ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 03:07

KEDS-i e largon nga puna krye-sindikalistin, Gashi

KEDS-i e largon nga puna krye-sindikalistin, Gashi
Rashit Gashi të mërkurën mori rrugën si çdo ditë tjetër për të shkuar në punë, në KEDS, aty ku punon tash e 13 vjet. Por në hyrje të kësaj kompanie ai u pengua nga sigurimi, që i tha se nuk mund të hyjë brenda objektit ...
Koha.net | 14-Feb-2020 08:09
Rashit Gashi të mërkurën mori rrugën si çdo ditë tjetër për të shkuar në punë, në KEDS, aty ku punon tash e 13 vjet. Por në hyrje të kësaj kompanie ai u pengua nga sigurimi, që i tha se nuk mund të hyjë brenda objektit ...

KEDS-i vazhdon largimin e punëtorëve nga puna
Rashit Gashi të mërkurën mori rrugën si çdo ditë tjetër për të shkuar në punë, në KEDS, aty ku punon tash e 13 vjet. Por në hyrje të kësaj kompanie ai u pengua nga sigurimi, që i tha se nuk mund të hyjë brenda objektit ...
Koha.net | 13-Feb-2020 19:27
Rashit Gashi të mërkurën mori rrugën si çdo ditë tjetër për të shkuar në punë, në KEDS, aty ku punon tash e 13 vjet. Por në hyrje të kësaj kompanie ai u pengua nga sigurimi, që i tha se nuk mund të hyjë brenda objektit ...

Deputeti i VV-së reagon për largimin e punëtorit të KEDS nga puna: Dikush duhet të jap përgjegjësi
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci ka reaguar për largimin nga puna të punëtorit të KEDS, Rashit Gashi. Ai e ka quajtur largimin e tij si shkjelje të rëndë të ligjit dhe se dikush duhet të jap ...
Indeks Online | 13-Feb-2020 13:42
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci ka reaguar për largimin nga puna të punëtorit të KEDS, Rashit Gashi. Ai e ka quajtur largimin e tij si shkjelje të rëndë të ligjit dhe se dikush duhet të jap ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved