ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 02:29

Kjo është dieta që e mban në formë Jennifer Anistonin

Kjo është dieta që e mban në formë Jennifer Anistonin
Jennifer Aniston është një prej figurave më mbresëlënëse të showbizit: në moshën 50 vjecare, duket si 30 dhe fansat deri tani kanë qenë të bindur se fiziku i saj i mrekullueshëm i detyrohet përvec stërvitjes, edhe një ...
Lajminet | 14-Feb-2020 11:26
Jennifer Aniston është një prej figurave më mbresëlënëse të showbizit: në moshën 50 vjecare, duket si 30 dhe fansat deri tani kanë qenë të bindur se fiziku i saj i mrekullueshëm i detyrohet përvec stërvitjes, edhe një ...

Rita jep lajmin e tmerrshëm, por “pa dashje” zbulon gjoksin (FOTO)
Rita Ora ka publikuar një video në Instagram, ku shfaqet duke vizatuar. Ndërkohë që të gjithë vëmendjen e ka marrë gjoksi i këngëtares, pasi Rita nuk kishte veshur reçipeta. Në video, shqiptarja 29-vjeçare ka treguar se ...
InFokusi | 14-Feb-2020 11:19
Rita Ora ka publikuar një video në Instagram, ku shfaqet duke vizatuar. Ndërkohë që të gjithë vëmendjen e ka marrë gjoksi i këngëtares, pasi Rita nuk kishte veshur reçipeta. Në video, shqiptarja 29-vjeçare ka treguar se ...

Bieta i lejoi vetes disa foto ndryshe për Shën Valentin
Duke qenë se kemi hyrë në 14 shkurt, ditën e të dashuruarve, moderatorja Bieta Sulo ka vendosur të bëjë një lëshim të vogël me fotot në llogarinë e saj në Instagram. Është ndër të rrallat raste që Bieta ndan me publikun ...
Lajmi i Fundit | 14-Feb-2020 10:58
Duke qenë se kemi hyrë në 14 shkurt, ditën e të dashuruarve, moderatorja Bieta Sulo ka vendosur të bëjë një lëshim të vogël me fotot në llogarinë e saj në Instagram. Është ndër të rrallat raste që Bieta ndan me publikun ...

Shën Valentini/ Njihuni me vajzën e mistershme, që mori një trëndafil nga Capital T
Reperi Capital T bëri kuriozë të gjithë fansat e tij, pas postimit të një fotoje romantike përball kullës Eiffe; , krah një bruneje që pozonte me kurriz. Me një trëndafil në dorë, të gjithë menduan se më në fund Capital ...
Lajmi i Fundit | 14-Feb-2020 10:32
Reperi Capital T bëri kuriozë të gjithë fansat e tij, pas postimit të një fotoje romantike përball kullës Eiffe; , krah një bruneje që pozonte me kurriz. Me një trëndafil në dorë, të gjithë menduan se më në fund Capital ...

Meghan Markle merr një lajm të mrekullueshëm!
Redaktori i Vogue, Edward Enninful njoftoi të enjten se botimi i revistës së Meghan Markle, ishte shitja më e shpejtë në historinë e botimit britanik. Ai e ndau lajmin lajmin e bukur për Meghan, përmes një postimi në ...
Dritare | 14-Feb-2020 10:02
Redaktori i Vogue, Edward Enninful njoftoi të enjten se botimi i revistës së Meghan Markle, ishte shitja më e shpejtë në historinë e botimit britanik. Ai e ndau lajmin lajmin e bukur për Meghan, përmes një postimi në ...

Rita Ora publikon video duke vizatuar pa sutjena dhe tregon se i ka operuar bajamet
Rita Ora e ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet duke vizatuar, ndërkohë që ka tërhequr vëmendjen edhe me gjoksin e saj, pasi ka zgjedhur të mos veshë jelekë. Në përshkrimin e videos, shqiptarja ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 10:02
Rita Ora e ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet duke vizatuar, ndërkohë që ka tërhequr vëmendjen edhe me gjoksin e saj, pasi ka zgjedhur të mos veshë jelekë. Në përshkrimin e videos, shqiptarja ...

Ja si e uron Shën Valentinin, Rudina Magjistari!
Moderatoja e njohur Rudina Magjistari, ditën e sotme ka uruar festën e dashurisë përmes një video ku tregohen disa momente ku ajo u dhuron puthje ndjekësve të saj. View this post on Instagram Love makes the world go ...
Dritare | 14-Feb-2020 09:56
Moderatoja e njohur Rudina Magjistari, ditën e sotme ka uruar festën e dashurisë përmes një video ku tregohen disa momente ku ajo u dhuron puthje ndjekësve të saj. View this post on Instagram Love makes the world go ...

Rita Ora tregon për periudhën e vështirë që po e kalon
Përkundër angazhimeve të shumta në jetën e saj profesionale, Rita Ora gjen kohë të shpërndajë imazhe të ndryshme në rrjetet sociale. Këngëtarja shqiptare përmes një video të publikuar në rrjetet sociale ka treguar se ka ...
Arbresh | 14-Feb-2020 09:50
Përkundër angazhimeve të shumta në jetën e saj profesionale, Rita Ora gjen kohë të shpërndajë imazhe të ndryshme në rrjetet sociale. Këngëtarja shqiptare përmes një video të publikuar në rrjetet sociale ka treguar se ka ...

Rita Ora publikon video duke vizatuar pa sutjena dhe tregon se i ka operuar bajamet
Rita Ora e ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet duke vizatuar, ndërkohë që ka tërhequr vëmendjen edhe me gjoksin e saj, pasi ka zgjedhur të mos veshë jelekë. Në përshkrimin e videos, shqiptarja ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 09:17
Rita Ora e ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet duke vizatuar, ndërkohë që ka tërhequr vëmendjen edhe me gjoksin e saj, pasi ka zgjedhur të mos veshë jelekë. Në përshkrimin e videos, shqiptarja ...

Rita Ora publikon video duke vizatuar pa sutjena
Rita Ora e ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet duke vizatuar, ndërkohë që ka tërhequr vëmendjen edhe me gjoksin e saj, pasi ka zgjedhur të mos veshë jelekë. Në përshkrimin e videos, shqiptarja......
Zeri | 14-Feb-2020 09:50
Rita Ora e ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet duke vizatuar, ndërkohë që ka tërhequr vëmendjen edhe me gjoksin e saj, pasi ka zgjedhur të mos veshë jelekë. Në përshkrimin e videos, shqiptarja......

Transformimi i pabesueshëm i Adele, fotografohet me veshje sportive pasi humbi 45 kilogramë
Pasi i mahniti fansat gjatë pranisë së saj në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Oscar, Adele ka befasuar sërish me dukjen e saj e veshur me tuta. Këngëtarja ka bërë një transformim të jashtëzakonshëm në fizikun e saj, ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 08:44
Pasi i mahniti fansat gjatë pranisë së saj në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Oscar, Adele ka befasuar sërish me dukjen e saj e veshur me tuta. Këngëtarja ka bërë një transformim të jashtëzakonshëm në fizikun e saj, ...

Rita Ora publikon video duke vizatuar pa sutjena dhe tregon se i ka operuar bajamet
Rita Ora e ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet duke vizatuar, ndërkohë që ka tërhequr vëmendjen edhe me gjoksin e saj, pasi ka zgjedhur të mos veshë jelekë. Në përshkrimin e videos, shqiptarja ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 09:29
Rita Ora e ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet duke vizatuar, ndërkohë që ka tërhequr vëmendjen edhe me gjoksin e saj, pasi ka zgjedhur të mos veshë jelekë. Në përshkrimin e videos, shqiptarja ...

Ja çfarë qëndron pas një njeriu të buzëqeshur dhe pozitiv si Jennifer Aniston
Aktorja foli per femijerine e saj te veshtire (babai i saj u largua kur ishte nente vjeç, ndersa Aniston dhe nena e saj ishin shume te largeta me njera-tjetren , siç raporton Elle), dhe ndikimin e viteve te saj formues ...
ikub.al | 12-Feb-2020 15:22
Aktorja foli per femijerine e saj te veshtire (babai i saj u largua kur ishte nente vjeç, ndersa Aniston dhe nena e saj ishin shume te largeta me njera-tjetren , siç raporton Elle), dhe ndikimin e viteve te saj formues ...

Amber Rose “shokon” fansat me tatuazhin në...
Amber Rose e beri te gjithe rrjetin te ndizet ndersa ajo u shfaq me nje tatuazh te ri ne balle. Ndersa ajo publikon nje foto ne te cilen kishte pozuar prane nje fansi nuk mund te mos i vihej re tatuazhi i saj i ri i ...
ikub.al | 12-Feb-2020 14:19
Amber Rose e beri te gjithe rrjetin te ndizet ndersa ajo u shfaq me nje tatuazh te ri ne balle. Ndersa ajo publikon nje foto ne te cilen kishte pozuar prane nje fansi nuk mund te mos i vihej re tatuazhi i saj i ri i ...

Enrique Iglesias, me një fotografi të ëmbël konfirmon lindjen e fëmijës së tretë
Enrique Iglesias dhe Anna Kournikova janë bërë prindër për herë të tretë. Lajmin e bëri të ditur vëllai i këngëtarit, Julio Iglesias, shkruan Indeksonline. Ai në një intervistë tha: “Vëllai im ka tre fëmijë. Ai është ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 09:20
Enrique Iglesias dhe Anna Kournikova janë bërë prindër për herë të tretë. Lajmin e bëri të ditur vëllai i këngëtarit, Julio Iglesias, shkruan Indeksonline. Ai në një intervistë tha: “Vëllai im ka tre fëmijë. Ai është ...

Enrique Iglesias, me një fotografi të ëmbël konfirmon lindjen e fëmijës së tretë
Enrique Iglesias dhe Anna Kournikova janë bërë prindër për herë të tretë. Lajmin e bëri të ditur vëllai i këngëtarit, Julio Iglesias, shkruan Indeksonline. Ai në një intervistë tha: “Vëllai im ka tre fëmijë. Ai është ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 09:08
Enrique Iglesias dhe Anna Kournikova janë bërë prindër për herë të tretë. Lajmin e bëri të ditur vëllai i këngëtarit, Julio Iglesias, shkruan Indeksonline. Ai në një intervistë tha: “Vëllai im ka tre fëmijë. Ai është ...

Justin Bieber publikon albumin “Changes”, gruaja e tij krenare me të
Justin Bieber ka publikuar albumin e tij të pestë me titull “ Changes ”. Aty ka bashkëpunime me Quavo, Post Malone, Clever, Lil Dicky, Travis Scott, Kehlani dhe Summer Walker, shkruan Indeksonline. Albumi ka 17 këngë. ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 08:38
Justin Bieber ka publikuar albumin e tij të pestë me titull “ Changes ”. Aty ka bashkëpunime me Quavo, Post Malone, Clever, Lil Dicky, Travis Scott, Kehlani dhe Summer Walker, shkruan Indeksonline. Albumi ka 17 këngë. ...

Seksbomba britanike po kërkon partner për Shën Valentin
Falë formave të saj bombastike, të cilat nuk e ka aspak problem që t’i ekspozojë në rrjetet sociale, ajo ka arritur që të grumbullojë 13 milionë ndjekës. Është fjala për Demi Rose, e cila së fundmi ka ndarë me fansat ...
Telegraf | 13-Feb-2020 09:08
Falë formave të saj bombastike, të cilat nuk e ka aspak problem që t’i ekspozojë në rrjetet sociale, ajo ka arritur që të grumbullojë 13 milionë ndjekës. Është fjala për Demi Rose, e cila së fundmi ka ndarë me fansat ...

Kjo është femra që u fotografua me Capital T në Paris
Një foto e Capital T krah një femre bëri bujë. Reperi Capital T po realizonte xhirimet e klipit të ri në Paris dhe me publikimin e një fotografie mori shumë komente, shkruan lajmi.net. Në foton e postuar shihet reperi ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 08:30
Një foto e Capital T krah një femre bëri bujë. Reperi Capital T po realizonte xhirimet e klipit të ri në Paris dhe me publikimin e një fotografie mori shumë komente, shkruan lajmi.net. Në foton e postuar shihet reperi ...

Për fotografi të përsosur: Njihuni me vendin më të bukur në Pragë
Një ndër veprat më të rëndësishme të arkitekturës të krijuara pas vitit 1989 ka gjetur vendin e vet në Pragë, ndërkaq sot paraqet Shtëpinë e famshme botërore të vallëzimit, e cila për dizajnin e vet të veçantë, tërheq ...
Telegrafi | 13-Feb-2020 21:53
Një ndër veprat më të rëndësishme të arkitekturës të krijuara pas vitit 1989 ka gjetur vendin e vet në Pragë, ndërkaq sot paraqet Shtëpinë e famshme botërore të vallëzimit, e cila për dizajnin e vet të veçantë, tërheq ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved