ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/02/2020 08:12

Koronavirusi në ekonomi: Ç’po ndodh me tregun e naftës?

Koronavirusi në ekonomi: Ç’po ndodh me tregun e naftës?
Kërkesa globale për naftë do të shënojë rënien e parë tremujore në më shumë se 10 vjet në janar-mars të këtij viti, kjo pasi koronavirusi bërë që të ngecet aktiviteti ekonomik në të gjithë Kinën, duke prekur ...
Shenja | 14-Feb-2020 22:39
Kërkesa globale për naftë do të shënojë rënien e parë tremujore në më shumë se 10 vjet në janar-mars të këtij viti, kjo pasi koronavirusi bërë që të ngecet aktiviteti ekonomik në të gjithë Kinën, duke prekur ...

EFEKTI/ Koronavirusi në ekonomi: ç’po ndodh me tregun e naftës?
Kërkesa globale për naftë do të shënojë rënien e parë tremujore në më shumë se 10 vjet në janar-mars të këtij viti, kjo pasi koronavirusi bërë që të ngecet aktiviteti ekonomik në të gjithë Kinën, duke prekur ...
Tesheshi | 14-Feb-2020 13:19
Kërkesa globale për naftë do të shënojë rënien e parë tremujore në më shumë se 10 vjet në janar-mars të këtij viti, kjo pasi koronavirusi bërë që të ngecet aktiviteti ekonomik në të gjithë Kinën, duke prekur ...

Nafta sot, 13 Shkurt 2020 – Zhvillimet në tregjet globale dhe tregun lokal
Gjatë orëve të para të sesionit të sotëm, çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare janë regjistruar në rritje, për të hyrë menjëherë më pas në territor negativ. Në këtë rubrikë ju njohim me ndryshimin e çmimit të naftës ...
ScanTv | 13-Feb-2020 13:57
Gjatë orëve të para të sesionit të sotëm, çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare janë regjistruar në rritje, për të hyrë menjëherë më pas në territor negativ. Në këtë rubrikë ju njohim me ndryshimin e çmimit të naftës ...

Virusi godet kërkesën për naftë – IEA: Do të bjerë për të parën herë në një dekadë!
Kërkesa botërore për naftë pritet të tregojë tkurrjen e parë tremujore në mbi 1 dekadë, sipas Agjencisë Ndërkombëtare të Energjisë, për shkak të koronavirusit dhe mbylljes së fabrikave në Kinë. Kërkesa pritet të bjerë ...
ScanTv | 13-Feb-2020 13:45
Kërkesa botërore për naftë pritet të tregojë tkurrjen e parë tremujore në mbi 1 dekadë, sipas Agjencisë Ndërkombëtare të Energjisë, për shkak të koronavirusit dhe mbylljes së fabrikave në Kinë. Kërkesa pritet të bjerë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved