ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 02:19

Dënohet për drogë shqiptari në Angli

Dënohet për drogë shqiptari në Angli
Një shqiptar është dënuar me 4 vjet e 3 muaj burg nga Gjykata e Kurorës në Lewes pasi u shpall fajtor për posedim dhe trafikim droge. Mediat angleze bëjnë me dije se i riu i dënuar quhet R.Vrapi ndërsa në kohën kur u ...
Koha.net | 14-Feb-2020 10:32
Një shqiptar është dënuar me 4 vjet e 3 muaj burg nga Gjykata e Kurorës në Lewes pasi u shpall fajtor për posedim dhe trafikim droge. Mediat angleze bëjnë me dije se i riu i dënuar quhet R.Vrapi ndërsa në kohën kur u ...

U kap teksa shpërndante drogë me biçikletë në Angli/ Shqiptari: Më kërcënuan familjen
Nje 26-vjeçar shqiptar është dënuar me 4 vjet e 3 muaj burg nga Gjykata në Britaninë e Madhe, pasi u shpall fajtor për trafik droge. Bëhet fjalë për Romeo Vrapi, i cili ka deklaruar se ishte mashtruar nga një grup ...
VizionPlus | 14-Feb-2020 08:53
Nje 26-vjeçar shqiptar është dënuar me 4 vjet e 3 muaj burg nga Gjykata në Britaninë e Madhe, pasi u shpall fajtor për trafik droge. Bëhet fjalë për Romeo Vrapi, i cili ka deklaruar se ishte mashtruar nga një grup ...

“Më trafikuan të shes drogë në Angli”, shqiptari ‘çudit’ policinë
Një shqiptar i kapur në Angli duke shitur drogë, i la pa fjalë oficerët e policisë kur e morën në pyetje. Romeo Vrapi i deklaroi policisë se ai ishte mashtruar nga një grup kriminal dhe pas mbërritjes në Angli e kishin ...
Gazeta Express | 13-Feb-2020 19:33
Një shqiptar i kapur në Angli duke shitur drogë, i la pa fjalë oficerët e policisë kur e morën në pyetje. Romeo Vrapi i deklaroi policisë se ai ishte mashtruar nga një grup kriminal dhe pas mbërritjes në Angli e kishin ...

“Më trafikuan të shes drogë në Angli”. Shqiptari surprizon policinë
Një shqiptar i kapur në Angli duke shitur drogë, i la pa fjalë oficerët e policisë kur e morën në pyetje.
Top Channel | 13-Feb-2020 19:21
Një shqiptar i kapur në Angli duke shitur drogë, i la pa fjalë oficerët e policisë kur e morën në pyetje.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved