ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 01:08

Fiksohen në Spanjë, “El Clasico” për Lautaro Martinez

Fiksohen në Spanjë, “El Clasico” për Lautaro Martinez
Lautaro Martinez është një nga sulmuesit më në formë për momentin në Europë, një futbollist më shumë potencial për të cilin kanë filluar të shprehin interes klubet më të mëdha në kontinentin e vjetër. Nuk është një ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 11:46
Lautaro Martinez është një nga sulmuesit më në formë për momentin në Europë, një futbollist më shumë potencial për të cilin kanë filluar të shprehin interes klubet më të mëdha në kontinentin e vjetër. Nuk është një ...

“Incidenti i sotëm ishte mjaft i ulët”, Klea Huta tregon si u ndje pasi i vodhën adresën (Foto)
TIRANE Ditën e djeshme janë publikuar në Facebook-un e Klea Hutës disa foto erotike. Dhe siç ka bërë të ditur vetë moderatorja i kanë hakëruar rrjetin social. Personat që i vodhën faqen postuan disa foto dhe video ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 11:32
TIRANE Ditën e djeshme janë publikuar në Facebook-un e Klea Hutës disa foto erotike. Dhe siç ka bërë të ditur vetë moderatorja i kanë hakëruar rrjetin social. Personat që i vodhën faqen postuan disa foto dhe video ...

VIDEO/ Milan, Pioli kap “mat” Rizzolin, Sarri: Ishte penallti neto, na mungon dhe një tjetër
Milan zhvilloi një 90-minutësh pozitiv përballë Juves por ajo penallti në fund prishi një mbrëmje dhe një rezultat të rëndësishëm, një detaj ku u ndal dhe Stefano Pioli në konferencën për shtyp: “U mërzita pasi në ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 11:14
Milan zhvilloi një 90-minutësh pozitiv përballë Juves por ajo penallti në fund prishi një mbrëmje dhe një rezultat të rëndësishëm, një detaj ku u ndal dhe Stefano Pioli në konferencën për shtyp: “U mërzita pasi në ...

Me apo pa Stresin? Ja si do ta kalojë Shën Valentinin Keisi (Foto)
TIRANE Prej disa muajsh Stresi dhe bukuroshja Keisi i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Por në media gjatë gjithë kësaj kohe nuk kanë munguar thashethemet për një rikthim të mundshëm të tyre. Së fundmi ka qenë vetë Keisi ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 10:17
TIRANE Prej disa muajsh Stresi dhe bukuroshja Keisi i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Por në media gjatë gjithë kësaj kohe nuk kanë munguar thashethemet për një rikthim të mundshëm të tyre. Së fundmi ka qenë vetë Keisi ...

Zbardhet takimi mes Yuri Kim dhe Ahmetajt, ja çfarë diskutuan dy zyrtarët
Një ditë pas takimit me ministrin për Rindërtim Arben Ahmetaj me ambasadoren Yuri Kim, ambasada Amerikane ka zbardhur takimin. Përmes një mesazhi në ‘Facebook’ ambasada pohon se dy zyrtarët diskutuan rëndësinë e ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 10:05
Një ditë pas takimit me ministrin për Rindërtim Arben Ahmetaj me ambasadoren Yuri Kim, ambasada Amerikane ka zbardhur takimin. Përmes një mesazhi në ‘Facebook’ ambasada pohon se dy zyrtarët diskutuan rëndësinë e ...

Këngëtari i njohur bëhet baba për herë të tretë, publikon foton e parë
SHBA Enrique Iglesias dhe bashkëshortja e tij, Anna Kournikova janë bërë prindër për herë të tretë. Anna ka sjellë në jetë fëmijën e tretë, e cila është një vajzë. Ish-tenistja 38-vjeçare dhe këngëtari spanjoll ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 09:54
SHBA Enrique Iglesias dhe bashkëshortja e tij, Anna Kournikova janë bërë prindër për herë të tretë. Anna ka sjellë në jetë fëmijën e tretë, e cila është një vajzë. Ish-tenistja 38-vjeçare dhe këngëtari spanjoll ...

Heroinë dhe kokainë në makinë, kapet 41-vjeçari në Elbasan
ELBASAN Policia e Elbasanit ka goditur një rast të shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla. Në vijim të punës për parandalimin dhe goditjen e shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla, specialistët për ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 09:11
ELBASAN Policia e Elbasanit ka goditur një rast të shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla. Në vijim të punës për parandalimin dhe goditjen e shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla, specialistët për ...

Një foto me bashkëshorten në natyrë, Meta uron në ditën e Shën Valentinit: Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!
TIRANË Presidenti i Republikës Ilir Meta ka zgjedhur një foto me bashkëshorten e tij Monika Kryemadhi për të uruar në ditën e Shën Valentinit. Meta e Kryemadhi shfaqen të buzëqeshur dhe shumë të dashuruar në natyrë, një ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 09:00
TIRANË Presidenti i Republikës Ilir Meta ka zgjedhur një foto me bashkëshorten e tij Monika Kryemadhi për të uruar në ditën e Shën Valentinit. Meta e Kryemadhi shfaqen të buzëqeshur dhe shumë të dashuruar në natyrë, një ...

Albin Kurti uli pagat për kabinetin qeveritar, Haradinaj: I pashpjegueshëm vendim
Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka komentuar vendimin e Albin Kurtit për uljen e pagave për kabinetin e tij qeveritar. Në “Debat Plus” në RTV Dukagjini Haradinaj tha se sikur vendimi të merrej po të mos ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 07:43
Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka komentuar vendimin e Albin Kurtit për uljen e pagave për kabinetin e tij qeveritar. Në “Debat Plus” në RTV Dukagjini Haradinaj tha se sikur vendimi të merrej po të mos ...

Dy festa në një ditë për Almeda Abazin, urimi më i ëmbël është i bashkëshortit (Foto)
TURQI Tolgahan Sayisman dhe ish-Missi shqiptaer Almeda Abazi te vjet më parë kurorëzuan dashurinë e tyre në dashurinë Los Angeles pikërisht në ditëlindjen e kësaj të fundit më 13 shkurt. Sot, ata janë prindër të një ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 07:36
TURQI Tolgahan Sayisman dhe ish-Missi shqiptaer Almeda Abazi te vjet më parë kurorëzuan dashurinë e tyre në dashurinë Los Angeles pikërisht në ditëlindjen e kësaj të fundit më 13 shkurt. Sot, ata janë prindër të një ...

Afganistan, 21 persona të vdekur për shkak të ortekut
KABUL Si pasojë e një orteku në rajonin Daykundi të Afganistanit kanë humbur jetën 21 persona. Asadullah Sarwari, kreu i institucionit kundër fatkeqësive për rajonin Daykundin, në një deklaratë tha se prej disa ditësh ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 06:54
KABUL Si pasojë e një orteku në rajonin Daykundi të Afganistanit kanë humbur jetën 21 persona. Asadullah Sarwari, kreu i institucionit kundër fatkeqësive për rajonin Daykundin, në një deklaratë tha se prej disa ditësh ...

”Rrumi ka bërë vota për PS në Shijak”, Paloka: Rama i telefonon vetë kriminelët, kontakte në Shkodër kur Fino kandidonte për president të FSHF
Edi Paloka i ftuar në emisionin ‘Real Story’ në News 24 ka akuzuar Ramën se ka kontakte dhe telefonata të drejtpërdrejta me kriminelët nga Shkodra deri në Sarandë. Nënkryetari i PD ka përmendur atentatin ndaj prokurorit ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 22:46
Edi Paloka i ftuar në emisionin ‘Real Story’ në News 24 ka akuzuar Ramën se ka kontakte dhe telefonata të drejtpërdrejta me kriminelët nga Shkodra deri në Sarandë. Nënkryetari i PD ka përmendur atentatin ndaj prokurorit ...

Gjermani, 75 vite nga bombardimi në Dresden
Shkatërrimi i qytetit gjerman të Dresdenit gjatë periudhës së Luftës së Dytë Botërore shënoi 75 vite që kur u bombardua nga forcat aleate. Në 13 shkurt 1945, forcat britanike dhe amerikane filluan bombardime që zgjatën ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 22:40
Shkatërrimi i qytetit gjerman të Dresdenit gjatë periudhës së Luftës së Dytë Botërore shënoi 75 vite që kur u bombardua nga forcat aleate. Në 13 shkurt 1945, forcat britanike dhe amerikane filluan bombardime që zgjatën ...

“Ta tha Donald Lu në sy me emra”, Rama: Ja si ja ktheva, pse i futa në lista Rroshin e Kavajës, Kajmakun…
Kryeministri Edi Rama foli në emisionin “Opinion” edhe për kryebashkiakët socialistë, një pjesë e të cilëve u bënë subjekt i ligjit të Dekriminalizimit, pasi kishin fshehur dënimet në formularët e vetëdeklarimit. Kreu i ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 22:36
Kryeministri Edi Rama foli në emisionin “Opinion” edhe për kryebashkiakët socialistë, një pjesë e të cilëve u bënë subjekt i ligjit të Dekriminalizimit, pasi kishin fshehur dënimet në formularët e vetëdeklarimit. Kreu i ...

”SPAK jo vetëm të ndëshkojë krimin zgjedhor”, Mediu: Në rast se ka manipulim rezultati, hiqet mandati
Fatmir Mediu i ftuar në emisionin ‘Real Story’ në News 24 në lidhje me propozimin e PD për hetimin e krimit zgjedhor nga SPAK ka zbuluar një detaj të ri. Kreu i PR ka thënë se në rast se një person i cili kandidon në ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 22:30
Fatmir Mediu i ftuar në emisionin ‘Real Story’ në News 24 në lidhje me propozimin e PD për hetimin e krimit zgjedhor nga SPAK ka zbuluar një detaj të ri. Kreu i PR ka thënë se në rast se një person i cili kandidon në ...

Marrëveshje maxhorancë – opozitë? Paloka: Po ulemi në tryezë që shqiptarët të votojnë lirisht
Nënkryetari i PD Edi Paloka i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” deklaroi se opozita sot do të ulet në tryezë me maxhorancën për të pasur një qeveri tranzitore pa Edi Ramën kryeministër. Paloka theksoi se ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 22:28
Nënkryetari i PD Edi Paloka i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” deklaroi se opozita sot do të ulet në tryezë me maxhorancën për të pasur një qeveri tranzitore pa Edi Ramën kryeministër. Paloka theksoi se ...

Propozimi i PD për qeveri tranzitore, Paloka: S’ka komplot, Lela: Më duket e pamundur
Në një debat janë përfshirë nënkryetari i PD, Edi Paloka dhe gazetari Alfred Lela sa i përket propozimit të PD për qeveri tranzitore 100 ditë para zgjedhjeve. Lela shprehet se qeveria tranzitore duket si një element ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 22:13
Në një debat janë përfshirë nënkryetari i PD, Edi Paloka dhe gazetari Alfred Lela sa i përket propozimit të PD për qeveri tranzitore 100 ditë para zgjedhjeve. Lela shprehet se qeveria tranzitore duket si një element ...

“Politika është një betejë”, Mediu: Institucionet nuk mund të jenë pronë e askujt
Ish-ministri Fatmir Mediu i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se politika është një betejë, ndaj edhe opozita u ul në tryezë dhe po ashtu do qeveri tranzitore. Mediu theksoi se institucionet e shtetit ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 22:03
Ish-ministri Fatmir Mediu i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se politika është një betejë, ndaj edhe opozita u ul në tryezë dhe po ashtu do qeveri tranzitore. Mediu theksoi se institucionet e shtetit ...

Fotoja me Çapjan, Artan Hoxha-Ramës: Në hotelin e tij është qëlluar me tanke në mes të ditës! Kryeministri: Ej, jeni esëll sot apo…
Kryeministri Edi Rama është përplasur ashpër me gazetarin Artan Hoxha, në emisionin “Opinion”, teksa ka folur për operacionin “Forca e Ligjit”. Rama u pyet për foton me Ardian Çapjan, të cilit OFL i dorëzoi formular më ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 22:00
Kryeministri Edi Rama është përplasur ashpër me gazetarin Artan Hoxha, në emisionin “Opinion”, teksa ka folur për operacionin “Forca e Ligjit”. Rama u pyet për foton me Ardian Çapjan, të cilit OFL i dorëzoi formular më ...

Polaka: Rama i telefonon vetë kriminelët, ka telefonata nga Shkodra në Vlorë
Edi Paloka ka akuzuar Ramën se ka kontakte dhe telefonata të drejtpërdrejta me kriminelët nga Shkodra deri në Sarandë. Nënkryetari i PD ka përmendur atentatin ndaj prokurorit të Durrësit Arjan Ndoja duke thënë se ...
Telegraf | 13-Feb-2020 23:12
Edi Paloka ka akuzuar Ramën se ka kontakte dhe telefonata të drejtpërdrejta me kriminelët nga Shkodra deri në Sarandë. Nënkryetari i PD ka përmendur atentatin ndaj prokurorit të Durrësit Arjan Ndoja duke thënë se ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved