ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 01:08

Meghan Markle merr një lajm të mrekullueshëm!

Meghan Markle merr një lajm të mrekullueshëm!
Redaktori i Vogue, Edward Enninful njoftoi të enjten se botimi i revistës së Meghan Markle, ishte shitja më e shpejtë në historinë e botimit britanik. Ai e ndau lajmin lajmin e bukur për Meghan, përmes një postimi në ...
Dritare | 14-Feb-2020 10:02
Redaktori i Vogue, Edward Enninful njoftoi të enjten se botimi i revistës së Meghan Markle, ishte shitja më e shpejtë në historinë e botimit britanik. Ai e ndau lajmin lajmin e bukur për Meghan, përmes një postimi në ...

Rita Ora publikon video duke vizatuar pa sutjena dhe tregon se i ka operuar bajamet
Rita Ora e ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet duke vizatuar, ndërkohë që ka tërhequr vëmendjen edhe me gjoksin e saj, pasi ka zgjedhur të mos veshë jelekë. Në përshkrimin e videos, shqiptarja ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 10:02
Rita Ora e ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet duke vizatuar, ndërkohë që ka tërhequr vëmendjen edhe me gjoksin e saj, pasi ka zgjedhur të mos veshë jelekë. Në përshkrimin e videos, shqiptarja ...

Ja si e uron Shën Valentinin, Rudina Magjistari!
Moderatoja e njohur Rudina Magjistari, ditën e sotme ka uruar festën e dashurisë përmes një video ku tregohen disa momente ku ajo u dhuron puthje ndjekësve të saj. View this post on Instagram Love makes the world go ...
Dritare | 14-Feb-2020 09:56
Moderatoja e njohur Rudina Magjistari, ditën e sotme ka uruar festën e dashurisë përmes një video ku tregohen disa momente ku ajo u dhuron puthje ndjekësve të saj. View this post on Instagram Love makes the world go ...

Rita Ora tregon për periudhën e vështirë që po e kalon
Përkundër angazhimeve të shumta në jetën e saj profesionale, Rita Ora gjen kohë të shpërndajë imazhe të ndryshme në rrjetet sociale. Këngëtarja shqiptare përmes një video të publikuar në rrjetet sociale ka treguar se ka ...
Arbresh | 14-Feb-2020 09:50
Përkundër angazhimeve të shumta në jetën e saj profesionale, Rita Ora gjen kohë të shpërndajë imazhe të ndryshme në rrjetet sociale. Këngëtarja shqiptare përmes një video të publikuar në rrjetet sociale ka treguar se ka ...

Rita Ora publikon video duke vizatuar pa sutjena
Rita Ora e ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet duke vizatuar, ndërkohë që ka tërhequr vëmendjen edhe me gjoksin e saj, pasi ka zgjedhur të mos veshë jelekë. Në përshkrimin e videos, shqiptarja......
Zeri | 14-Feb-2020 09:50
Rita Ora e ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet duke vizatuar, ndërkohë që ka tërhequr vëmendjen edhe me gjoksin e saj, pasi ka zgjedhur të mos veshë jelekë. Në përshkrimin e videos, shqiptarja......

Rita Ora publikon video duke vizatuar pa sutjena dhe tregon se i ka operuar bajamet
Rita Ora e ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet duke vizatuar, ndërkohë që ka tërhequr vëmendjen edhe me gjoksin e saj, pasi ka zgjedhur të mos veshë jelekë. Në përshkrimin e videos, shqiptarja ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 09:29
Rita Ora e ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet duke vizatuar, ndërkohë që ka tërhequr vëmendjen edhe me gjoksin e saj, pasi ka zgjedhur të mos veshë jelekë. Në përshkrimin e videos, shqiptarja ...

Rita Ora publikon video duke vizatuar pa sutjena dhe tregon se i ka operuar bajamet
Rita Ora e ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet duke vizatuar, ndërkohë që ka tërhequr vëmendjen edhe me gjoksin e saj, pasi ka zgjedhur të mos veshë jelekë. Në përshkrimin e videos, shqiptarja ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 09:17
Rita Ora e ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet duke vizatuar, ndërkohë që ka tërhequr vëmendjen edhe me gjoksin e saj, pasi ka zgjedhur të mos veshë jelekë. Në përshkrimin e videos, shqiptarja ...

Enrique Iglesias, me një fotografi të ëmbël konfirmon lindjen e fëmijës së tretë
Enrique Iglesias dhe Anna Kournikova janë bërë prindër për herë të tretë. Lajmin e bëri të ditur vëllai i këngëtarit, Julio Iglesias, shkruan Indeksonline. Ai në një intervistë tha: “Vëllai im ka tre fëmijë. Ai është ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 09:20
Enrique Iglesias dhe Anna Kournikova janë bërë prindër për herë të tretë. Lajmin e bëri të ditur vëllai i këngëtarit, Julio Iglesias, shkruan Indeksonline. Ai në një intervistë tha: “Vëllai im ka tre fëmijë. Ai është ...

Transformimi i pabesueshëm i Adele, fotografohet me veshje sportive pasi humbi 45 kilogramë
Pasi i mahniti fansat gjatë pranisë së saj në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Oscar, Adele ka befasuar sërish me dukjen e saj e veshur me tuta. Këngëtarja ka bërë një transformim të jashtëzakonshëm në fizikun e saj, ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 08:44
Pasi i mahniti fansat gjatë pranisë së saj në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Oscar, Adele ka befasuar sërish me dukjen e saj e veshur me tuta. Këngëtarja ka bërë një transformim të jashtëzakonshëm në fizikun e saj, ...

Enrique Iglesias, me një fotografi të ëmbël konfirmon lindjen e fëmijës së tretë
Enrique Iglesias dhe Anna Kournikova janë bërë prindër për herë të tretë. Lajmin e bëri të ditur vëllai i këngëtarit, Julio Iglesias, shkruan Indeksonline. Ai në një intervistë tha: “Vëllai im ka tre fëmijë. Ai është ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 09:08
Enrique Iglesias dhe Anna Kournikova janë bërë prindër për herë të tretë. Lajmin e bëri të ditur vëllai i këngëtarit, Julio Iglesias, shkruan Indeksonline. Ai në një intervistë tha: “Vëllai im ka tre fëmijë. Ai është ...

Bateristi Nesim Maxhuni në Monako përkrah instrumentistëve të njohur turq
Prishtinë, 14 shkurt – Jazz-bateristi Nesim Maxhuni gjatë këtyre ditëve ka ushtruar disa këngë të reja, përfshirë këtu këngën e vjetër e të njohur turke “Bulbulum Altin Kafeste” të kompozuar nga Muzaffer Sarisozen. Kjo ...
Koha.net | 14-Feb-2020 08:50
Prishtinë, 14 shkurt – Jazz-bateristi Nesim Maxhuni gjatë këtyre ditëve ka ushtruar disa këngë të reja, përfshirë këtu këngën e vjetër e të njohur turke “Bulbulum Altin Kafeste” të kompozuar nga Muzaffer Sarisozen. Kjo ...

Ja çfarë qëndron pas një njeriu të buzëqeshur dhe pozitiv si Jennifer Aniston
Aktorja foli per femijerine e saj te veshtire (babai i saj u largua kur ishte nente vjeç, ndersa Aniston dhe nena e saj ishin shume te largeta me njera-tjetren , siç raporton Elle), dhe ndikimin e viteve te saj formues ...
ikub.al | 12-Feb-2020 15:22
Aktorja foli per femijerine e saj te veshtire (babai i saj u largua kur ishte nente vjeç, ndersa Aniston dhe nena e saj ishin shume te largeta me njera-tjetren , siç raporton Elle), dhe ndikimin e viteve te saj formues ...

Amber Rose “shokon” fansat me tatuazhin në...
Amber Rose e beri te gjithe rrjetin te ndizet ndersa ajo u shfaq me nje tatuazh te ri ne balle. Ndersa ajo publikon nje foto ne te cilen kishte pozuar prane nje fansi nuk mund te mos i vihej re tatuazhi i saj i ri i ...
ikub.al | 12-Feb-2020 14:19
Amber Rose e beri te gjithe rrjetin te ndizet ndersa ajo u shfaq me nje tatuazh te ri ne balle. Ndersa ajo publikon nje foto ne te cilen kishte pozuar prane nje fansi nuk mund te mos i vihej re tatuazhi i saj i ri i ...

Justin Bieber publikon albumin “Changes”, gruaja e tij krenare me të
Justin Bieber ka publikuar albumin e tij të pestë me titull “ Changes ”. Aty ka bashkëpunime me Quavo, Post Malone, Clever, Lil Dicky, Travis Scott, Kehlani dhe Summer Walker, shkruan Indeksonline. Albumi ka 17 këngë. ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 08:38
Justin Bieber ka publikuar albumin e tij të pestë me titull “ Changes ”. Aty ka bashkëpunime me Quavo, Post Malone, Clever, Lil Dicky, Travis Scott, Kehlani dhe Summer Walker, shkruan Indeksonline. Albumi ka 17 këngë. ...

Kjo është femra që u fotografua me Capital T në Paris
Një foto e Capital T krah një femre bëri bujë. Reperi Capital T po realizonte xhirimet e klipit të ri në Paris dhe me publikimin e një fotografie mori shumë komente, shkruan lajmi.net. Në foton e postuar shihet reperi ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 08:30
Një foto e Capital T krah një femre bëri bujë. Reperi Capital T po realizonte xhirimet e klipit të ri në Paris dhe me publikimin e një fotografie mori shumë komente, shkruan lajmi.net. Në foton e postuar shihet reperi ...

Për Shën Valentin, Bieta “e lëshon veten“, nxjerr foto duke u puthur me Albanin!
Nuk poston shpesh foto të tilla private, por Bieta Sulo këtë radhë e bëri një lëshim. Në fund të fundit, është festa e të dashuruarve, dhe në një ditë si kjo, pikërisht dashuria është ajo që duhet të shfaqet. Ndaj ...
Bordo | 14-Feb-2020 08:27
Nuk poston shpesh foto të tilla private, por Bieta Sulo këtë radhë e bëri një lëshim. Në fund të fundit, është festa e të dashuruarve, dhe në një ditë si kjo, pikërisht dashuria është ajo që duhet të shfaqet. Ndaj ...

Elvana, për Shën Valentin argëtohet në Islandë
Elvana Gjata ka zgjedhur që festën e Shën Valentinit ta festojë në Islandë. Këngëtarja shqiptare, e cila dështoi për të fituar në Festivalin e RTSH-së në dhjetor, pas disa koncerteve që ka pasur në Amerikë dhe në ...
Ina-Online | 14-Feb-2020 00:47
Elvana Gjata ka zgjedhur që festën e Shën Valentinit ta festojë në Islandë. Këngëtarja shqiptare, e cila dështoi për të fituar në Festivalin e RTSH-së në dhjetor, pas disa koncerteve që ka pasur në Amerikë dhe në ...

Për fotografi të përsosur: Njihuni me vendin më të bukur në Pragë
Një ndër veprat më të rëndësishme të arkitekturës të krijuara pas vitit 1989 ka gjetur vendin e vet në Pragë, ndërkaq sot paraqet Shtëpinë e famshme botërore të vallëzimit, e cila për dizajnin e vet të veçantë, tërheq ...
Telegrafi | 13-Feb-2020 21:53
Një ndër veprat më të rëndësishme të arkitekturës të krijuara pas vitit 1989 ka gjetur vendin e vet në Pragë, ndërkaq sot paraqet Shtëpinë e famshme botërore të vallëzimit, e cila për dizajnin e vet të veçantë, tërheq ...

Seksbomba britanike po kërkon partner për Shën Valentin
Falë formave të saj bombastike, të cilat nuk e ka aspak problem që t’i ekspozojë në rrjetet sociale, ajo ka arritur që të grumbullojë 13 milionë ndjekës. Është fjala për Demi Rose, e cila së fundmi ka ndarë me fansat ...
Telegraf | 13-Feb-2020 09:08
Falë formave të saj bombastike, të cilat nuk e ka aspak problem që t’i ekspozojë në rrjetet sociale, ajo ka arritur që të grumbullojë 13 milionë ndjekës. Është fjala për Demi Rose, e cila së fundmi ka ndarë me fansat ...

Me kë po i kalon Elvana pushimet në vendin përrallor?
Fotot e Elvana Gjatës nga Laguna Blu në Islandë patën menjëherë efekt: komplimentet nuk munguan për formën e këngëtares, për bukurinë e pejsazhit, e pati dhe nga ata që menjëherë menduan se ajo shoqërohej nga dikush, ...
Bordo | 14-Feb-2020 00:47
Fotot e Elvana Gjatës nga Laguna Blu në Islandë patën menjëherë efekt: komplimentet nuk munguan për formën e këngëtares, për bukurinë e pejsazhit, e pati dhe nga ata që menjëherë menduan se ajo shoqërohej nga dikush, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved