ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 11:14

BKT hap dyert e tregjeve financiare ndërkombëtare për qytetarët e Kosovës

BKT hap dyert e tregjeve financiare ndërkombëtare për qytetarët e Kosovës
BKT Kosova vazhdon të sjellë avancime të shërbimeve në sektorin bankar në Kosovë. Që nga fillimi i vitit 2019, Banka Kombetare Tregtare Kosovë Sh.A., ka ndërmarrë veprime dhe investime në implementimin e shumë ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 11:10
BKT Kosova vazhdon të sjellë avancime të shërbimeve në sektorin bankar në Kosovë. Që nga fillimi i vitit 2019, Banka Kombetare Tregtare Kosovë Sh.A., ka ndërmarrë veprime dhe investime në implementimin e shumë ...

BKT hap dyert e tregjeve financiare ndërkombëtare për qytetarët e Kosovës
BKT Kosova vazhdon të sjellë avancime të shërbimeve në sektorin bankar në Kosovë. Që nga fillimi i vitit 2019, Banka Kombëtare Tregtare Kosovë ka ndërmarrë veprime dhe investime në implementimin e shumë projekteve që ...
Telegrafi | 13-Feb-2020 16:26
BKT Kosova vazhdon të sjellë avancime të shërbimeve në sektorin bankar në Kosovë. Që nga fillimi i vitit 2019, Banka Kombëtare Tregtare Kosovë ka ndërmarrë veprime dhe investime në implementimin e shumë projekteve që ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved