ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 02:29

Pioli akuzon gjyqtarët se i ndihmuan Juventusit

Pioli akuzon gjyqtarët se i ndihmuan Juventusit
Cristiano Ronaldo ia mohoi fitoren Milanit në ndeshjen e parë gjysmëfinale kur shënoi nga penalltia krejt në fund të ndeshjes. Trajneri i Milanit, Stefano Pioli ishte i zemërua me gjyqtarët që akorduan penalltinë për ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 10:29
Cristiano Ronaldo ia mohoi fitoren Milanit në ndeshjen e parë gjysmëfinale kur shënoi nga penalltia krejt në fund të ndeshjes. Trajneri i Milanit, Stefano Pioli ishte i zemërua me gjyqtarët që akorduan penalltinë për ...

VIDEO/ VAR tërbon “djallin”, penalltia e CR7 shpëton Sarrin
VAR, polemika të shumta, karton të kuq, e gola, Milan-Juve prodhoi gjithçka në 90-minutëshin e parë, të vlefshëm për gjysmëfinalet e Kupës së Italisë, mbi të gjithë solli një shije të hidhur tek klubi kuqezi, tek ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 09:54
VAR, polemika të shumta, karton të kuq, e gola, Milan-Juve prodhoi gjithçka në 90-minutëshin e parë, të vlefshëm për gjysmëfinalet e Kupës së Italisë, mbi të gjithë solli një shije të hidhur tek klubi kuqezi, tek ...

Buffon ndërron fanellën me djalin e Maldinit: Nuk pensionohem, po presin nipat e legjendave
Gianluigi Buffon ka ndërruar fanellën me djalin e legjendës së Milanit, Paolo Maldini, Daniel, duke ia shtuar vetes edhe një fanellë në koleksionin e tij. Portieri italian vazhdon të luajë me Juventusin edhe pse ka ...
EkonomiaOnline | 14-Feb-2020 09:20
Gianluigi Buffon ka ndërruar fanellën me djalin e legjendës së Milanit, Paolo Maldini, Daniel, duke ia shtuar vetes edhe një fanellë në koleksionin e tij. Portieri italian vazhdon të luajë me Juventusin edhe pse ka ...

Buffon ndërron fanellën me djalin e Maldinit: Nuk pensionohem, po presin nipat e legjendave
Gianluigi Buffon ka ndërruar fanellën me djalin e legjendës së Milanit, Paolo Maldini, Daniel, duke ia shtuar vetes edhe një fanellë në koleksionin e tij. Portieri italian vazhdon të luajë me Juventusin edhe pse ka ...
Kosova Sot | 14-Feb-2020 09:15
Gianluigi Buffon ka ndërruar fanellën me djalin e legjendës së Milanit, Paolo Maldini, Daniel, duke ia shtuar vetes edhe një fanellë në koleksionin e tij. Portieri italian vazhdon të luajë me Juventusin edhe pse ka ...

Pioli akuzon gjyqtarët se i ndihmuan Juventusit
Cristiano Ronaldo ia mohoi fitoren Milanit në ndeshjen e parë gjysmëfinale kur shënoi nga penalltia krejt në fund të ndeshjes. Trajneri i Milanit, Stefano Pioli ishte i zemërua me gjyqtarët që akorduan penalltinë për ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 09:14
Cristiano Ronaldo ia mohoi fitoren Milanit në ndeshjen e parë gjysmëfinale kur shënoi nga penalltia krejt në fund të ndeshjes. Trajneri i Milanit, Stefano Pioli ishte i zemërua me gjyqtarët që akorduan penalltinë për ...

Trajneri i Milanit akuzon gjyqtarët se i ndihmuan Juventusit
Trajneri i Milanit, Stefano Pioli, ishte i zemëruar pas ndeshjes kundër Juventusit shkaku i penalltisë që ua dha bardhezinjve barazimin 1:1 afër fundit të ndeshjes, në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë në ...
Kosova Sot | 14-Feb-2020 09:08
Trajneri i Milanit, Stefano Pioli, ishte i zemëruar pas ndeshjes kundër Juventusit shkaku i penalltisë që ua dha bardhezinjve barazimin 1:1 afër fundit të ndeshjes, në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë në ...

Trajneri i Milanit akuzon gjyqtarët se i ndihmuan Juventusit
Trajneri i Milanit, Stefano Pioli, ishte i zemëruar pas ndeshjes kundër Juventusit shkaku i penalltisë që ua dha bardhezinjve barazimin 1:1 afër fundit të ndeshjes, në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë në ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 09:02
Trajneri i Milanit, Stefano Pioli, ishte i zemëruar pas ndeshjes kundër Juventusit shkaku i penalltisë që ua dha bardhezinjve barazimin 1:1 afër fundit të ndeshjes, në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë në ...

Buffon ndërron fanellën me djalin e Maldinit: Nuk pensionohem, po presin nipat e legjendave
Gianluigi Buffon ka ndërruar fanellën me djalin e legjendës së Milanit, Paolo Maldini, Daniel, duke ia shtuar vetes edhe një fanellë në koleksionin e tij. Portieri italian vazhdon të luajë me Juventusin edhe pse ka ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 08:50
Gianluigi Buffon ka ndërruar fanellën me djalin e legjendës së Milanit, Paolo Maldini, Daniel, duke ia shtuar vetes edhe një fanellë në koleksionin e tij. Portieri italian vazhdon të luajë me Juventusin edhe pse ka ...

Buffon ndërron fanellën me djalin e Maldinit: Nuk pensionohem, po presin nipat e legjendave
Gianluigi Buffon ka ndërruar fanellën me djalin e legjendës së Milanit, Paolo Maldini, Daniel, duke ia shtuar vetes edhe një fanellë në koleksionin e tij. Portieri italian vazhdon të luajë me Juventusin edhe pse ka ...
E Dua Sportin | 14-Feb-2020 08:59
Gianluigi Buffon ka ndërruar fanellën me djalin e legjendës së Milanit, Paolo Maldini, Daniel, duke ia shtuar vetes edhe një fanellë në koleksionin e tij. Portieri italian vazhdon të luajë me Juventusin edhe pse ka ...

Sarri: Rritja e Juventusit ka ngecur, por morëm rezultat pozitiv ndaj Milanit
Maurizio Sarri pranon se rritja e Juventusit ka ngecur pak në tre javët e fundit dhe ekipi po pranon gola të shmangshëm, por gjithashtu pa gjëra pozitive nga barazimi ndaj Milanit në Kupën e Italisë. Bianconerët morën ...
E Dua Sportin | 14-Feb-2020 08:59
Maurizio Sarri pranon se rritja e Juventusit ka ngecur pak në tre javët e fundit dhe ekipi po pranon gola të shmangshëm, por gjithashtu pa gjëra pozitive nga barazimi ndaj Milanit në Kupën e Italisë. Bianconerët morën ...

Sarri: Rritja e Juventusit ka ngecur, por morëm rezultat pozitiv ndaj Milanit
Maurizio Sarri pranon se rritja e Juventusit ka ngecur pak në tre javët e fundit dhe ekipi po pranon gola të shmangshëm, por gjithashtu pa gjëra pozitive nga barazimi ndaj Milanit në Kupën e Italisë. Bianconerët morën ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 08:21
Maurizio Sarri pranon se rritja e Juventusit ka ngecur pak në tre javët e fundit dhe ekipi po pranon gola të shmangshëm, por gjithashtu pa gjëra pozitive nga barazimi ndaj Milanit në Kupën e Italisë. Bianconerët morën ...

Pioli: Penalltia e Ronaldos nuk ekzistoi
Milan dhe Juventus kanë luajtur barazim 1:1 në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë të enjten mbrëma në ‘San Siro’. Rossonerët panë vetën në epërsi me një gol të Ante Rebic, por Cristiano Ronaldo barazoi ...
Lajminet | 14-Feb-2020 08:32
Milan dhe Juventus kanë luajtur barazim 1:1 në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë të enjten mbrëma në ‘San Siro’. Rossonerët panë vetën në epërsi me një gol të Ante Rebic, por Cristiano Ronaldo barazoi ...

VIDEO/ Gattuso merr “hak”, thyen Interin në Kupë, Conte: Derbi na konsumoi
I madh përballë të mëdhenjve, Napoli nuk ndryshon as kundër Inter, zhvilloi një 90-minutësh perfekt në aspektin taktik duke siguruar një fitore të rëndësishme 1-0 në sfidën e parë të vlefshme për gjysmëfinalet e Kupës ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 10:26
I madh përballë të mëdhenjve, Napoli nuk ndryshon as kundër Inter, zhvilloi një 90-minutësh perfekt në aspektin taktik duke siguruar një fitore të rëndësishme 1-0 në sfidën e parë të vlefshme për gjysmëfinalet e Kupës ...

Sarri: Rritja e Juventusit ka ngecur, por morëm rezultat pozitiv ndaj Milanit
Maurizio Sarri pranon se rritja e Juventusit ka ngecur pak në tre javët e fundit dhe ekipi po pranon gola të shmangshëm, por gjithashtu pa gjëra pozitive nga barazimi ndaj Milanit në Kupën e Italisë. Bianconerët morën ...
Kosova Sot | 14-Feb-2020 08:30
Maurizio Sarri pranon se rritja e Juventusit ka ngecur pak në tre javët e fundit dhe ekipi po pranon gola të shmangshëm, por gjithashtu pa gjëra pozitive nga barazimi ndaj Milanit në Kupën e Italisë. Bianconerët morën ...

Pioli pas barazimit ndaj Juventusit: Ndihem krenar me ekipin, kam dyshime për penalltinë
Stefano Pioli është shumë krenar me Milanin pas barazimit të tyre 1-1 në gjysmëfinale të Kupës së Italisë ndaj Juventusit, por nuk u bind nga penalltia vendimtare e barazimit. Ante Rebic kaloi Milanin në epërsi, ndërsë ...
Telegrafi | 13-Feb-2020 23:59
Stefano Pioli është shumë krenar me Milanin pas barazimit të tyre 1-1 në gjysmëfinale të Kupës së Italisë ndaj Juventusit, por nuk u bind nga penalltia vendimtare e barazimit. Ante Rebic kaloi Milanin në epërsi, ndërsë ...

I rilinduri, Ante Rebiq
Ante Rebiq shënoi mbrëmë në gjysmëfinale të Kupës së Italisë ndaj Juventusit, ndeshje e cila në fund përfundoi baraz me golin e shënuar nga Ronaldo nga pika e bardhë në fund të ndeshjes. Duket se Ante Rebiq është kthyer ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 08:24
Ante Rebiq shënoi mbrëmë në gjysmëfinale të Kupës së Italisë ndaj Juventusit, ndeshje e cila në fund përfundoi baraz me golin e shënuar nga Ronaldo nga pika e bardhë në fund të ndeshjes. Duket se Ante Rebiq është kthyer ...

Pioli: Na dëmtuan keq, rast identik kishim edhe ne
Trajneri i Milanit, Stefano Pioli, ka folur pas ndeshjes së barazuar kundër Juventusit për gjysmëfinalen e Kupës së Italisë. “Jam krenar me lojtarët e mi. Jemi duke bërë paraqitje të mira dhe skuadra ka cilësi. Kemi ...
Alsat-M | 14-Feb-2020 08:12
Trajneri i Milanit, Stefano Pioli, ka folur pas ndeshjes së barazuar kundër Juventusit për gjysmëfinalen e Kupës së Italisë. “Jam krenar me lojtarët e mi. Jemi duke bërë paraqitje të mira dhe skuadra ka cilësi. Kemi ...

Bonucci: Barazimi ndaj Milanit nuk mjafton për Juventusin
Leonardo Bonucci nuk ishte aspak i kënaqur me Juventusin që barazoi në udhëtim 1-1 ndaj Milanit në gjysmëfinale të Kupës së Italisë. Kuqezinjtë kishin shumë më tepër mundësi shënimi në këtë takim në San Siro dhe morën ...
Telegrafi | 13-Feb-2020 23:42
Leonardo Bonucci nuk ishte aspak i kënaqur me Juventusin që barazoi në udhëtim 1-1 ndaj Milanit në gjysmëfinale të Kupës së Italisë. Kuqezinjtë kishin shumë më tepër mundësi shënimi në këtë takim në San Siro dhe morën ...

VIDEO/ Arbitri “çmend” Milanin, kuqezinjtë dominojnë Juventusin, por nuk ia dalin të fitojnë
Milani nuk ia ka dalë të marrë fitoren ndaj Juventusit në “San Siro”, teksa nuk shkoi më shumë se barazimi 1-1, në një ndeshje të dominuar nga kuqezinjtë. Kuqezinjtë e Piolit e dominuan ndeshjen nga fillimi deri në ...
E Dua Sportin | 14-Feb-2020 01:42
Milani nuk ia ka dalë të marrë fitoren ndaj Juventusit në “San Siro”, teksa nuk shkoi më shumë se barazimi 1-1, në një ndeshje të dominuar nga kuqezinjtë. Kuqezinjtë e Piolit e dominuan ndeshjen nga fillimi deri në ...

Milan 1-1 Juventus, notat e lojtarëve
Milani nuk ka arritur të mbahet deri në fund dhe ka barazuar 1-1 me Juventusin në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë. Rossonerët kanë lëshuar terren në fund duke barazuar me Juventusin dhe duke dështuar të ...
Telegrafi | 13-Feb-2020 23:24
Milani nuk ka arritur të mbahet deri në fund dhe ka barazuar 1-1 me Juventusin në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë. Rossonerët kanë lëshuar terren në fund duke barazuar me Juventusin dhe duke dështuar të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved