ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 02:29

Mino Raiola ndez çështjen Pogba, flet edhe për të ardhmen e Donnarummas dhe Ibrahimovic

Mino Raiola ndez çështjen Pogba, flet edhe për të ardhmen e Donnarummas dhe Ibrahimovic
Përtej rezultatet dhe polemikave që prodhoi ndeshja Milan-Juve, për të tërhequr vëmendjen e gazetarëve dhe tifozëve ka menduar Mino Raiola, i cili në përfundim të sfidës u ndal duke folur për të ardhmen e disa prej ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 12:15
Përtej rezultatet dhe polemikave që prodhoi ndeshja Milan-Juve, për të tërhequr vëmendjen e gazetarëve dhe tifozëve ka menduar Mino Raiola, i cili në përfundim të sfidës u ndal duke folur për të ardhmen e disa prej ...

Tjetër miqësore në mars për Shqipërinë, pas Sllovenisë zyrtarizohen rivalët e tjerë
Kombëtarja e Shqipërisë do të luajë një tjetër miqësore gjatë muajit mars. Përveç përballjes me Sllovenisë, e cila ishte vendosur më parë për t’u luajtur në datën 30 të këtij muaji, përfaqësuesja kuqezi do të zbresë në ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 12:10
Kombëtarja e Shqipërisë do të luajë një tjetër miqësore gjatë muajit mars. Përveç përballjes me Sllovenisë, e cila ishte vendosur më parë për t’u luajtur në datën 30 të këtij muaji, përfaqësuesja kuqezi do të zbresë në ...

FOTO/ Lulzim Basha si nuk e kemi parë ndonjëherë, i buzëqeshur në krah të bashkëshortes
TIRANE Mes një axhende të ngarkuar politike, duket se kryedemokrati Basha gjen kohë për ta shpenzuar edhe me bashkëshorten e tij. Ashtu si shihet edhe në këtë foto, Lulzim Basha ka qenë së bashku me Aurelën në pritjen ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 12:07
TIRANE Mes një axhende të ngarkuar politike, duket se kryedemokrati Basha gjen kohë për ta shpenzuar edhe me bashkëshorten e tij. Ashtu si shihet edhe në këtë foto, Lulzim Basha ka qenë së bashku me Aurelën në pritjen ...

LAJM I FUNDIT/ Shpërthen bombola e gazit në Bulqizë, tre të vdekur, një i plagosur
Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Bulqizë, ku si pasojë e shpërthimit të një bombole gazi kanë humbur jetën 3 persona si dhe është plagosur një tjetër. Ngjarja ka ndodhur në Ostren të Madh të Bulqizës. ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 12:00
Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Bulqizë, ku si pasojë e shpërthimit të një bombole gazi kanë humbur jetën 3 persona si dhe është plagosur një tjetër. Ngjarja ka ndodhur në Ostren të Madh të Bulqizës. ...

Propozimi në komision, Bushati: Pronat e sekuestruara nga OFL të shërbejnë për strehimin e të prekurve nga tërmeti
Deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Bushati deklaroi se krimi ka marrë përmasa të mëdha, ndaj këtij fenomeni i duhet thënë ‘jo’ përmes mekanizmave ligjore. I pranishëm në Komisionin e Ekonominë dhe Financave ku po ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 11:35
Deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Bushati deklaroi se krimi ka marrë përmasa të mëdha, ndaj këtij fenomeni i duhet thënë ‘jo’ përmes mekanizmave ligjore. I pranishëm në Komisionin e Ekonominë dhe Financave ku po ...

“Incidenti i sotëm ishte mjaft i ulët”, Klea Huta tregon si u ndje pasi i vodhën adresën (Foto)
TIRANE Ditën e djeshme janë publikuar në Facebook-un e Klea Hutës disa foto erotike. Dhe siç ka bërë të ditur vetë moderatorja i kanë hakëruar rrjetin social. Personat që i vodhën faqen postuan disa foto dhe video ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 11:32
TIRANE Ditën e djeshme janë publikuar në Facebook-un e Klea Hutës disa foto erotike. Dhe siç ka bërë të ditur vetë moderatorja i kanë hakëruar rrjetin social. Personat që i vodhën faqen postuan disa foto dhe video ...

VIDEO/ Milan, Pioli kap “mat” Rizzolin, Sarri: Ishte penallti neto, na mungon dhe një tjetër
Milan zhvilloi një 90-minutësh pozitiv përballë Juves por ajo penallti në fund prishi një mbrëmje dhe një rezultat të rëndësishëm, një detaj ku u ndal dhe Stefano Pioli në konferencën për shtyp: “U mërzita pasi në ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 11:14
Milan zhvilloi një 90-minutësh pozitiv përballë Juves por ajo penallti në fund prishi një mbrëmje dhe një rezultat të rëndësishëm, një detaj ku u ndal dhe Stefano Pioli në konferencën për shtyp: “U mërzita pasi në ...

Me apo pa Stresin? Ja si do ta kalojë Shën Valentinin Keisi (Foto)
TIRANE Prej disa muajsh Stresi dhe bukuroshja Keisi i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Por në media gjatë gjithë kësaj kohe nuk kanë munguar thashethemet për një rikthim të mundshëm të tyre. Së fundmi ka qenë vetë Keisi ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 10:17
TIRANE Prej disa muajsh Stresi dhe bukuroshja Keisi i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Por në media gjatë gjithë kësaj kohe nuk kanë munguar thashethemet për një rikthim të mundshëm të tyre. Së fundmi ka qenë vetë Keisi ...

Zbardhet takimi mes Yuri Kim dhe Ahmetajt, ja çfarë diskutuan dy zyrtarët
Një ditë pas takimit me ministrin për Rindërtim Arben Ahmetaj me ambasadoren Yuri Kim, ambasada Amerikane ka zbardhur takimin. Përmes një mesazhi në ‘Facebook’ ambasada pohon se dy zyrtarët diskutuan rëndësinë e ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 10:05
Një ditë pas takimit me ministrin për Rindërtim Arben Ahmetaj me ambasadoren Yuri Kim, ambasada Amerikane ka zbardhur takimin. Përmes një mesazhi në ‘Facebook’ ambasada pohon se dy zyrtarët diskutuan rëndësinë e ...

Këngëtari i njohur bëhet baba për herë të tretë, publikon foton e parë
SHBA Enrique Iglesias dhe bashkëshortja e tij, Anna Kournikova janë bërë prindër për herë të tretë. Anna ka sjellë në jetë fëmijën e tretë, e cila është një vajzë. Ish-tenistja 38-vjeçare dhe këngëtari spanjoll ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 09:54
SHBA Enrique Iglesias dhe bashkëshortja e tij, Anna Kournikova janë bërë prindër për herë të tretë. Anna ka sjellë në jetë fëmijën e tretë, e cila është një vajzë. Ish-tenistja 38-vjeçare dhe këngëtari spanjoll ...

Heroinë dhe kokainë në makinë, kapet 41-vjeçari në Elbasan
ELBASAN Policia e Elbasanit ka goditur një rast të shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla. Në vijim të punës për parandalimin dhe goditjen e shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla, specialistët për ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 09:11
ELBASAN Policia e Elbasanit ka goditur një rast të shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla. Në vijim të punës për parandalimin dhe goditjen e shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla, specialistët për ...

Një foto me bashkëshorten në natyrë, Meta uron në ditën e Shën Valentinit: Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!
TIRANË Presidenti i Republikës Ilir Meta ka zgjedhur një foto me bashkëshorten e tij Monika Kryemadhi për të uruar në ditën e Shën Valentinit. Meta e Kryemadhi shfaqen të buzëqeshur dhe shumë të dashuruar në natyrë, një ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 09:00
TIRANË Presidenti i Republikës Ilir Meta ka zgjedhur një foto me bashkëshorten e tij Monika Kryemadhi për të uruar në ditën e Shën Valentinit. Meta e Kryemadhi shfaqen të buzëqeshur dhe shumë të dashuruar në natyrë, një ...

Albin Kurti uli pagat për kabinetin qeveritar, Haradinaj: I pashpjegueshëm vendim
Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka komentuar vendimin e Albin Kurtit për uljen e pagave për kabinetin e tij qeveritar. Në “Debat Plus” në RTV Dukagjini Haradinaj tha se sikur vendimi të merrej po të mos ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 07:43
Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka komentuar vendimin e Albin Kurtit për uljen e pagave për kabinetin e tij qeveritar. Në “Debat Plus” në RTV Dukagjini Haradinaj tha se sikur vendimi të merrej po të mos ...

Dy festa në një ditë për Almeda Abazin, urimi më i ëmbël është i bashkëshortit (Foto)
TURQI Tolgahan Sayisman dhe ish-Missi shqiptaer Almeda Abazi te vjet më parë kurorëzuan dashurinë e tyre në dashurinë Los Angeles pikërisht në ditëlindjen e kësaj të fundit më 13 shkurt. Sot, ata janë prindër të një ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 07:36
TURQI Tolgahan Sayisman dhe ish-Missi shqiptaer Almeda Abazi te vjet më parë kurorëzuan dashurinë e tyre në dashurinë Los Angeles pikërisht në ditëlindjen e kësaj të fundit më 13 shkurt. Sot, ata janë prindër të një ...

Libi, forcat qeveritare konfiskojnë mjetet e blinduara të EBA-së
TRIPOLI Njësitë ushtarake të Qeverisë së Pajtimit Kombëtar (GNA) në Libi, gjatë një operacioni kundër milicëve të Khalifa Haftarit, liderit të forcave të armatosura jolegjitime në lindje të vendit, konfiskuan mjetet e ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 07:06
TRIPOLI Njësitë ushtarake të Qeverisë së Pajtimit Kombëtar (GNA) në Libi, gjatë një operacioni kundër milicëve të Khalifa Haftarit, liderit të forcave të armatosura jolegjitime në lindje të vendit, konfiskuan mjetet e ...

Afganistan, 21 persona të vdekur për shkak të ortekut
KABUL Si pasojë e një orteku në rajonin Daykundi të Afganistanit kanë humbur jetën 21 persona. Asadullah Sarwari, kreu i institucionit kundër fatkeqësive për rajonin Daykundin, në një deklaratë tha se prej disa ditësh ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 06:54
KABUL Si pasojë e një orteku në rajonin Daykundi të Afganistanit kanë humbur jetën 21 persona. Asadullah Sarwari, kreu i institucionit kundër fatkeqësive për rajonin Daykundin, në një deklaratë tha se prej disa ditësh ...

”Rrumi ka bërë vota për PS në Shijak”, Paloka: Rama i telefonon vetë kriminelët, kontakte në Shkodër kur Fino kandidonte për president të FSHF
Edi Paloka i ftuar në emisionin ‘Real Story’ në News 24 ka akuzuar Ramën se ka kontakte dhe telefonata të drejtpërdrejta me kriminelët nga Shkodra deri në Sarandë. Nënkryetari i PD ka përmendur atentatin ndaj prokurorit ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 22:46
Edi Paloka i ftuar në emisionin ‘Real Story’ në News 24 ka akuzuar Ramën se ka kontakte dhe telefonata të drejtpërdrejta me kriminelët nga Shkodra deri në Sarandë. Nënkryetari i PD ka përmendur atentatin ndaj prokurorit ...

Gjermani, 75 vite nga bombardimi në Dresden
Shkatërrimi i qytetit gjerman të Dresdenit gjatë periudhës së Luftës së Dytë Botërore shënoi 75 vite që kur u bombardua nga forcat aleate. Në 13 shkurt 1945, forcat britanike dhe amerikane filluan bombardime që zgjatën ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 22:40
Shkatërrimi i qytetit gjerman të Dresdenit gjatë periudhës së Luftës së Dytë Botërore shënoi 75 vite që kur u bombardua nga forcat aleate. Në 13 shkurt 1945, forcat britanike dhe amerikane filluan bombardime që zgjatën ...

“Ta tha Donald Lu në sy me emra”, Rama: Ja si ja ktheva, pse i futa në lista Rroshin e Kavajës, Kajmakun…
Kryeministri Edi Rama foli në emisionin “Opinion” edhe për kryebashkiakët socialistë, një pjesë e të cilëve u bënë subjekt i ligjit të Dekriminalizimit, pasi kishin fshehur dënimet në formularët e vetëdeklarimit. Kreu i ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 22:36
Kryeministri Edi Rama foli në emisionin “Opinion” edhe për kryebashkiakët socialistë, një pjesë e të cilëve u bënë subjekt i ligjit të Dekriminalizimit, pasi kishin fshehur dënimet në formularët e vetëdeklarimit. Kreu i ...

”SPAK jo vetëm të ndëshkojë krimin zgjedhor”, Mediu: Në rast se ka manipulim rezultati, hiqet mandati
Fatmir Mediu i ftuar në emisionin ‘Real Story’ në News 24 në lidhje me propozimin e PD për hetimin e krimit zgjedhor nga SPAK ka zbuluar një detaj të ri. Kreu i PR ka thënë se në rast se një person i cili kandidon në ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 22:30
Fatmir Mediu i ftuar në emisionin ‘Real Story’ në News 24 në lidhje me propozimin e PD për hetimin e krimit zgjedhor nga SPAK ka zbuluar një detaj të ri. Kreu i PR ka thënë se në rast se një person i cili kandidon në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved