri nëntë gradë ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 08:12
Moti gjatë ditës së sotme pritet të jetë me reshje të shiut ndërsa në vendet malore pritet të jetë me reshje të borës, posaçërisht gjatë pasdites. Temperaturat gjatë ditës pritet të jetë nga një deri nëntë gradë ...

Mot me shi sot në Shqipëri
Shqipëria sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje në të gjithë territorin. Në zonat malore reshjet do të jenë në formën e dëborës. Sipas Meteoalb, temperaturat do ...
EkonomiaOnline | 14-Feb-2020 08:30
Shqipëria sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje në të gjithë territorin. Në zonat malore reshjet do të jenë në formën e dëborës. Sipas Meteoalb, temperaturat do ...

Mot i ndryshueshëm, diell, vranësia e reshje shiu
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se gjatë këtyre dy ditëve do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira të cilat gjatë ditës, deri në orët e vona parashihet të shoqërohen me reshje shiu. IHK ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 07:27
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se gjatë këtyre dy ditëve do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira të cilat gjatë ditës, deri në orët e vona parashihet të shoqërohen me reshje shiu. IHK ...

Nesër Stuhia Ciara prek Shqipërinë, ja çfarë paralajmëron meteorologia
Stuhia Ciara ka shkaktuar viktima në Europë dhe dëme të mëdha materiale, tani po i afrohet edhe Shqipërisë sipas meteorologëve. Mendohet që ajo do prekë Shqipërinë ditën e nesërme. Për të na sqaruar për këtë stuhi me ...
Telegraf | 13-Feb-2020 14:39
Stuhia Ciara ka shkaktuar viktima në Europë dhe dëme të mëdha materiale, tani po i afrohet edhe Shqipërisë sipas meteorologëve. Mendohet që ajo do prekë Shqipërinë ditën e nesërme. Për të na sqaruar për këtë stuhi me ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved