ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 02:29

EMRAT / OFL s’ka pushim, kërkon justifikimin e pasurisë dy elbasanllinjve

EMRAT / OFL s’ka pushim, kërkon justifikimin e pasurisë dy elbasanllinjve
Operacioni Forca e Ligjit këtë të premte u ka dërguar kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personazheve të njohura në Elbasan, të dënuar më parë për trafik narkotikësh në Angli. Formularët për vetëdeklarimin e pasurisë ...
ABCNews | 14-Feb-2020 12:14
Operacioni Forca e Ligjit këtë të premte u ka dërguar kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personazheve të njohura në Elbasan, të dënuar më parë për trafik narkotikësh në Angli. Formularët për vetëdeklarimin e pasurisë ...

OFL ‘zbret’ në Elbasan, i dërgon formularin dy të dënuarve në Angli për trafik droge
Dy të “fortë” të tjerë janë vënë sot në shenjestrën e OFL-së. Agjentja e OFL-së deklaroi sot ne nje komunikim me medin se u janë dërguar formularët për vetëdeklarimin e pasurisë dy personave, te denuar per droge ne ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 12:03
Dy të “fortë” të tjerë janë vënë sot në shenjestrën e OFL-së. Agjentja e OFL-së deklaroi sot ne nje komunikim me medin se u janë dërguar formularët për vetëdeklarimin e pasurisë dy personave, te denuar per droge ne ...

OFL i dërgon letrat dy të dënuarve/ Ja kush janë 2 të zgjedhurit e radhës
Operacioni Forca e Ligjit ka dërguar dy formularë të tjerë për deklarimin e burimeve të pasurisë dy shtetasve të përfshirë në aktivitete kriminale.
Top Channel | 14-Feb-2020 12:03
Operacioni Forca e Ligjit ka dërguar dy formularë të tjerë për deklarimin e burimeve të pasurisë dy shtetasve të përfshirë në aktivitete kriminale.

Vijon Operacioni Forca e Ligjit, kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personave në Elbasan
Operacioni Forca e Ligjit iu ka dërguar kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personave në Elbasan, të dënuar më parë për trafik narkotikësh në Angli. Bëhet fjalë për shtetasin K. M., me banim në Elbasan, i dënuar në ...
RTSH | 14-Feb-2020 11:54
Operacioni Forca e Ligjit iu ka dërguar kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personave në Elbasan, të dënuar më parë për trafik narkotikësh në Angli. Bëhet fjalë për shtetasin K. M., me banim në Elbasan, i dënuar në ...

OFL i dërgoi formularin, kush janë dy elbasanllinjtë që duhet të justifikojnë pasurinë
Operacioni Forca e Ligjit ka ‘goditur’ sërish dy të dënuar në Britaninë e Madhe për trafik droge. OFL i ka kërkuar të justifikojnë pasuritë Kreshnik Mujës dhe E.SH., të dy banues në Elbasan. Kreshnik Muja dhe E.Sh. do ...
ABCNews | 14-Feb-2020 11:51
Operacioni Forca e Ligjit ka ‘goditur’ sërish dy të dënuar në Britaninë e Madhe për trafik droge. OFL i ka kërkuar të justifikojnë pasuritë Kreshnik Mujës dhe E.SH., të dy banues në Elbasan. Kreshnik Muja dhe E.Sh. do ...

OFL “rikthehet” në Elbasan, u kërkon të deklarojnë pasurinë 2 të dënuarve në Angli
Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin për vetëdeklarimin e pasurisë dy personave të dënuar në Angli për trafik droge. Bëhet fjalë për K.M. dhe E.SH., të dy banues në Elbasan, të dënuar për trafikim të ...
VizionPlus | 14-Feb-2020 11:31
Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin për vetëdeklarimin e pasurisë dy personave të dënuar në Angli për trafik droge. Bëhet fjalë për K.M. dhe E.SH., të dy banues në Elbasan, të dënuar për trafikim të ...

OFL/ Të dënuar për trafik të lëndëve narkotike, ja kush janë dy personat që do të deklarojnë pasurinë!
Në zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuzuar për krim të organizuar apo krime të rënda, OFL vijon intensivisht punën për kryerjen e veprimeve komplekse, në bashkëpunim me ...
Dritare | 14-Feb-2020 11:37
Në zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuzuar për krim të organizuar apo krime të rënda, OFL vijon intensivisht punën për kryerjen e veprimeve komplekse, në bashkëpunim me ...

“Deklaroni pasurinë”, OFL iu çon kërkesën dy ‘të fortëve’ në Elbasan, ja për çfarë janë dënuar
Dy subjekte të tjera të paketës anti-KÇK janë deklaruar sot nga OFL. Operacioni Forca e Ligjit iu ka dërguar kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personazheve të njohura në Elbasan, të dënuar më parë për trafik ...
Telegraf | 14-Feb-2020 11:31
Dy subjekte të tjera të paketës anti-KÇK janë deklaruar sot nga OFL. Operacioni Forca e Ligjit iu ka dërguar kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personazheve të njohura në Elbasan, të dënuar më parë për trafik ...

OFL i dërgon formularin dy “elbasanasve” të dënuarve në Angli për trafik droge: Deklaroi pasurinë brenda 48 orësh
Operacioni Forca e Ligjit ka vijuar aksionin gjatë ditës së sotme në Elbasan. Policia i ka dërguar formularin për deklarimin e pasurisë dy personave të dënuar në Angli për trafik droge. Deklarata e policisë: Në zbatimit ...
GazetaTema | 14-Feb-2020 11:28
Operacioni Forca e Ligjit ka vijuar aksionin gjatë ditës së sotme në Elbasan. Policia i ka dërguar formularin për deklarimin e pasurisë dy personave të dënuar në Angli për trafik droge. Deklarata e policisë: Në zbatimit ...

Anti-KÇK/ OFL iu çon kërkesën 2 ‘të fortëve’ në Elbasan të dënuar për trafik droge në Angli: Deklaroni pasurinë për 48 orë!
TIRANË Dy subjekte të tjera të paketës anti-KÇK janë deklaruar sot nga OFL. Operacioni Forca e Ligjit iu ka dërguar kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personazheve të njohura në Elbasan, të dënuar më parë për trafik ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 11:08
TIRANË Dy subjekte të tjera të paketës anti-KÇK janë deklaruar sot nga OFL. Operacioni Forca e Ligjit iu ka dërguar kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personazheve të njohura në Elbasan, të dënuar më parë për trafik ...

OFL shënjestër në Elbasan, kërkesë për justifikimin e pasurisë dy të “fortëve” të dën uar në Angli
Operacioni Forca e Ligjit ka ‘mbërritur’ sot në Elbasan. Ajo i ka dërguar formularin për deklarimin e pasurisë dy personave të dë nuar në Angli për traf ik dro ge. -K.M. me banim në Elbasan i dë nuar në Angli për tr ...
Lexo | 14-Feb-2020 11:32
Operacioni Forca e Ligjit ka ‘mbërritur’ sot në Elbasan. Ajo i ka dërguar formularin për deklarimin e pasurisë dy personave të dë nuar në Angli për traf ik dro ge. -K.M. me banim në Elbasan i dë nuar në Angli për tr ...

Ja kush është “Nita” dhe miku i Shullazit që OFL u dërgoi formularin
Operacioni Forca e Ligjit ditën e sotme në njoftimin e saj për median tha se u kishte dërguar kërkesat për vetëdeklarim të pasurisë, Orges Jahelezit dhe Pajtim Serjanit. Serjani dhe Jahelezi duhet që brenda 48 orëve të ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 13:09
Operacioni Forca e Ligjit ditën e sotme në njoftimin e saj për median tha se u kishte dërguar kërkesat për vetëdeklarim të pasurisë, Orges Jahelezit dhe Pajtim Serjanit. Serjani dhe Jahelezi duhet që brenda 48 orëve të ...

OFL iu çon kërkesën 2 ‘të fortëve’ në Elbasan: Deklaroni pasurinë për 48 orë!
Operacioni Forca e Ligjit iu ka dërguar kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personave në Elbasan, të dënuar më parë për trafik narkotikësh në Angli. Bëhet fjalë për shtetasit Kreshnik Mujën dhe shtetasin E.SH., të dy ...
Lapsi | 14-Feb-2020 11:28
Operacioni Forca e Ligjit iu ka dërguar kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personave në Elbasan, të dënuar më parë për trafik narkotikësh në Angli. Bëhet fjalë për shtetasit Kreshnik Mujën dhe shtetasin E.SH., të dy ...

OFL nuk ndalet, i çon kërkesë për të deklaruar pasurinë mikut të Shullazit dhe një tjetër ‘të forti’
Operacioni Forca e Ligjit ka vënë ‘shënjestër’ të aksionit të tij 2 persona, të cilëve u ka kërkuar deklarimin e pasurisë brenda 48 orëve. “BalkanWeb” mëson se bëhet fjalë për Pajtim Serianin, mikun e Emiljano Shullazit ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 11:25
Operacioni Forca e Ligjit ka vënë ‘shënjestër’ të aksionit të tij 2 persona, të cilëve u ka kërkuar deklarimin e pasurisë brenda 48 orëve. “BalkanWeb” mëson se bëhet fjalë për Pajtim Serianin, mikun e Emiljano Shullazit ...

Në shënjestrën e OFL-së, kush është “Nita” i “Vol-Vo 4”, që duhet të deklarojë pasurinë
Personazhet e radhës që kanë marrë letër nga OFL për të deklaruar pasurinë dhe burimin e saj, janë miku i Emiljano Shullazit, Pajtim Serjani, dhe Artan apo Orges Jahelezi, i njohur me pseudonimin “Nita”, që ka qenë ...
Telegraf | 14-Feb-2020 09:32
Personazhet e radhës që kanë marrë letër nga OFL për të deklaruar pasurinë dhe burimin e saj, janë miku i Emiljano Shullazit, Pajtim Serjani, dhe Artan apo Orges Jahelezi, i njohur me pseudonimin “Nita”, që ka qenë ...

Subjektet e radhës/ Kush janë dy të zgjedhurit e sotëm nga OFL
Operacioni Forca e Ligjit punën për dërgimin e kërkesave për vetëdeklarim të pasurisë, si dhe për sekuestrimin e pasurisë në kushtet e emergjencës.
Top Channel | 13-Feb-2020 11:21
Operacioni Forca e Ligjit punën për dërgimin e kërkesave për vetëdeklarim të pasurisë, si dhe për sekuestrimin e pasurisë në kushtet e emergjencës.

Dajti e Troplini të tregojnë pasurinë/ OFL i dërgon letrat dy të dënuarve
Operacioni Forca e Ligjit, të mërkurën ka dërguar dy formularë të tjerë për deklarimin e burimeve të pasurisë, subjekteve të përfshirë në aktivitete kriminale, Dritan Dajti dhe Xhevdet Troplini.
Top Channel | 12-Feb-2020 15:35
Operacioni Forca e Ligjit, të mërkurën ka dërguar dy formularë të tjerë për deklarimin e burimeve të pasurisë, subjekteve të përfshirë në aktivitete kriminale, Dritan Dajti dhe Xhevdet Troplini.

Vetëdeklarimi i pasurisë, OFL u dërgon kërkesë Dritan Dajtit dhe Xhevdet Troplinit
Teksa vijon Operacioni Forca e Ligjit u janë dërguar kërkesat sa i takon vetëdeklarimit të pasurisë dy shtetasve të tjerë.
Top Channel | 12-Feb-2020 11:31
Teksa vijon Operacioni Forca e Ligjit u janë dërguar kërkesat sa i takon vetëdeklarimit të pasurisë dy shtetasve të tjerë.

OFL dërgon kërkesa mbi vetëdeklarim të pasurisë për dy subjektet e radhës: Përgjigje brenda 48 orësh
Operacioni Forca e Ligjit punën për dërgimin e kërkesave për vetëdeklarim të pasurisë, si dhe për sekuestrimin e pasurisë në kushtet e emergjencës. Në këtë kuadër, OFL u ka dërguar kërkesat për vetëdeklarim të pasurisë ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 11:31
Operacioni Forca e Ligjit punën për dërgimin e kërkesave për vetëdeklarim të pasurisë, si dhe për sekuestrimin e pasurisë në kushtet e emergjencës. Në këtë kuadër, OFL u ka dërguar kërkesat për vetëdeklarim të pasurisë ...

‘Deklaroni pasurinë brenda 48 orësh’, OFL shënjestron Dritan Dajtin dhe biznesmenin në Durrës të gjobitur nga Shullazi
OFL vijon me shënjestrimin e eksponentëve kriminalë të dënuar më parë për vepra të rënda penale duke i dërguar formularin për të deklaruar pasurinë. Dritan Dajti, me banim në Tiranë i dënuar për vrasje dhe disa vepra të ...
BalkanWeb | 12-Feb-2020 11:09
OFL vijon me shënjestrimin e eksponentëve kriminalë të dënuar më parë për vepra të rënda penale duke i dërguar formularin për të deklaruar pasurinë. Dritan Dajti, me banim në Tiranë i dënuar për vrasje dhe disa vepra të ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved