ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 19:53

SHBA: Mbyllet hetimi federal ndaj ish-zëvendës drejtorit të FBI-së, Andrew McCabe

SHBA: Mbyllet hetimi federal ndaj ish-zëvendës drejtorit të FBI-së, Andrew McCabe
Prokurorët federalë vendosën të mos ngrejnë akuza ndaj ish-zëvëndës drejtorit të FBI-së Andrew McCabe, duke mbyllur një hetim federal rreth dyshimeve se ai kishte gënjyer zyrtarët në lidhje me përfshirjen e tij në një ...
GazetaTema | 14-Feb-2020 22:20
Prokurorët federalë vendosën të mos ngrejnë akuza ndaj ish-zëvëndës drejtorit të FBI-së Andrew McCabe, duke mbyllur një hetim federal rreth dyshimeve se ai kishte gënjyer zyrtarët në lidhje me përfshirjen e tij në një ...

Donald Trump dhe vija që ndan politikën nga zbatimi i ligjit
Në SHBA, William Barr, kreu i Departamentit të Drejtësisë (ose prokurori i Përgjithshëm, siç njihet këtu), tha të enjten se tweet-et e presidentit Trump në lidhje me departamentin që ai drejton dhe çështjet që shqyrton ...
GazetaTema | 14-Feb-2020 20:06
Në SHBA, William Barr, kreu i Departamentit të Drejtësisë (ose prokurori i Përgjithshëm, siç njihet këtu), tha të enjten se tweet-et e presidentit Trump në lidhje me departamentin që ai drejton dhe çështjet që shqyrton ...

Mbyllet hetimi ndaj ish-zëvendësdrejtorit të FBI’së
Prokurorët federalë vendosën të mos ngrejnë akuza ndaj ish-zëvëndës drejtorit të FBI-së Andrew McCabe, duke mbyllur një hetim federal rreth dyshimeve se ai kishte gënjyer zyrtarët në lidhje me përfshirjen e tij në një ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 23:21
Prokurorët federalë vendosën të mos ngrejnë akuza ndaj ish-zëvëndës drejtorit të FBI-së Andrew McCabe, duke mbyllur një hetim federal rreth dyshimeve se ai kishte gënjyer zyrtarët në lidhje me përfshirjen e tij në një ...

Mbyllet hetimi federal ndaj ish-zëvendës drejtorit të FBI-së
Prokurorët federalë vendosën të mos ngrejnë akuza ndaj ish-zëvëndës drejtorit të FBI-së Andrew McCabe, duke mbyllur një hetim federal rreth dyshimeve se ai kishte gënjyer zyrtarët në lidhje me përfshirjen e tij në një ...
Medial | 14-Feb-2020 21:27
Prokurorët federalë vendosën të mos ngrejnë akuza ndaj ish-zëvëndës drejtorit të FBI-së Andrew McCabe, duke mbyllur një hetim federal rreth dyshimeve se ai kishte gënjyer zyrtarët në lidhje me përfshirjen e tij në një ...

Prokurori amerikan: Postimet e Trumpit ma bëjnë të pamundur punën
Prokurori i përgjithshëm i Shteteve të Bashkuara, William Barr, tha se presidenti Donald Trump, e nënvlerëson atë me postimet e tij në Twitter, duke ia bërë “të pamundur të kryejë punën”. Komentet vijnë në kohën kur ...
GazetaTema | 14-Feb-2020 11:16
Prokurori i përgjithshëm i Shteteve të Bashkuara, William Barr, tha se presidenti Donald Trump, e nënvlerëson atë me postimet e tij në Twitter, duke ia bërë “të pamundur të kryejë punën”. Komentet vijnë në kohën kur ...

SHBA: Mbyllet hetimi federal ndaj ish-zëvendës drejtorit të FBI-së, Andrew McCabe
Prokurorët federalë vendosën të mos ngrejnë akuza ndaj ish-zëvëndës drejtorit të FBI-së Andrew McCabe, duke mbyllur një hetim federal rreth dyshimeve se ai kishte gënjyer zyrtarët në lidhje me përfshirjen e tij në një ...
Zeri Amerikes | 14-Feb-2020 21:06
Prokurorët federalë vendosën të mos ngrejnë akuza ndaj ish-zëvëndës drejtorit të FBI-së Andrew McCabe, duke mbyllur një hetim federal rreth dyshimeve se ai kishte gënjyer zyrtarët në lidhje me përfshirjen e tij në një ...

Prokurori amerikan: Postimet e Trumpit ma bëjnë të pamundur punën
Prokurori i përgjithshëm i Shteteve të Bashkuara, William Barr, tha se presidenti Donald Trump, e nënvlerëson atë me postimet e tij në Twitter, duke ia bërë “të pamundur të kryejë punën”. Komentet vijnë në kohën kur ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 10:30
Prokurori i përgjithshëm i Shteteve të Bashkuara, William Barr, tha se presidenti Donald Trump, e nënvlerëson atë me postimet e tij në Twitter, duke ia bërë “të pamundur të kryejë punën”. Komentet vijnë në kohën kur ...

Presidenti Trump dhe vija që ndan politikën nga zbatimi i ligjit
Në SHBA, William Barr, kreu i Departamentit të Drejtësisë (ose Prokurori i Përgjithshëm, siç njihet këtu), tha të enjten se tweet-et e Presidentit Trump në lidhje me departamentin që ai drejton dhe çështjet që shqyrton ...
Zeri Amerikes | 14-Feb-2020 17:21
Në SHBA, William Barr, kreu i Departamentit të Drejtësisë (ose Prokurori i Përgjithshëm, siç njihet këtu), tha të enjten se tweet-et e Presidentit Trump në lidhje me departamentin që ai drejton dhe çështjet që shqyrton ...

Prokurori i Përgjithshëm amerikan: hallim im me cicërimat e Trump-it
Prokurori i Përgjithshëm amerikan William Barr tha se Presidenti Trump e “minon” atë duke komentuar rastet në llogarinë e tij në Twitter, gjë që e bën të pamundur punën e prokurorit. Kritika e tij për Trump vjen mes një ...
Tesheshi | 14-Feb-2020 13:19
Prokurori i Përgjithshëm amerikan William Barr tha se Presidenti Trump e “minon” atë duke komentuar rastet në llogarinë e tij në Twitter, gjë që e bën të pamundur punën e prokurorit. Kritika e tij për Trump vjen mes një ...

Prokurori amerikan: Postimet e Trumpit ma bëjnë të pamundur punën
Prokurori i përgjithshëm i Shteteve të Bashkuara, William Barr, tha se presidenti Donald Trump, e nënvlerëson atë me postimet e tij në Twitter, duke ia bërë “të pamundur të kryejë punën”. Komentet vijnë në kohën kur ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 12:00
Prokurori i përgjithshëm i Shteteve të Bashkuara, William Barr, tha se presidenti Donald Trump, e nënvlerëson atë me postimet e tij në Twitter, duke ia bërë “të pamundur të kryejë punën”. Komentet vijnë në kohën kur ...

Prokurori amerikan: Postimet e Trumpit ma bëjnë të pamundur punën
Uashington, 14 shkurt 2020 – Prokurori i përgjithshëm i Shteteve të Bashkuara, William Barr, tha se presidenti Donald Trump, e nënvlerëson atë me postimet e tij në Twitter, duke ia bërë “të pamundur të kryejë punën”. ...
Illyriapress | 14-Feb-2020 11:54
Uashington, 14 shkurt 2020 – Prokurori i përgjithshëm i Shteteve të Bashkuara, William Barr, tha se presidenti Donald Trump, e nënvlerëson atë me postimet e tij në Twitter, duke ia bërë “të pamundur të kryejë punën”. ...

Prokurori amerikan: Postimet e Trumpit ma bëjnë të pamundur punën
Prokurori i përgjithshëm i Shteteve të Bashkuara, William Barr, tha se presidenti Donald Trump, e nënvlerëson atë me postimet e tij në Twitter, duke ia bërë “të pamundur të kryejë punën”. Komentet vijnë në kohën kur ...
Portalb | 14-Feb-2020 10:17
Prokurori i përgjithshëm i Shteteve të Bashkuara, William Barr, tha se presidenti Donald Trump, e nënvlerëson atë me postimet e tij në Twitter, duke ia bërë “të pamundur të kryejë punën”. Komentet vijnë në kohën kur ...

Prokurori i përgjithshëm i SHBA-ve thotë se Trump po e pengon në punë me postimet e tij
Prokurori i përgjithshëm i Shteteve të Bashkuara, William Barr, tha se presidenti Donald Trump, e nënvlerëson atë me postimet e tij në Twitter, duke ia bërë “të pamundur të kryejë punën”. Komentet vijnë në kohën kur ...
PortaliOnline | 14-Feb-2020 09:47
Prokurori i përgjithshëm i Shteteve të Bashkuara, William Barr, tha se presidenti Donald Trump, e nënvlerëson atë me postimet e tij në Twitter, duke ia bërë “të pamundur të kryejë punën”. Komentet vijnë në kohën kur ...

Prokurori amerikan: Postimet e Trumpit ma bëjnë të pamundur punën
Prokurori i përgjithshëm i Shteteve të Bashkuara, William Barr, tha se presidenti Donald Trump, e nënvlerëson atë me postimet e tij në Twitter, duke ia bërë “të pamundur të kryejë punën”. Komentet vijnë në kohën kur ...
Medial | 14-Feb-2020 09:26
Prokurori i përgjithshëm i Shteteve të Bashkuara, William Barr, tha se presidenti Donald Trump, e nënvlerëson atë me postimet e tij në Twitter, duke ia bërë “të pamundur të kryejë punën”. Komentet vijnë në kohën kur ...

Prokurori amerikan: Postimet e Trumpit ma bëjnë të pamundur punën
Prokurori i përgjithshëm i Shteteve të Bashkuara, William Barr, tha se presidenti Donald Trump, e nënvlerëson atë me postimet e tij në Twitter, duke ia bërë “të pamundur të kryejë punën”. Komentet vijnë në kohën kur ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 08:56
Prokurori i përgjithshëm i Shteteve të Bashkuara, William Barr, tha se presidenti Donald Trump, e nënvlerëson atë me postimet e tij në Twitter, duke ia bërë “të pamundur të kryejë punën”. Komentet vijnë në kohën kur ...

Prokurori amerikan: Postimet e Trumpit ma bëjnë të pamundur punën
Prokurori i përgjithshëm i Shteteve të Bashkuara, William Barr, tha se presidenti Donald Trump, e nënvlerëson atë me postimet e tij në Twitter, duke ia bërë â??të pamundur të kryejë punënâ?. Komentet ...
Radio Evropa e Lire | 14-Feb-2020 08:56
Prokurori i përgjithshëm i Shteteve të Bashkuara, William Barr, tha se presidenti Donald Trump, e nënvlerëson atë me postimet e tij në Twitter, duke ia bërë â??të pamundur të kryejë punënâ?. Komentet ...

SHBA, William Barr do të dëshmojë në Kongres
William Barr, kreu i Departamentit të Drejtësisë (që njihet me titullin zyrtar Prokuror i Përgjithshëm) pritet të dëshmojë përpara Komisionit Juridik të Dhomës së Përfaqësuesve muajin që vjen, mes kërkesave të ...
Zeri Amerikes | 13-Feb-2020 18:06
William Barr, kreu i Departamentit të Drejtësisë (që njihet me titullin zyrtar Prokuror i Përgjithshëm) pritet të dëshmojë përpara Komisionit Juridik të Dhomës së Përfaqësuesve muajin që vjen, mes kërkesave të ...

Prokurorët heqin dorë nga rasti kundër ndihmësit të Trumpit
Katër prokurorë federalë amerikanë, që kanë qenë pjesë e gjyqit kundër Roger Stone, veteranit të Partisë Republikane dhe këshilltarit të presidentit amerikan, Donald Trump, kanë hequr dorë nga ky rast, pasi Departamenti ...
Shprehja | 13-Feb-2020 02:11
Katër prokurorë federalë amerikanë, që kanë qenë pjesë e gjyqit kundër Roger Stone, veteranit të Partisë Republikane dhe këshilltarit të presidentit amerikan, Donald Trump, kanë hequr dorë nga ky rast, pasi Departamenti ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved