ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/02/2020 08:01

Macron humbi kandidatin e tij kryesor për kryetar bashkie në Paris

Macron humbi kandidatin e tij kryesor për kryetar bashkie në Paris
Presidenti francez Emmanuel Macron ka pësuar një goditje të rëndë pasi ish-zëdhënësi i tij i qeverisë u tërhoq nga gara për kryebashkiak të Parisit, pas raportimit të mediave franceze për rrjedhjen në internet të ...
Portalb | 14-Feb-2020 21:18
Presidenti francez Emmanuel Macron ka pësuar një goditje të rëndë pasi ish-zëdhënësi i tij i qeverisë u tërhoq nga gara për kryebashkiak të Parisit, pas raportimit të mediave franceze për rrjedhjen në internet të ...

Kandidati për kryetar të Parisit heq dorë nga gara pas një video-skandali
Një kandidat për kryetar të Parisit është tërhequr nga gara, pas publikimit të një videoje në internet me pamje komprometuese nga një artist rus. “Një faqe e internetit dhe rrjetet sociale kanë publikuar sulme të ulëta ...
Shenja | 14-Feb-2020 20:45
Një kandidat për kryetar të Parisit është tërhequr nga gara, pas publikimit të një videoje në internet me pamje komprometuese nga një artist rus. “Një faqe e internetit dhe rrjetet sociale kanë publikuar sulme të ulëta ...

Video-skandali, kandidati për kryetar të Parisit heq dorë nga gara
Një kandidat për kryetar të Parisit është tërhequr nga gara, pas publikimit të një videoje me pamje komprometuese, e cila është publikuar në internet nga një artist rus. “Një faqe e internetit dhe rrjetet sociale kanë ...
Shprehja | 14-Feb-2020 19:51
Një kandidat për kryetar të Parisit është tërhequr nga gara, pas publikimit të një videoje me pamje komprometuese, e cila është publikuar në internet nga një artist rus. “Një faqe e internetit dhe rrjetet sociale kanë ...

Video-skandali, kandidati për kryetar të Parisit heq dorë nga gara
Një kandidat për kryetar të Parisit është tërhequr nga gara, pas publikimit të një videoje me pamje komprometuese, e cila është publikuar në internet nga një artist rus. “Një faqe e internetit dhe rrjetet sociale kanë ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 19:39
Një kandidat për kryetar të Parisit është tërhequr nga gara, pas publikimit të një videoje me pamje komprometuese, e cila është publikuar në internet nga një artist rus. “Një faqe e internetit dhe rrjetet sociale kanë ...

Video skandali seksual/ Jep dorëheqjen kandidati për kryetar të Bashkisë së Parisit
Një kandidat për kryetar të Parisit është tërhequr nga gara, pas publikimit të një videoje në internet me pamje komprometuese nga një artist rus. “Një faqe e internetit dhe rrjetet sociale kanë publikuar sulme të ulëta ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 16:47
Një kandidat për kryetar të Parisit është tërhequr nga gara, pas publikimit të një videoje në internet me pamje komprometuese nga një artist rus. “Një faqe e internetit dhe rrjetet sociale kanë publikuar sulme të ulëta ...

Paris/ Kandidati për kryebashkiak tërhiqet nga gara pas video-skandalit
Një kandidat për kryetar të Parisit është tërhequr nga gara, pas publikimit të një videoje në internet me pamje komprometuese nga një artist rus. “Një faqe e internetit dhe rrjetet sociale kanë publikuar sulme të ulëta ...
VizionPlus | 14-Feb-2020 17:35
Një kandidat për kryetar të Parisit është tërhequr nga gara, pas publikimit të një videoje në internet me pamje komprometuese nga një artist rus. “Një faqe e internetit dhe rrjetet sociale kanë publikuar sulme të ulëta ...

Iu publikua video në pozitë komprometuese, largohet nga kandidatura për bashkinë e Parisit
Një video seksi i ka dhënë fund shpresave të kandidatit nga partia në pushtet për t’u zgjidhur kryebashkiak i Parisit. Ish zëdhënësi i qeverisë së Emmanuel Macronit, Benjamin Griveaux, i cili ishte në margjinat e garës ...
Arbresh | 14-Feb-2020 18:14
Një video seksi i ka dhënë fund shpresave të kandidatit nga partia në pushtet për t’u zgjidhur kryebashkiak i Parisit. Ish zëdhënësi i qeverisë së Emmanuel Macronit, Benjamin Griveaux, i cili ishte në margjinat e garës ...

Skandali seksual/ Macron befas mbetet pa kandidat
Pas zbulimit të një seks-skandali kandidati besnik i presidenti francez është tërhequr nga gara për bashkinë e Parisit. Benzhamë Grivo ishte kandiduar si favoriti për bashkinë e Parisit nga presidenti Emanuel Makron, ...
Telegraf | 14-Feb-2020 15:16
Pas zbulimit të një seks-skandali kandidati besnik i presidenti francez është tërhequr nga gara për bashkinë e Parisit. Benzhamë Grivo ishte kandiduar si favoriti për bashkinë e Parisit nga presidenti Emanuel Makron, ...

Videoskandali: Kandidati i Macron për Parisin i dërgonte pamje te organit të vet një vajze
Një video e shpërndarë që prej së enjtes në darkë me masturbim ka trazuar Francën. Mashkulli që duket aty i dërgonte një vajze të re, që nuk ishte bashkëshortja e tij, pamje të penisit të vet në gjendje erektive, pasi ...
GazetaTema | 14-Feb-2020 12:40
Një video e shpërndarë që prej së enjtes në darkë me masturbim ka trazuar Francën. Mashkulli që duket aty i dërgonte një vajze të re, që nuk ishte bashkëshortja e tij, pamje të penisit të vet në gjendje erektive, pasi ...

Kandidati për kryetar të Parisit heq dorë nga gara pas një video-skandali
Një kandidat për kryetar të Parisit është tërhequr nga gara, pas publikimit të një videoje në internet me pamje komprometuese nga një artist rus. “Një faqe e internetit dhe rrjetet sociale kanë publikuar sulme të ulëta ...
Portalb | 14-Feb-2020 15:57
Një kandidat për kryetar të Parisit është tërhequr nga gara, pas publikimit të një videoje në internet me pamje komprometuese nga një artist rus. “Një faqe e internetit dhe rrjetet sociale kanë publikuar sulme të ulëta ...

Kandidati për kryetar të Parisit heq dorë nga gara pas një video-skandali
Një kandidat për kryetar të Parisit është tërhequr nga gara, pas publikimit të një videoje me pamje komprometuese, e cila është publikuar në internet nga një artist rus. “Një faqe e internetit dhe rrjetet sociale kanë ...
Aktuale.MK | 14-Feb-2020 15:46
Një kandidat për kryetar të Parisit është tërhequr nga gara, pas publikimit të një videoje me pamje komprometuese, e cila është publikuar në internet nga një artist rus. “Një faqe e internetit dhe rrjetet sociale kanë ...

Video-skandali, kandidati për kryetar të Parisit heq dorë nga gara
Një kandidat për kryetar të Parisit është tërhequr nga gara, pas publikimit të një videoje me pamje komprometuese, e cila është publikuar në internet nga një artist rus. “Një faqe e internetit dhe rrjetet sociale kanë ...
Alsat-M | 14-Feb-2020 15:25
Një kandidat për kryetar të Parisit është tërhequr nga gara, pas publikimit të një videoje me pamje komprometuese, e cila është publikuar në internet nga një artist rus. “Një faqe e internetit dhe rrjetet sociale kanë ...

Kandidati për kryetar të Parisit heq dorë nga gara pas një video-skandali
Një kandidat për kryetar të Parisit është tërhequr nga gara, pas publikimit të një videoje me pamje komprometuese, e cila është publikuar në internet nga një artist rus. “Një faqe e internetit dhe rrjetet sociale kanë ...
Radio Evropa e Lire | 14-Feb-2020 14:52
Një kandidat për kryetar të Parisit është tërhequr nga gara, pas publikimit të një videoje me pamje komprometuese, e cila është publikuar në internet nga një artist rus. “Një faqe e internetit dhe rrjetet sociale kanë ...

U xhirua duke masturbuar/ Tërhiqet nga gara kandidati i presidentit Macron për Parisin
Pas videos duke masturbuar, kandidati kandidati i partisë LRM të presidentit Macron për zgjedhjet lokale të Parisit, është tërhequr nga gara. Benjamin Griveaux, anuloi të gjithë intervistat e planifikuara të ditës dhe ...
Dritare | 14-Feb-2020 14:34
Pas videos duke masturbuar, kandidati kandidati i partisë LRM të presidentit Macron për zgjedhjet lokale të Parisit, është tërhequr nga gara. Benjamin Griveaux, anuloi të gjithë intervistat e planifikuara të ditës dhe ...

Videoskandali / Tërhiqet nga gara kandidati i presidentit Makron për Parisin
Një video e shpërndarë që prej së enjtes në darkë me masturbim. Mashkulli që duket aty i dërgonte një vajze të re që nuk ishte bashkëshortja e tij pamje të penisit të vet në gjendje erektive pasi kjo e fundit i ka ...
Lapsi | 14-Feb-2020 11:45
Një video e shpërndarë që prej së enjtes në darkë me masturbim. Mashkulli që duket aty i dërgonte një vajze të re që nuk ishte bashkëshortja e tij pamje të penisit të vet në gjendje erektive pasi kjo e fundit i ka ...

Një seks-skandal e tronditë Francën: Macron befas mbetet pa kandidat
Ish-zëdhënësi i Qeverisë së Francës, Benjamin Griveaux, befas u tërhoq nga gara për kryetar të Parisit, pas rrjedhjes së një xhirimi komprometues të natyrës seksuale. Pas tërheqjes së Griveaux-it, partia e presidentit ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 14:31
Ish-zëdhënësi i Qeverisë së Francës, Benjamin Griveaux, befas u tërhoq nga gara për kryetar të Parisit, pas rrjedhjes së një xhirimi komprometues të natyrës seksuale. Pas tërheqjes së Griveaux-it, partia e presidentit ...

Një seks-skandal e tronditë Francën: Macron befas mbetet pa kandidat
Ish zëdhënësi i Qeverisë së Francës Benjamin Griveaux befas u tërhoq nga gara për kryetar të Parisit, pas rrjedhjes së një xhirimi komprometues të natyrës seksuale. Pas tërheqjes së Griveaux-it, partia e presidentit të ...
Medial | 14-Feb-2020 13:28
Ish zëdhënësi i Qeverisë së Francës Benjamin Griveaux befas u tërhoq nga gara për kryetar të Parisit, pas rrjedhjes së një xhirimi komprometues të natyrës seksuale. Pas tërheqjes së Griveaux-it, partia e presidentit të ...

Publikimi i pamjeve pornografike, Griveaux heq dorë nga gara për kryetar të Parisit
Kandidati kryesor për kryebashkiakun e Parisit nga partia LREM e presidentit francez Emmanuel Macron, Benjamin Griveaux u tërhoq nga gara të premten pas publikimit në internet të videove dhe mesazheve pornografike ku ...
Medial | 14-Feb-2020 12:11
Kandidati kryesor për kryebashkiakun e Parisit nga partia LREM e presidentit francez Emmanuel Macron, Benjamin Griveaux u tërhoq nga gara të premten pas publikimit në internet të videove dhe mesazheve pornografike ku ...

Publikimi i pamjeve pornografike, Griveaux heq dorë nga gara për kryetar të Parisit
Kandidati kryesor për kryebashkiakun e Parisit nga partia LREM e presidentit francez Emmanuel Macron, Benjamin Griveaux u tërhoq nga gara të premten pas publikimit në internet të videove dhe mesazheve pornografike ku ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 12:03
Kandidati kryesor për kryebashkiakun e Parisit nga partia LREM e presidentit francez Emmanuel Macron, Benjamin Griveaux u tërhoq nga gara të premten pas publikimit në internet të videove dhe mesazheve pornografike ku ...

Kandidati i Macronit për kryebashkiak të Parisit, tërhiqet nga gara pas skandalit seksual
Kandidati kryesor për t’u zgjedhur kryebashkiak i Parisit, është dorëhequr nga gara pas publikimit të disa videove dhe mesazheve pornografike. Benjamin Griveaux, kandidat i partisë së Presidentit Macron, u tërhoq pas ...
Koha.net | 14-Feb-2020 11:34
Kandidati kryesor për t’u zgjedhur kryebashkiak i Parisit, është dorëhequr nga gara pas publikimit të disa videove dhe mesazheve pornografike. Benjamin Griveaux, kandidat i partisë së Presidentit Macron, u tërhoq pas ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved