ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 19:56

Barcelona duan t’ia rrëmbejnë Manchesterit talentin Chong

Barcelona duan t’ia rrëmbejnë Manchesterit talentin Chong
Tahith Chong është njëri nga lojtarët më të talentuar në radhët e Manchester Unitedit. Por gjiganti anglez rrezikon ta humbas në verë me parametra zero talentin e ri holandez. Kontrata e Chong skadon në verë, derisa ...
Kosova Sot | 14-Feb-2020 10:15
Tahith Chong është njëri nga lojtarët më të talentuar në radhët e Manchester Unitedit. Por gjiganti anglez rrezikon ta humbas në verë me parametra zero talentin e ri holandez. Kontrata e Chong skadon në verë, derisa ...

Barcelona do t’ia rrëmbejnë Manchesterit talentin Chong
Tahith Chong është njëri nga lojtarët më të talentuar në radhët e Manchester Unitedit. Por gjiganti anglez rrezikon ta humbas në verë me parametra zero talentin e ri holandez. Kontrata e Chong skadon në verë, derisa ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 10:08
Tahith Chong është njëri nga lojtarët më të talentuar në radhët e Manchester Unitedit. Por gjiganti anglez rrezikon ta humbas në verë me parametra zero talentin e ri holandez. Kontrata e Chong skadon në verë, derisa ...

DigitAlb Kupa e Kosovës në futboll, ja kur do të bëhet tërheqja e shortit për gjysmëfinale
Në përpjekjen për të zgjidhur çështjen e mungesës së golit në ndeshje të caktuara, Real Madridi planifikon të paguajë klauzolën e Lautaro Martínezit, sulmuesit argjentinas të Interit, gjatë muajit korrik. Lajmi vjen nga ...
GazetaBlic | 14-Feb-2020 10:08
Në përpjekjen për të zgjidhur çështjen e mungesës së golit në ndeshje të caktuara, Real Madridi planifikon të paguajë klauzolën e Lautaro Martínezit, sulmuesit argjentinas të Interit, gjatë muajit korrik. Lajmi vjen nga ...

Real Madridi ka vendosur të paguajë klauzolën e largimit të “yllit” të Interit
Në përpjekjen për të zgjidhur çështjen e mungesës së golit në ndeshje të caktuara, Real Madridi planifikon të paguajë klauzolën e Lautaro Martínezit, sulmuesit argjentinas të Interit, gjatë muajit korrik. Lajmi vjen nga ...
Shenja | 14-Feb-2020 08:57
Në përpjekjen për të zgjidhur çështjen e mungesës së golit në ndeshje të caktuara, Real Madridi planifikon të paguajë klauzolën e Lautaro Martínezit, sulmuesit argjentinas të Interit, gjatë muajit korrik. Lajmi vjen nga ...

Gjiganti Evropës merr vendim: Transferimi i Lautaros ndodh në verë
Drejtues të kampionëve të La Ligas janë takuar ditën e enjte, për të folur planin strategjik të transferimeve. Mundo Deportivo raporton se në këtë takim, drejtues të klubit janë pajtuar që të paguajnë klauzolën për ...
Lajminet | 14-Feb-2020 08:45
Drejtues të kampionëve të La Ligas janë takuar ditën e enjte, për të folur planin strategjik të transferimeve. Mundo Deportivo raporton se në këtë takim, drejtues të klubit janë pajtuar që të paguajnë klauzolën për ...

Reali fuqishëm në garë për Lautaron, planifikon t’ia paguajë klauzolën dhe t’ia pesëfishojë rrogën
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez, është një prej futbollistëve më të kërkuar të momentit, ndërsa gjiganti katalunas, Barcelona, është duke bërë plane për transferimin e tij. Mirëpo, për argjentinasin, i cili ...
Telegrafi | 13-Feb-2020 21:53
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez, është një prej futbollistëve më të kërkuar të momentit, ndërsa gjiganti katalunas, Barcelona, është duke bërë plane për transferimin e tij. Mirëpo, për argjentinasin, i cili ...

Reali fuqishëm në garë për Lautaron, planifikon t’ia paguajë klauzolën dhe t’ia pesëfishojë rrogën
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez, është një prej futbollistëve më të kërkuar të momentit, ndërsa gjiganti katalunas, Barcelona, është duke bërë plane për transferimin e tij. Mirëpo, për argjentinasin, i cili ...
E Dua Sportin | 13-Feb-2020 21:59
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez, është një prej futbollistëve më të kërkuar të momentit, ndërsa gjiganti katalunas, Barcelona, është duke bërë plane për transferimin e tij. Mirëpo, për argjentinasin, i cili ...

Reali po planifikon ta paguajë klauzolën e Lautaros
Forma fantastike që po kalon te Interi këtë edicion, ka bërë që Lautaro Martinez të jetë në qendër të vëmendjes nga shumë klube. Pas Barcelonës, që tashmë dihet se e pëlqen sulmuesin argjentinas, sipas TyC Sports për ...
TetovaSot | 13-Feb-2020 21:00
Forma fantastike që po kalon te Interi këtë edicion, ka bërë që Lautaro Martinez të jetë në qendër të vëmendjes nga shumë klube. Pas Barcelonës, që tashmë dihet se e pëlqen sulmuesin argjentinas, sipas TyC Sports për ...

Interi dhe Reali vijnë me një mega shkëmbim!
Real Madrid dhe Inter po projektojnë një operacion të madh për në merkaton e verës, e ku në qendër të vëmendjes janë Luka Modriç dhe Milan Shkriniar. Pavarësisht moshës 34-vjeçare, Modriç mbetet ende një lojtar i madh, ...
InfoSport.mk | 13-Feb-2020 20:33
Real Madrid dhe Inter po projektojnë një operacion të madh për në merkaton e verës, e ku në qendër të vëmendjes janë Luka Modriç dhe Milan Shkriniar. Pavarësisht moshës 34-vjeçare, Modriç mbetet ende një lojtar i madh, ...

Reali po planifikon ta paguajë klauzolën e Lautaros Forma fantastike që po kalon te Interi këtë edicion, ka bërë që Lautaro Martinez të jetë në qendër të vëmendjes nga shumë klube. Pas Barcelonës, që tashmë dihet se e...
Forma fantastike që po kalon te Interi këtë edicion, ka bërë që Lautaro Martinez të jetë në qendër të vëmendjes nga shumë klube. Pas Barcelonës, që tashmë dihet se e pëlqen sulmuesin argjentinas, sipas TyC Sports për ...
Kosova Sot | 13-Feb-2020 19:53
Forma fantastike që po kalon te Interi këtë edicion, ka bërë që Lautaro Martinez të jetë në qendër të vëmendjes nga shumë klube. Pas Barcelonës, që tashmë dihet se e pëlqen sulmuesin argjentinas, sipas TyC Sports për ...

Reali po planifikon ta paguajë klauzolën e Lautaros
Forma fantastike që po kalon te Interi këtë edicion, ka bërë që Lautaro Martinez të jetë në qendër të vëmendjes nga shumë klube. Pas Barcelonës, që tashmë dihet se e pëlqen sulmuesin argjentinas, sipas TyC Sports për ...
EkonomiaOnline | 13-Feb-2020 19:48
Forma fantastike që po kalon te Interi këtë edicion, ka bërë që Lautaro Martinez të jetë në qendër të vëmendjes nga shumë klube. Pas Barcelonës, që tashmë dihet se e pëlqen sulmuesin argjentinas, sipas TyC Sports për ...

Reali po planifikon ta paguajë klauzolën e Lautaros
Forma fantastike që po kalon te Interi këtë edicion, ka bërë që Lautaro Martinez të jetë në qendër të vëmendjes nga shumë klube. Pas Barcelonës, që tashmë dihet se e pëlqen sulmuesin argjentinas, sipas TyC Sports për ...
Gazeta Express | 13-Feb-2020 19:45
Forma fantastike që po kalon te Interi këtë edicion, ka bërë që Lautaro Martinez të jetë në qendër të vëmendjes nga shumë klube. Pas Barcelonës, që tashmë dihet se e pëlqen sulmuesin argjentinas, sipas TyC Sports për ...

Jo vetëm në fushë, Theo Hernandez ‘godet’ edhe jashtë fushës me modelen e njohur
Theo Hernandez është duke shkëlqyer në këtë edicion me fanellën e Milanit, transmeton zeri.info Hernandez u transferua te gjiganti italian në verën e kaluar nga Real Madridi, derisa numëron 21 paraqitje dhe 6 gola gjatë ...
Zeri | 13-Feb-2020 19:09
Theo Hernandez është duke shkëlqyer në këtë edicion me fanellën e Milanit, transmeton zeri.info Hernandez u transferua te gjiganti italian në verën e kaluar nga Real Madridi, derisa numëron 21 paraqitje dhe 6 gola gjatë ...

Real Madridi e do Skriniarin, ofron Modricin dhe para
Real Madridi e dëshiron në skuadër Milan Skriniarin dhe për të arritur te ai mund ta ofrojë Luka Modricin. Sllovaku është kthyer si një nga mbrojtësit më të mirë në Evropë falë paraqitjeve të tij me Interin. Skriniar ...
Telegrafi | 13-Feb-2020 13:06
Real Madridi e dëshiron në skuadër Milan Skriniarin dhe për të arritur te ai mund ta ofrojë Luka Modricin. Sllovaku është kthyer si një nga mbrojtësit më të mirë në Evropë falë paraqitjeve të tij me Interin. Skriniar ...

Ideja e fundit, Real Madrid dhe Inter tundohen nga shkëmbimi i bujshëm
Real Madrid dhe Inter po projektojnë një operacion të madh për në verë. Luka Modric ka një kontratë deri në vitin 2021 me “Los Blancos” dhe fundi i këtij sezoni mund ta transferojë në Serie A, aty ku shpreson prej ...
ABCNews | 13-Feb-2020 15:09
Real Madrid dhe Inter po projektojnë një operacion të madh për në verë. Luka Modric ka një kontratë deri në vitin 2021 me “Los Blancos” dhe fundi i këtij sezoni mund ta transferojë në Serie A, aty ku shpreson prej ...

Real Madrid transferon për 80 milionë euro yllin e Napolit
‘Los Blancos’ janë të gatshëm të shpenzojnë deri në 80 milionë euro për mesfushorin spanjoll, përcjell . Ruiz është shndërruar në një lider te skuadra e Napolit, dhe paraqitjet e tij nuk kanë mundur të mos vërehen nga ...
Lajminet | 13-Feb-2020 18:58
‘Los Blancos’ janë të gatshëm të shpenzojnë deri në 80 milionë euro për mesfushorin spanjoll, përcjell . Ruiz është shndërruar në një lider te skuadra e Napolit, dhe paraqitjet e tij nuk kanë mundur të mos vërehen nga ...

Real Madrid vs. Barcelona, nis gara e ethshme për yllin e Interit
Lautaro Martinez është një nga lojtarët më të kërkuar të momentit. Barcelona e do me ngulm sulmuesin 22-vjeçar, por në garë është futur edhe Real Madrid. “Los Blancos” duan të veprojnë shpejt dhe janë gati të paguajnë ...
Politiko | 13-Feb-2020 18:36
Lautaro Martinez është një nga lojtarët më të kërkuar të momentit. Barcelona e do me ngulm sulmuesin 22-vjeçar, por në garë është futur edhe Real Madrid. “Los Blancos” duan të veprojnë shpejt dhe janë gati të paguajnë ...

Real Madridi rivalizon Unitedin për Salisun
Real Madridi thuhet se është futur në garë për anëtarin e Real Valladolidit, Mohammed Salisu. AS raporton se Los Blancos janë duke e mbajtur një shikim nga afër të mbrojtësit të rivalit nga La Liga. 20-vjeçari po ...
Telegrafi | 12-Feb-2020 17:32
Real Madridi thuhet se është futur në garë për anëtarin e Real Valladolidit, Mohammed Salisu. AS raporton se Los Blancos janë duke e mbajtur një shikim nga afër të mbrojtësit të rivalit nga La Liga. 20-vjeçari po ...

Mediat: Modriç te Interi, Shkrinjar në “Bernabeu”
Skuadra e Realit është i gatshëm që të dërgojë Luka Modriçin tek Inter, si pjesë e një marrëveshje transferimi që do të sillte në ‘Santiago Bernabeu’ mbrojtësin Milan Skriniar. Reprezentuesi sllovak cilësohet si një nga ...
Alsat-M | 13-Feb-2020 18:12
Skuadra e Realit është i gatshëm që të dërgojë Luka Modriçin tek Inter, si pjesë e një marrëveshje transferimi që do të sillte në ‘Santiago Bernabeu’ mbrojtësin Milan Skriniar. Reprezentuesi sllovak cilësohet si një nga ...

Mediet në Spanjë: Modric shkon tek Interi si pjesë e një shkëmbimi të bujshëm
Reprezentuesi sllovak cilësohet si një nga mbrojtësit më të mirë në Evropë, duke dhënë kontribut të jashtëzakonshëm në rikthimin e Interit në garën për titull në Serie A. Mosha e tij prej vetëm 25 vjeçare, i jep garanci ...
Lajminet | 13-Feb-2020 17:58
Reprezentuesi sllovak cilësohet si një nga mbrojtësit më të mirë në Evropë, duke dhënë kontribut të jashtëzakonshëm në rikthimin e Interit në garën për titull në Serie A. Mosha e tij prej vetëm 25 vjeçare, i jep garanci ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved