ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/02/2020 09:33

I ‘fut duart’ në makinë, vajza hap derën dhe hidhet! Historia që çoi pas hekurave djalin e biznesmenit

I ‘fut duart’ në makinë, vajza hap derën dhe hidhet! Historia që çoi pas hekurave djalin e biznesmenit
Dy vite e 4 muaj burgim me gjykim të shkurtuar është dënuar së fundmi nga Gjykata e Korçës një 29-vjeçar, djali i një biznesmeni, për veprat penale të ngacmimit seksual dhe vjedhjes. Gjykata vendosi në përputhje me ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 14:34
Dy vite e 4 muaj burgim me gjykim të shkurtuar është dënuar së fundmi nga Gjykata e Korçës një 29-vjeçar, djali i një biznesmeni, për veprat penale të ngacmimit seksual dhe vjedhjes. Gjykata vendosi në përputhje me ...

I ‘fut duart’ në makinë, vajza hap derën dhe hidhet: Historia që çoi pas hekurave djalin e biznesmenit
Dy vite e 4 muaj burgim me gjykim të shkurtuar është dënuar së fundmi nga Gjykata e Korçës një 29-vjeçar, djali i një biznesmeni, për veprat penale të ngacmimit seksual dhe vjedhjes. Gjykata vendosi në përputhje me ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 14:06
Dy vite e 4 muaj burgim me gjykim të shkurtuar është dënuar së fundmi nga Gjykata e Korçës një 29-vjeçar, djali i një biznesmeni, për veprat penale të ngacmimit seksual dhe vjedhjes. Gjykata vendosi në përputhje me ...

Vrau të dashurin e motrës së martuar, ja dënimi për Esat Canin
Prokuroria e Tiranës kërkoi 19 vite burg në total, për të akuzuarit për vdekjen e shtetasit Arben Gjeçi rreth një vit më parë. Për Esat Canin, i cili dyshohet se për çështje nderi goditi me shufër hekuri për vdekje ...
Telegraf | 13-Feb-2020 15:13
Prokuroria e Tiranës kërkoi 19 vite burg në total, për të akuzuarit për vdekjen e shtetasit Arben Gjeçi rreth një vit më parë. Për Esat Canin, i cili dyshohet se për çështje nderi goditi me shufër hekuri për vdekje ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved