ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 01:18

Londër, koncert festiv për nder të 12-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës

Londër, koncert festiv për nder të 12-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës
Ambasada e Republikës së Kosovës në Londër, ka organizuar një koncert festiv për nder të 12-vjetorit të pavarësisë së Kosovës. Nën tingujt e muzikës së zgjedhur, artistët kujtuan dhe nderuan divën e muzikës shqipe, znj. ...
AlbInfo | 14-Feb-2020 10:49
Ambasada e Republikës së Kosovës në Londër, ka organizuar një koncert festiv për nder të 12-vjetorit të pavarësisë së Kosovës. Nën tingujt e muzikës së zgjedhur, artistët kujtuan dhe nderuan divën e muzikës shqipe, znj. ...

Nderimi për Pagarushën mbërrin deri në Londër
Prishtinë, 12 shkurt – Artistë pejanë sonte do të interpretojnë para publikut londinez shkëputje nga kompozitorë të huaj e shqiptarë. Teksa ata janë nisur pasditen e së martës drejt Londrës, shkas për këtë koncert është ...
Koha.net | 12-Feb-2020 10:33
Prishtinë, 12 shkurt – Artistë pejanë sonte do të interpretojnë para publikut londinez shkëputje nga kompozitorë të huaj e shqiptarë. Teksa ata janë nisur pasditen e së martës drejt Londrës, shkas për këtë koncert është ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved