ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 20:14

“Ekspolozivi ishte në farmerka dhe polici ka mendu që është narkotik” – Qalaj jep detaje për policin që mbeti i vdekur në Zhur

“Ekspolozivi ishte në farmerka dhe polici ka mendu që është narkotik” – Qalaj jep detaje për policin që mbeti i vdekur në Zhur
Drejtori i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj, ka treguar se në katin e dytë të shtëpisë në Zhur ku mbeti i vdekur një polic dhe u plagosën dy të tjerë, kishin gjetur një palë pantallona në të cilat dyshohej se kishte ...
InFokusi | 13-Feb-2020 23:06
Drejtori i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj, ka treguar se në katin e dytë të shtëpisë në Zhur ku mbeti i vdekur një polic dhe u plagosën dy të tjerë, kishin gjetur një palë pantallona në të cilat dyshohej se kishte ...

“Ekspolozivi ishte në farmerka dhe mendoi që është drogë” – detaje për policin që u vra në Zhur
Drejtori i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj, ka thënë se në katin e dytë të shtëpisë në Zhur në një dollap, policët kanë gjetur një palë pantallona në të cilat dyshohej se kishte substanca narkotike, ndërsa......
Zeri | 13-Feb-2020 21:35
Drejtori i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj, ka thënë se në katin e dytë të shtëpisë në Zhur në një dollap, policët kanë gjetur një palë pantallona në të cilat dyshohej se kishte substanca narkotike, ndërsa......

Si u çua gazi lotsjellës nga Kosova në Shqipëri? Tregon drejtori i Policisë
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës Rashit Qalaj, tha se raportimet në media ku thuhej se ai ka bërë marrëveshje sekrete me Shqipërinë dhe ua ka dhënë gazin lotsjellës me të cilin ishin sulmuar protestuesit ...
Gazeta Observer | 13-Feb-2020 21:28
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës Rashit Qalaj, tha se raportimet në media ku thuhej se ai ka bërë marrëveshje sekrete me Shqipërinë dhe ua ka dhënë gazin lotsjellës me të cilin ishin sulmuar protestuesit ...

Qalaj: Për gazin lotsjellës të dërguar në Shqipëri ishin njoftuar edhe MPB-ja e MPJ-ja
20:59 Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj, në Rubikon të KTV-së ka treguar se pse Drejtori i Zyrës për Kosovën në qeverinë serbe, Marko Gjuriq ishte sjellë në Prishtinë pas arrestimit në veri të ...
Koha.net | 13-Feb-2020 21:00
20:59 Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj, në Rubikon të KTV-së ka treguar se pse Drejtori i Zyrës për Kosovën në qeverinë serbe, Marko Gjuriq ishte sjellë në Prishtinë pas arrestimit në veri të ...

Si u çua gazi lotsjellës nga Kosova në Shqipëri? Tregon drejtori i Policisë
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës Rashit Qalaj, tha se raportimet në media ku thuhej se ai ka bërë marrëveshje sekrete me Shqipërinë dhe ua ka dhënë gazin lotsjellës me të cilin ishin sulmuar protestuesit ...
InFokusi | 13-Feb-2020 20:54
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës Rashit Qalaj, tha se raportimet në media ku thuhej se ai ka bërë marrëveshje sekrete me Shqipërinë dhe ua ka dhënë gazin lotsjellës me të cilin ishin sulmuar protestuesit ...

Drejtori i Policisë: Dërgimin e gazit lotsjellës në Shqipëri e autorizuan MPB e MPJ
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës Rashit Qalaj, tha se raportimet në media ku thuhej se ai ka bërë marrëveshje sekrete me Shqipërinë dhe ua ka dhënë gazin lotsjellës me të cilin ishin sulmuar protestuesit ...
Shprehja | 13-Feb-2020 20:42
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës Rashit Qalaj, tha se raportimet në media ku thuhej se ai ka bërë marrëveshje sekrete me Shqipërinë dhe ua ka dhënë gazin lotsjellës me të cilin ishin sulmuar protestuesit ...

Si u çua gazi lotsjellës nga Kosova në Shqipëri? Tregon drejtori i Policisë
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës Rashit Qalaj, tha se raportimet në media ku thuhej se ai ka bërë marrëveshje sekrete me Shqipërinë dhe ua ka dhënë gazin lotsjellës me të cilin ishin sulmuar protestuesit ...
Gazeta Express | 13-Feb-2020 20:36
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës Rashit Qalaj, tha se raportimet në media ku thuhej se ai ka bërë marrëveshje sekrete me Shqipërinë dhe ua ka dhënë gazin lotsjellës me të cilin ishin sulmuar protestuesit ...

Qalaj thotë se për gazin lotsjellës të dërguar në Shqipëri ishin njoftuar edhe MPB-ja e MPJ-ja
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës Rashit Qalaj, tha se raportimet në media ku thuhej se ai ka bërë marrëveshje sekrete me Shqipërinë dhe ua ka dhënë gazin lotsjellës me të cilin ishin sulmuar protestuesit ...
Koha.net | 13-Feb-2020 20:27
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës Rashit Qalaj, tha se raportimet në media ku thuhej se ai ka bërë marrëveshje sekrete me Shqipërinë dhe ua ka dhënë gazin lotsjellës me të cilin ishin sulmuar protestuesit ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved