ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 19:43

KQZ ndan 350 mijë euro për partitë parlamentare (VIDEO)

KQZ ndan 350 mijë euro për partitë parlamentare (VIDEO)
Plotë 350 mijë euro do t’i kenë në shfrytëzim partitë parlamentare. Kjo shumë e parave është ndarë për aktivitetet që partitë do të zhvillojnë dhe mbështetjen e punës së secilit deputet, njofton Klan Kosova. Kjo u bë e ...
Klan Kosova | 14-Feb-2020 22:41
Plotë 350 mijë euro do t’i kenë në shfrytëzim partitë parlamentare. Kjo shumë e parave është ndarë për aktivitetet që partitë do të zhvillojnë dhe mbështetjen e punës së secilit deputet, njofton Klan Kosova. Kjo u bë e ...

Zgjedhjet në Podujevë, asnjë subjekt politik ende nuk është certifikuar
Kanë mbetur edhe dy ditë kohë për subjektet politike që të certifikohen për të marrë pjesë në zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetar të Komunës së Podujevës, pasi që afati për tu certifikuar përfundon më 17 shkurt. ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 13:52
Kanë mbetur edhe dy ditë kohë për subjektet politike që të certifikohen për të marrë pjesë në zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetar të Komunës së Podujevës, pasi që afati për tu certifikuar përfundon më 17 shkurt. ...

Lutfi Haziri synon postin e kryetarit të LDK-së
Katër muaj u deshën që Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës, të arrijnë një marrëveshje për bashkëqeverisje dhe të krijojnë institucionet e reja. Por, duket se nuk do të shkojë edhe shumë gjatë dhe ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 18:34
Katër muaj u deshën që Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës, të arrijnë një marrëveshje për bashkëqeverisje dhe të krijojnë institucionet e reja. Por, duket se nuk do të shkojë edhe shumë gjatë dhe ...

Ende asnjë parti nuk ka aplikuar për zgjedhjet në Podujevë
Asnjë parti politike apo kandidat nuk ka aplikuar në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve për të marrë pjesë në zgjedhjet për kryetar të Komunës së Podujevës. Zëdhënësi i KQZ-së Valmir Elezi, ka bërë të ditur për ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 16:56
Asnjë parti politike apo kandidat nuk ka aplikuar në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve për të marrë pjesë në zgjedhjet për kryetar të Komunës së Podujevës. Zëdhënësi i KQZ-së Valmir Elezi, ka bërë të ditur për ...

Zgjedhjet në Podujevë nuk po i bëjnë përshtypje asnjë partie politike
Asnjë parti politike apo kandidat nuk ka aplikuar në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve për të marrë npjesë në zgjedhjet për kryetar të Komunës së Podujevës. Zëdhënësi i KQZ-së Valmir Elezi, ka bërë të ditur për ...
InFokusi | 14-Feb-2020 16:56
Asnjë parti politike apo kandidat nuk ka aplikuar në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve për të marrë npjesë në zgjedhjet për kryetar të Komunës së Podujevës. Zëdhënësi i KQZ-së Valmir Elezi, ka bërë të ditur për ...

KQZ-ja ndan 350 mijë euro për partitë politike
Komisionin Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka ndarë 350 mijë euro për partitë politike që përfaqësohen në Kuvend, raporton Ekonomia Online.Këto mjete janë ndarë për muajin shkurt për financimin e aktiviteteve të partive dhe ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 11:10
Komisionin Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka ndarë 350 mijë euro për partitë politike që përfaqësohen në Kuvend, raporton Ekonomia Online.Këto mjete janë ndarë për muajin shkurt për financimin e aktiviteteve të partive dhe ...

Ende asnjë parti s’ka aplikuar për zgjedhjet në Podujevë
Asnjë parti politike apo kandidat nuk ka aplikuar në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve për të marrë pjesë në zgjedhjet për kryetar të Komunës së Podujevës. Zëdhënësi i KQZ-së Valmir Elezi, ka bërë të ditur për ...
Koha.net | 14-Feb-2020 16:35
Asnjë parti politike apo kandidat nuk ka aplikuar në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve për të marrë pjesë në zgjedhjet për kryetar të Komunës së Podujevës. Zëdhënësi i KQZ-së Valmir Elezi, ka bërë të ditur për ...

LDK-ja nesër e zgjedh kandidatin për Kryetar të Podujevës
Nesër do të vendoset se kush do të jetë kandidati për kryetar të Komunës së Podujevës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës. Lajmin për këtë e ka bërë të ditur nënkryetari i kësaj komune, Nexhmi Rudari. Rudari i ...
EkonomiaOnline | 14-Feb-2020 16:08
Nesër do të vendoset se kush do të jetë kandidati për kryetar të Komunës së Podujevës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës. Lajmin për këtë e ka bërë të ditur nënkryetari i kësaj komune, Nexhmi Rudari. Rudari i ...

LDK-ja nesër e zgjedh kandidatin për Kryetar të Podujevës
Nesër do të vendoset se kush do të jetë kandidati për kryetar të Komunës së Podujevës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës. Lajmin për këtë e ka bërë të ditur nënkryetari i kësaj komune, Nexhmi......
Zeri | 14-Feb-2020 16:08
Nesër do të vendoset se kush do të jetë kandidati për kryetar të Komunës së Podujevës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës. Lajmin për këtë e ka bërë të ditur nënkryetari i kësaj komune, Nexhmi......

Lutfi Haziri synon postin e kryetarit të LDK-së
Pasi grupet punuese kryen gjithë punën për harmonizimin e programit të përbashkët qeverisës, lideri i Lëvizjes Vetëvendosjes, Albin Kurti dhe ai i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, nuk arrinin të merreshin ...
Lajminet | 14-Feb-2020 16:06
Pasi grupet punuese kryen gjithë punën për harmonizimin e programit të përbashkët qeverisës, lideri i Lëvizjes Vetëvendosjes, Albin Kurti dhe ai i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, nuk arrinin të merreshin ...

LDK’ja nesër e zgjedh kandidatin për kryetar të Podujevës
Nesër do të vendoset se kush do të jetë kandidati për kryetar të Komunës së Podujevës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, raporton Express. Lajmin për këtë e ka bërë të ditur nënkryetari i kësaj komune, Nexhmi ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 16:05
Nesër do të vendoset se kush do të jetë kandidati për kryetar të Komunës së Podujevës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, raporton Express. Lajmin për këtë e ka bërë të ditur nënkryetari i kësaj komune, Nexhmi ...

KQZ ndan 350 mijë euro për subjektet politike që përfaqësohen në Kuvend
Komisionin Qendror i Zgjedhjeve ka ndarë 350 mijë euro për partitë politike që përfaqësohen në Kuvendin e Kosovës. Mjete janë ndarë për muajin shkurt për financimin e aktiviteteve të partive dhe mbështetjen e punës të ...
Koha.net | 14-Feb-2020 13:02
Komisionin Qendror i Zgjedhjeve ka ndarë 350 mijë euro për partitë politike që përfaqësohen në Kuvendin e Kosovës. Mjete janë ndarë për muajin shkurt për financimin e aktiviteteve të partive dhe mbështetjen e punës të ...

KQZ-ja ndan 350 mijë euro për partitë politike që përfaqësohen në Kuvend
Komisionin Qendror i Zgjedhjeve ka ndarë 350 mijë euro për partitë politike që përfaqësohen në Kuvend. Këto mjete janë ndarë për muajin shkurt për financimin e aktiviteteve të partive dhe mbështetjen e punës të ...
Zeri | 14-Feb-2020 11:13
Komisionin Qendror i Zgjedhjeve ka ndarë 350 mijë euro për partitë politike që përfaqësohen në Kuvend. Këto mjete janë ndarë për muajin shkurt për financimin e aktiviteteve të partive dhe mbështetjen e punës të ...

KQZ-ja ndan 350 mijë euro për partitë politike që përfaqësohen në Kuvend (Dokument)
Komisionin Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka ndarë 350 mijë euro për partitë politike që përfaqësohen në Kuvend. Këto mjete janë ndarë për muajin shkurt për financimin e aktiviteteve të partive dhe mbështetjen e punës të ...
InFokusi | 14-Feb-2020 11:07
Komisionin Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka ndarë 350 mijë euro për partitë politike që përfaqësohen në Kuvend. Këto mjete janë ndarë për muajin shkurt për financimin e aktiviteteve të partive dhe mbështetjen e punës të ...

KQZ-ja ndan 350 mijë euro për partitë politike që përfaqësohen në Kuvend
Komisionin Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka ndarë 350 mijë euro për partitë politike që përfaqësohen në Kuvend. Këto mjete janë ndarë për muajin shkurt për financimin e aktiviteteve të partive dhe mbështetjen e punës të ...
Arbresh | 14-Feb-2020 11:01
Komisionin Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka ndarë 350 mijë euro për partitë politike që përfaqësohen në Kuvend. Këto mjete janë ndarë për muajin shkurt për financimin e aktiviteteve të partive dhe mbështetjen e punës të ...

KQZ-ja ndan 350 mijë euro për partitë politike që përfaqësohen në Kuvend
Komisionin Qendror i Zgjedhjeve ka ndarë 350 mijë euro për partitë politike që përfaqësohen në Kuvend. Këto mjete janë ndarë për muajin shkurt për financimin e aktiviteteve të partive dhe mbështetjen e punës të secilit ...
Klan Kosova | 14-Feb-2020 11:01
Komisionin Qendror i Zgjedhjeve ka ndarë 350 mijë euro për partitë politike që përfaqësohen në Kuvend. Këto mjete janë ndarë për muajin shkurt për financimin e aktiviteteve të partive dhe mbështetjen e punës të secilit ...

Ndahen 350 mijë euro për partitë politike të përfaqësuara në Kuvend
Kësisoj, në mbledhjen e sotme u mor vendim që të ndahen 350 mijë euro për këto parti politike, nga të cilat Vetëvendosje do t’i marrë 76 mijë e 125 euro për nevojat e partisë dhe 8 mijë e 458 euro për aktivitetet e ...
Lajminet | 14-Feb-2020 10:59
Kësisoj, në mbledhjen e sotme u mor vendim që të ndahen 350 mijë euro për këto parti politike, nga të cilat Vetëvendosje do t’i marrë 76 mijë e 125 euro për nevojat e partisë dhe 8 mijë e 458 euro për aktivitetet e ...

KQZ ndanë 350 mijë euro për partitë politike
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka nxjerr vendim mbi caktimin e lartësisë së mjeteve nga Fondi për Mbështetjen e Subjekteve politike për muajin shkurt të vitit 2020. KQZ përcakton lartësinë e mjeteve nga Fondi për ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 10:46
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka nxjerr vendim mbi caktimin e lartësisë së mjeteve nga Fondi për Mbështetjen e Subjekteve politike për muajin shkurt të vitit 2020. KQZ përcakton lartësinë e mjeteve nga Fondi për ...

KQZ ende s’ka marrë asnjë aplikacion për kryetar të Podujevës
Ndonëse deri te hënën subjektet politike në Podujevë kanë të drejtë për të dërguar aplikacionet për kandidatët e propozuar për zgjedhjet e jashtëzakonshme në Podujevë, Yll Buleshkaj nga Sekretariati ka thënë se në ...
Koha.net | 14-Feb-2020 10:46
Ndonëse deri te hënën subjektet politike në Podujevë kanë të drejtë për të dërguar aplikacionet për kandidatët e propozuar për zgjedhjet e jashtëzakonshme në Podujevë, Yll Buleshkaj nga Sekretariati ka thënë se në ...

KQZ-ja ndan 350 mijë euro për partitë politike që përfaqësohen në Kuvend (Dokument)
Komisionin Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka ndarë 350 mijë euro për partitë politike që përfaqësohen në Kuvend, raporton Ekonomia Online. këto mjete janë ndarë për muajin shkurt për financimin e aktiviteteve të partive dhe ...
EkonomiaOnline | 14-Feb-2020 10:26
Komisionin Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka ndarë 350 mijë euro për partitë politike që përfaqësohen në Kuvend, raporton Ekonomia Online. këto mjete janë ndarë për muajin shkurt për financimin e aktiviteteve të partive dhe ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved