ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 20:14

Rriten tensionet në ishujt grekë për shkak të politikave për azilantët

Rriten tensionet në ishujt grekë për shkak të politikave për azilantët
Kritikët akuzojnë Athinën se po imiton “manualin e emigracionit” të kryeministrit hungarez Viktor Orban, ndërsa kushtet në ishujt e Egjeut vazhdojnë të përkeqësohen Nga Apostolis Fotiadis Vazhdon zemërimi në Egjeun ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 18:03
Kritikët akuzojnë Athinën se po imiton “manualin e emigracionit” të kryeministrit hungarez Viktor Orban, ndërsa kushtet në ishujt e Egjeut vazhdojnë të përkeqësohen Nga Apostolis Fotiadis Vazhdon zemërimi në Egjeun ...

Grekët kundër shndërrimit të ishujve në strehimore për refugjatë
Banorët e ishujve grekë përgjatë Detit Egje, kanë nxitur autoritetet që t’i mbyllin kampet e stërmbushura, të cilat strehojnë azilkërkues. Me qindra banorë të ishujve Lesbos dhe Samos kanë mbajtur një protestë të qetë ...
Koha.net | 13-Feb-2020 18:48
Banorët e ishujve grekë përgjatë Detit Egje, kanë nxitur autoritetet që t’i mbyllin kampet e stërmbushura, të cilat strehojnë azilkërkues. Me qindra banorë të ishujve Lesbos dhe Samos kanë mbajtur një protestë të qetë ...

Rriten tensionet në ishujt grekë për shkak të politikave për azilantët
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Kritikët akuzojnë Athinën se po imiton “manualin e emigracionit” të kryeministrit hungarez Viktor Orban, ndërsa kushtet në ...
Reporter | 13-Feb-2020 15:50
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Kritikët akuzojnë Athinën se po imiton “manualin e emigracionit” të kryeministrit hungarez Viktor Orban, ndërsa kushtet në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved