ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 19:23

Tensionet/ Hakerët iranianë ende shënjestrojnë universitete perëndimore

Tensionet/ Hakerët iranianë ende shënjestrojnë universitete perëndimore
Hakerët iranianë, të përkrahur nga qeveria, kanë shënjestruar universitete në Evropë, në Shtetet e Bashkuara dhe Australi në muajt e fundit, ka thënë kompania, PricewaterhouseCoopers, sipas transmetuesit holandez, NOS. ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 18:50
Hakerët iranianë, të përkrahur nga qeveria, kanë shënjestruar universitete në Evropë, në Shtetet e Bashkuara dhe Australi në muajt e fundit, ka thënë kompania, PricewaterhouseCoopers, sipas transmetuesit holandez, NOS. ...

Hakerët iranianë ende shënjestrojnë universitete perëndimore
Hakerët iranianë, të përkrahur nga qeveria, kanë shënjestruar universitete në Evropë, në Shtetet e Bashkuara dhe Australi në muajt e fundit, ka thënë kompania, PricewaterhouseCoopers, sipas transmetuesit holandez, NOS. ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 22:44
Hakerët iranianë, të përkrahur nga qeveria, kanë shënjestruar universitete në Evropë, në Shtetet e Bashkuara dhe Australi në muajt e fundit, ka thënë kompania, PricewaterhouseCoopers, sipas transmetuesit holandez, NOS. ...

Hakerët iranianë ende shënjestrojnë universitete perëndimore
Hakerët iranianë, të përkrahur nga qeveria, kanë shënjestruar universitete në Evropë, në Shtetet e Bashkuara dhe Australi në muajt e fundit, ka thënë kompania, PricewaterhouseCoopers, sipas transmetuesit holandez, NOS. ...
Alsat-M | 14-Feb-2020 21:18
Hakerët iranianë, të përkrahur nga qeveria, kanë shënjestruar universitete në Evropë, në Shtetet e Bashkuara dhe Australi në muajt e fundit, ka thënë kompania, PricewaterhouseCoopers, sipas transmetuesit holandez, NOS. ...

Akuzë nga Hollanda: Hakerë iranianë sulmojnë universitetet perëndimore
Hakerët iranianë të mbështetur nga qeveria e tyre kanë shënjestruar universitete në Evropë, Shtetet e Bashkuara dhe Australi në muajt e fundit, ka zbuluar PricewaterhouseCoopers (PwC), sipas stacionit televiziv holandez ...
Tesheshi | 14-Feb-2020 19:21
Hakerët iranianë të mbështetur nga qeveria e tyre kanë shënjestruar universitete në Evropë, Shtetet e Bashkuara dhe Australi në muajt e fundit, ka zbuluar PricewaterhouseCoopers (PwC), sipas stacionit televiziv holandez ...

Hakerët iranianë ende shënjestrojnë universitete perëndimore
Hakerët iranianë, të përkrahur nga qeveria, kanë shënjestruar universitete në Evropë, në Shtetet e Bashkuara dhe Australi në muajt e fundit, ka thënë kompania, PricewaterhouseCoopers, sipas transmetuesit holandez, NOS. ...
GazetaTema | 14-Feb-2020 16:11
Hakerët iranianë, të përkrahur nga qeveria, kanë shënjestruar universitete në Evropë, në Shtetet e Bashkuara dhe Australi në muajt e fundit, ka thënë kompania, PricewaterhouseCoopers, sipas transmetuesit holandez, NOS. ...

Hakerët iranianë ende shënjestrojnë universitete perëndimore
Hakerët iranianë, të përkrahur nga qeveria, kanë shënjestruar universitete në Evropë, në Shtetet e Bashkuara dhe Australi në muajt e fundit, ka thënë kompania, PricewaterhouseCoopers, sipas transmetuesit holandez, NOS. ...
Shprehja | 14-Feb-2020 16:25
Hakerët iranianë, të përkrahur nga qeveria, kanë shënjestruar universitete në Evropë, në Shtetet e Bashkuara dhe Australi në muajt e fundit, ka thënë kompania, PricewaterhouseCoopers, sipas transmetuesit holandez, NOS. ...

Hakerët iranianë ende shënjestrojnë universitete perëndimore
Hakerët kanë tentuar të vjedhin literaturë akademike dhe materiale për ligjërim. Aty nuk është përmendur nëse kanë qenë të suksesshme përpjekjet për të fituar qasje në kompjuterët e tre universiteteve holandeze dhe një ...
Lajminet | 14-Feb-2020 15:57
Hakerët kanë tentuar të vjedhin literaturë akademike dhe materiale për ligjërim. Aty nuk është përmendur nëse kanë qenë të suksesshme përpjekjet për të fituar qasje në kompjuterët e tre universiteteve holandeze dhe një ...

Hakerët iranianë ende shënjestrojnë universitete perëndimore
Hakerët iranianë, të përkrahur nga qeveria, kanë shënjestruar universitete në Evropë, në Shtetet e Bashkuara dhe Australi në muajt e fundit, ka thënë kompania, PricewaterhouseCoopers, sipas transmetuesit holandez, NOS. ...
Radio Evropa e Lire | 14-Feb-2020 15:40
Hakerët iranianë, të përkrahur nga qeveria, kanë shënjestruar universitete në Evropë, në Shtetet e Bashkuara dhe Australi në muajt e fundit, ka thënë kompania, PricewaterhouseCoopers, sipas transmetuesit holandez, NOS. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved