ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 23:30

Mercedes Benz bën thirrje: 300 mijë modele E Class dhe CLS kanë nevojë për riparim

Mercedes Benz bën thirrje: 300 mijë modele E Class dhe CLS kanë nevojë për riparim
Daimler AG ka bërë një lajmërim për gati 300,000 makinat e saj Mercedes-Benz për shkak të rreziqeve nga zjarri. Disa automjete nafte të klasës E dhe CLS të ndërtuara midis 2015 dhe 2019 po kthehen në dyqan riparimi për ...
Lexo | 14-Feb-2020 22:15
Daimler AG ka bërë një lajmërim për gati 300,000 makinat e saj Mercedes-Benz për shkak të rreziqeve nga zjarri. Disa automjete nafte të klasës E dhe CLS të ndërtuara midis 2015 dhe 2019 po kthehen në dyqan riparimi për ...

Mercedes Benz bën thirrje: 300 mijë modele E Class dhe CLS kanë nevojë për riparim
Daimler AG ka bërë një lajmërim për gati 300,000 makinat e saj Mercedes-Benz për shkak të rreziqeve nga zjarri. Disa automjete nafte të klasës E dhe CLS të ndërtuara midis 2015 dhe 2019 po kthehen në dyqan riparimi për ...
GazetaTema | 14-Feb-2020 22:08
Daimler AG ka bërë një lajmërim për gati 300,000 makinat e saj Mercedes-Benz për shkak të rreziqeve nga zjarri. Disa automjete nafte të klasës E dhe CLS të ndërtuara midis 2015 dhe 2019 po kthehen në dyqan riparimi për ...

Mercedes Benz bën thirrje: “300 mijë modele E Class dhe CLS kanë nevojë për riparim”
Daimler AG ka bërë një lajmërim për gati 300,000 makinat e saj Mercedes-Benz për shkak të rreziqeve nga zjarri. Disa automjete nafte të klasës E dhe CLS të ndërtuara midis 2015 dhe 2019 po kthehen në dyqan riparimi për ...
ScanTv | 14-Feb-2020 20:06
Daimler AG ka bërë një lajmërim për gati 300,000 makinat e saj Mercedes-Benz për shkak të rreziqeve nga zjarri. Disa automjete nafte të klasës E dhe CLS të ndërtuara midis 2015 dhe 2019 po kthehen në dyqan riparimi për ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved