ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 18:42

Këto janë ushqimet e jashtëzakonshme që e parandalojnë kancerin Përderisa numri  i personave të diagnostikuar me kancer është duke u rritur, ka lindur nevoja urgjente për gjetjen e faktorëve dhe mënyrave më natyrale për ta parandaluar...

Këto janë ushqimet e jashtëzakonshme që e parandalojnë kancerin Përderisa numri  i personave të diagnostikuar me kancer është duke u rritur, ka lindur nevoja urgjente për gjetjen e faktorëve dhe mënyrave më natyrale për ta parandaluar...
Përderisa numri i personave të diagnostikuar me kancer është duke u rritur, ka lindur nevoja urgjente për gjetjen e faktorëve dhe mënyrave më natyrale për ta parandaluar atë. Fatmirësisht ekzistojnë disa “super ...
Kosova Sot | 14-Feb-2020 18:44
Përderisa numri i personave të diagnostikuar me kancer është duke u rritur, ka lindur nevoja urgjente për gjetjen e faktorëve dhe mënyrave më natyrale për ta parandaluar atë. Fatmirësisht ekzistojnë disa “super ...

Këto janë ushqimet e jashtëzakonshme që e parandalojnë kancerin
Përderisa numri i personave të diagnostikuar me kancer është duke u rritur, ka lindur nevoja urgjente për gjetjen e faktorëve dhe mënyrave më natyrale për ta parandaluar atë. Fatmirësisht ekzistojnë disa “super ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 17:32
Përderisa numri i personave të diagnostikuar me kancer është duke u rritur, ka lindur nevoja urgjente për gjetjen e faktorëve dhe mënyrave më natyrale për ta parandaluar atë. Fatmirësisht ekzistojnë disa “super ...

6 lloje të njerëzve që nuk duhet ta përdorin xhenxhefilin
Xhenxhefili njihet si një nga ushqimet më të shëndetshme për njerëzit. Ai është i mirë, është i njohur për përfitimet e shumta që sjell kjo rrënjë në trupin e atyre që e përdorin atë, por ka disa kategori njerëzish që ...
EkonomiaOnline | 14-Feb-2020 09:26
Xhenxhefili njihet si një nga ushqimet më të shëndetshme për njerëzit. Ai është i mirë, është i njohur për përfitimet e shumta që sjell kjo rrënjë në trupin e atyre që e përdorin atë, por ka disa kategori njerëzish që ...

6 lloje të njerëzve që nuk duhet ta përdorin xhenxhefilin
Xhenxhefili njihet si një nga ushqimet më të shëndetshme për njerëzit. Ai është i mirë, është i njohur për përfitimet e shumta që sjell kjo rrënjë në trupin e atyre që e përdorin atë, por ka disa kategori njerëzish që ...
Klan Kosova | 13-Feb-2020 18:30
Xhenxhefili njihet si një nga ushqimet më të shëndetshme për njerëzit. Ai është i mirë, është i njohur për përfitimet e shumta që sjell kjo rrënjë në trupin e atyre që e përdorin atë, por ka disa kategori njerëzish që ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved