ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/02/2020 09:43

Kadare, president nderi i Qendrës Kombëtare të Librit dhe Leximit

Kadare, president nderi i Qendrës Kombëtare të Librit dhe Leximit
Shkrimtari i madh Ismail Kadare do të jetë president nderi i Qendrës Kombëtare të Librit dhe Leximit. Lajmi u bë ditur nga ministrja e Kulturës, Elva Margariti, e cila thekson se “për ne, kjo është një mbështetje ndaj ...
Koha.net | 14-Feb-2020 14:55
Shkrimtari i madh Ismail Kadare do të jetë president nderi i Qendrës Kombëtare të Librit dhe Leximit. Lajmi u bë ditur nga ministrja e Kulturës, Elva Margariti, e cila thekson se “për ne, kjo është një mbështetje ndaj ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved