ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 20:25

Arsovski: Për Zaevin ka dyshime serioze për përfshirje në krim dhe për këtë shkak shpejton me miratimin e Ligji për PP

Arsovski: Për Zaevin ka dyshime serioze për përfshirje në krim dhe për këtë shkak shpejton me miratimin e Ligji për PP
Në konferencë për shtyp, zëdhënësi i OBRM-PDUKM-së, Dimçe Arsovski tha se “Zaevi i cili komenton çdo gjë që ndodh në Maqedoni, për dy ditë fshihet dhe po përpiqet të shpërqendrojë skandalin e audio-incizimet që u ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 14:58
Në konferencë për shtyp, zëdhënësi i OBRM-PDUKM-së, Dimçe Arsovski tha se “Zaevi i cili komenton çdo gjë që ndodh në Maqedoni, për dy ditë fshihet dhe po përpiqet të shpërqendrojë skandalin e audio-incizimet që u ...

Arsovski: Për Zaevin ka dyshime serioze për përfshirje në krim dhe për këtë shkak shpejton me miratimin e Ligji për PP
Në konferencë për shtyp, zëdhënësi i OBRM-PDUKM-së, Dimçe Arsovski tha se “Zaevi i cili komenton çdo gjë që ndodh në Maqedoni, për dy ditë fshihet dhe po përpiqet të shpërqendrojë skandalin e audio-incizimet që u ...
Republika | 14-Feb-2020 15:07
Në konferencë për shtyp, zëdhënësi i OBRM-PDUKM-së, Dimçe Arsovski tha se “Zaevi i cili komenton çdo gjë që ndodh në Maqedoni, për dy ditë fshihet dhe po përpiqet të shpërqendrojë skandalin e audio-incizimet që u ...

Arsovski: Për Zaevin ka dyshime serioze për përfshirje në krim dhe për këtë shkak shpejton me miratimin e Ligji për PP
Në konferencë për shtyp, zëdhënësi i OBRM-PDUKM-së, Dimçe Arsovski tha se “Zaevi i cili komenton çdo gjë që ndodh në Maqedoni, për dy ditë fshihet dhe po përpiqet të shpërqendrojë skandalin e audio-incizimet që u ...
Arbresh | 14-Feb-2020 15:01
Në konferencë për shtyp, zëdhënësi i OBRM-PDUKM-së, Dimçe Arsovski tha se “Zaevi i cili komenton çdo gjë që ndodh në Maqedoni, për dy ditë fshihet dhe po përpiqet të shpërqendrojë skandalin e audio-incizimet që u ...

VMRO-DPMNE: Zaev përmes ligjit për Prokurori tenton ta amnistoj veten
Nëpërmjet një njoftimi të VMRO-DPMNE-së, thuhet se “Maqedonia nuk guxon të jetë peng i krimit të Zoran Zaev dhe se zgjedhje duhet të ketë për t’u ndalur hyrja në borxhe, ikja e të rinjve, korrupsioni dhe zero investime ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 11:48
Nëpërmjet një njoftimi të VMRO-DPMNE-së, thuhet se “Maqedonia nuk guxon të jetë peng i krimit të Zoran Zaev dhe se zgjedhje duhet të ketë për t’u ndalur hyrja në borxhe, ikja e të rinjve, korrupsioni dhe zero investime ...

VMRO-DPMNE: Zaevi është i frikësuar pasi do të përgjigjet dhe do të duhet ta kthejë atë qe e ka vjedhur
Republika e Maqedonisë nuk guxon më të jetë peng e krimit dhe lakmisë së Zoran Zaevit. Zgjedhje duhet të ketë që të ndalet agonia trevjeçare e huazimit të vazhdueshëm, ikjes së të rinjve, epidemisë nga korrupsioni, zero ...
Shenja | 14-Feb-2020 11:35
Republika e Maqedonisë nuk guxon më të jetë peng e krimit dhe lakmisë së Zoran Zaevit. Zgjedhje duhet të ketë që të ndalet agonia trevjeçare e huazimit të vazhdueshëm, ikjes së të rinjve, epidemisë nga korrupsioni, zero ...

VMRO-DPMNE: Zaev frikësohet për shkak se do të japë përgjegjësi
Nëpërmjet një njoftimi të VMRO-DPMNE-së, thuhet se “Maqedonia nuk guxon të jetë peng i krimit të Zoran Zaev dhe se zgjedhje duhet të ketë për t’u ndalur hyrja në borxhe, ikja e të rinjve, korrupsioni dhe zero investime ...
Televizioni Koha | 14-Feb-2020 11:19
Nëpërmjet një njoftimi të VMRO-DPMNE-së, thuhet se “Maqedonia nuk guxon të jetë peng i krimit të Zoran Zaev dhe se zgjedhje duhet të ketë për t’u ndalur hyrja në borxhe, ikja e të rinjve, korrupsioni dhe zero investime ...

VMRO-DPMNE: Zaevi është i frikësuar pasi do të përgjigjet dhe do të duhet ta kthejë atë qe e ka vjedhur
Republika e Maqedonisë nuk guxon më të jetë peng e krimit dhe lakmisë së Zoran Zaevit. Zgjedhje duhet të ketë që të ndalet agonia trevjeçare e huazimit të vazhdueshëm, ikjes së të rinjve, epidemisë nga korrupsioni, zero ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 10:38
Republika e Maqedonisë nuk guxon më të jetë peng e krimit dhe lakmisë së Zoran Zaevit. Zgjedhje duhet të ketë që të ndalet agonia trevjeçare e huazimit të vazhdueshëm, ikjes së të rinjve, epidemisë nga korrupsioni, zero ...

VMRO-DPMNE: Zaevi është i frikësuar pasi do të përgjigjet dhe do të duhet ta kthejë atë qe e ka vjedhur
Shkup, 14 shkurt 2020 Republika e Maqedonisë nuk guxon më të jetë peng e krimit dhe lakmisë së Zoran Zaevit. Zgjedhje duhet të ketë që të ndalet agonia trevjeçare e huazimit të vazhdueshëm, ikjes së të rinjve, ...
Medial | 14-Feb-2020 10:17
Shkup, 14 shkurt 2020 Republika e Maqedonisë nuk guxon më të jetë peng e krimit dhe lakmisë së Zoran Zaevit. Zgjedhje duhet të ketë që të ndalet agonia trevjeçare e huazimit të vazhdueshëm, ikjes së të rinjve, ...

OBRM-PDUKM: Zaev frikësohet për shkak se do të japë përgjegjësi
Nëpërmjet një njoftimi të OBRM-PDUKM-së, thuhet se “Maqedonia nuk guxon të jetë peng i krimit të Zoran Zaev dhe se zgjedhje duhet të ketë për t’u ndalur hyrja në borxhe, ikja e të rinjve, korrupsioni dhe zero investime ...
Arbresh | 14-Feb-2020 10:11
Nëpërmjet një njoftimi të OBRM-PDUKM-së, thuhet se “Maqedonia nuk guxon të jetë peng i krimit të Zoran Zaev dhe se zgjedhje duhet të ketë për t’u ndalur hyrja në borxhe, ikja e të rinjve, korrupsioni dhe zero investime ...

OBRM-PDUKM: Zaev frikësohet për shkak se do të japë përgjegjësi
Nëpërmjet një njoftimi të OBRM-PDUKM-së, thuhet se “Maqedonia nuk guxon të jetë peng i krimit të Zoran Zaev dhe se zgjedhje duhet të ketë për t’u ndalur hyrja në borxhe, ikja e të rinjve, korrupsioni dhe zero investime ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 10:02
Nëpërmjet një njoftimi të OBRM-PDUKM-së, thuhet se “Maqedonia nuk guxon të jetë peng i krimit të Zoran Zaev dhe se zgjedhje duhet të ketë për t’u ndalur hyrja në borxhe, ikja e të rinjve, korrupsioni dhe zero investime ...

Arsovski: Me audio incizimin nga informatorët a u konfirmua lidhja mes Zaevit dhe Boki 13? (VIDEO)
Zoran Zaev është skenaristi dhe regjisori i rastit “Reket” dhe këtë e dinë të gjithë tashmë. Zoran Zaev është “kapo di tuti kapi” dhe Zoran Zaev është koka e oktapodit kriminel i cili tre vite e shkatërroi Republikën e ...
TetovaSot | 13-Feb-2020 18:39
Zoran Zaev është skenaristi dhe regjisori i rastit “Reket” dhe këtë e dinë të gjithë tashmë. Zoran Zaev është “kapo di tuti kapi” dhe Zoran Zaev është koka e oktapodit kriminel i cili tre vite e shkatërroi Republikën e ...

Arsovski: Me audio incizimin nga informatorët a u konfirmua lidhja mes Zaevit dhe Boki 13?
Shkup, 13 shkurt 2020 (MEDIAL) – Zoran Zaev është skenaristi dhe regjisori i rastit “Reket” dhe këtë e dinë të gjithë tashmë. Zoran Zaev është “kapo di tuti kapi” dhe Zoran Zaev është koka e oktapodit kriminel i cili ...
Medial | 13-Feb-2020 16:57
Shkup, 13 shkurt 2020 (MEDIAL) – Zoran Zaev është skenaristi dhe regjisori i rastit “Reket” dhe këtë e dinë të gjithë tashmë. Zoran Zaev është “kapo di tuti kapi” dhe Zoran Zaev është koka e oktapodit kriminel i cili ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved