ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/02/2020 08:01

Gjukanoviç, paralajmërim Beogradit: Mali i Zi, me Kishën e vet Ortodokse

Gjukanoviç, paralajmërim Beogradit: Mali i Zi, me Kishën e vet Ortodokse
Mali i Zi duhet të ketë kishën e vet ortodokse, e cila do të ishte e ndarë nga Kisha Ortodokse Serbe (SPC) dhe Serbia, për të forcuar identitetin e saj kombëtar, tha Presidenti Milo Gjukanovic. Në një intervistë me AFP, ...
Tesheshi | 14-Feb-2020 19:21
Mali i Zi duhet të ketë kishën e vet ortodokse, e cila do të ishte e ndarë nga Kisha Ortodokse Serbe (SPC) dhe Serbia, për të forcuar identitetin e saj kombëtar, tha Presidenti Milo Gjukanovic. Në një intervistë me AFP, ...

“Të mos mashtrojnë veten”, Gjukanovic: Mali i Zi duhet të ketë Kishën Ortodokse
Presidenti malazez Milo Gjukanovic theksoi se Beogradi po përdor kishën ortodokse serbe në Mal të Zi për të ndërhyrë në punët e brendshme të Podgoricës. SPC është një nga “instrumentet e rëndësishëm që përdoret nga ...
ABCNews | 14-Feb-2020 15:59
Presidenti malazez Milo Gjukanovic theksoi se Beogradi po përdor kishën ortodokse serbe në Mal të Zi për të ndërhyrë në punët e brendshme të Podgoricës. SPC është një nga “instrumentet e rëndësishëm që përdoret nga ...

Beogradi hedh sytë nga “Serbia bregdetare”
Mediat serbe, të deklaruara edhe si liberale, po shkruajnë këto kohë gjerësiht për situatën në Mal të Zi. Kanë lënë Kosovën pak mënjanë, e kanë harruar si pa dashje Serbinë e Vjetër, për t’i kushtuar vëmendje Serbisë ...
Lexo | 13-Feb-2020 21:51
Mediat serbe, të deklaruara edhe si liberale, po shkruajnë këto kohë gjerësiht për situatën në Mal të Zi. Kanë lënë Kosovën pak mënjanë, e kanë harruar si pa dashje Serbinë e Vjetër, për t’i kushtuar vëmendje Serbisë ...

Beogradi “harron” Serbinë e vjetër. Kthen sytë nga “Serbia bregdetare”
Mediat serbe, të deklaruara edhe si liberale, po shkruajnë këto kohë gjerësiht për situatën në Mal të Zi. Kanë lënë Kosovën pak mënjanë, e kanë harruar si pa dashje Serbinë e Vjetër, për t’i kushtuar vëmendje Serbisë ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 21:47
Mediat serbe, të deklaruara edhe si liberale, po shkruajnë këto kohë gjerësiht për situatën në Mal të Zi. Kanë lënë Kosovën pak mënjanë, e kanë harruar si pa dashje Serbinë e Vjetër, për t’i kushtuar vëmendje Serbisë ...

Beogradi "harron" Serbinë e Vjetër. Kthen sytë nga "Serbia Bregdetare"
Mediat serbe, të deklaruara edhe si liberale, po shkruajnë këto kohë gjerësiht për situatën në Mal të Zi. Kanë lënë Kosovën pak mënjanë, e kanë harruar si pa dashje Serbinë e Vjetër, për t’i kushtuar vëmendje Serbisë ...
Respublica | 13-Feb-2020 14:03
Mediat serbe, të deklaruara edhe si liberale, po shkruajnë këto kohë gjerësiht për situatën në Mal të Zi. Kanë lënë Kosovën pak mënjanë, e kanë harruar si pa dashje Serbinë e Vjetër, për t’i kushtuar vëmendje Serbisë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved