ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 19:33

?Suspendohet zyrtari i Prokurorisë Themelore në Prishtinë, që u arrestua për marrje ryshfeti

?Suspendohet zyrtari i Prokurorisë Themelore në Prishtinë, që u arrestua për marrje ryshfeti
Sekretariati i Këshillit Prokurorial të Kosovës ka pezulluar një zyrtar të Prokurorisë Themelore në Prishtinë, i arrestuar nën dyshimet për veprën penale marrje ryshfeti. Vendimi për pezullimin e këtij zyrtari nga ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 19:24
Sekretariati i Këshillit Prokurorial të Kosovës ka pezulluar një zyrtar të Prokurorisë Themelore në Prishtinë, i arrestuar nën dyshimet për veprën penale marrje ryshfeti. Vendimi për pezullimin e këtij zyrtari nga ...

Arrestohet kryesuesi i “Trafikut Urban” Ruhan Beha (VIDEO)
Bordi i ndërmarrjes publike “Trafiku Urban” mbeti pa kryesuesin, Ruhan Beha. Ky u arrestua të enjten pasi e denoncoi në polici kryeshefin ekzekutiv i kësaj ndërmarrjeje, Lulzim Rexhepi, njofton Klan Kosova. Policia e ...
Medial | 14-Feb-2020 20:24
Bordi i ndërmarrjes publike “Trafiku Urban” mbeti pa kryesuesin, Ruhan Beha. Ky u arrestua të enjten pasi e denoncoi në polici kryeshefin ekzekutiv i kësaj ndërmarrjeje, Lulzim Rexhepi, njofton Klan Kosova. Policia e ...

Arrestohet kryesuesi i “Trafikut Urban” Ruhan Beha (VIDEO)
Bordi i ndërmarrjes publike “Trafiku Urban” mbeti pa kryesuesin, Ruhan Beha. Ky u arrestua të enjten pasi e denoncoi në polici kryeshefin ekzekutiv i kësaj ndërmarrjeje, Lulzim Rexhepi, njofton Klan Kosova. Policia e ...
Klan Kosova | 14-Feb-2020 20:13
Bordi i ndërmarrjes publike “Trafiku Urban” mbeti pa kryesuesin, Ruhan Beha. Ky u arrestua të enjten pasi e denoncoi në polici kryeshefin ekzekutiv i kësaj ndërmarrjeje, Lulzim Rexhepi, njofton Klan Kosova. Policia e ...

Një zyrtar i Këshillit Prokurorial pezullohet nga detyra pasi kishte marrë ryshfet
Këshilli Prokurorial i Kosovës ka pezulluar nga puna zyrtarin që ishte arrestuar pasi kishte kryer veprën penale ‘Marrje Ryshfeti’. Zyrtari i arrestuar do të qëndroj i pezulluar nga puna deri në vendimin tjetër të ...
Shprehja | 14-Feb-2020 19:27
Këshilli Prokurorial i Kosovës ka pezulluar nga puna zyrtarin që ishte arrestuar pasi kishte kryer veprën penale ‘Marrje Ryshfeti’. Zyrtari i arrestuar do të qëndroj i pezulluar nga puna deri në vendimin tjetër të ...

Ryshfet për të mos vendosur gjobë biznesit, arrestohen dy inspektorët tatimor
Policia e Kosovës ka arrestuar sot dy persona nën dyshimet për keqpërdorim të detyrës dhe marrja e ryshfetit.
Top Channel | 13-Feb-2020 19:12
Policia e Kosovës ka arrestuar sot dy persona nën dyshimet për keqpërdorim të detyrës dhe marrja e ryshfetit.

Këshilli Prokurorial pezullon nga puna zyrtarin e arrestuar për marrje ryshfeti
Dje gjatë ditës Policia e Kosovës ka arrestuar një zyrtar nën dyshimet e marrjes së ryshfetit. Për këtë arsye Këshilli Prokurorial i Kosovës, pas marrjes së informacionit se me urdhër të prokurorit të Prokurorisë ...
Arbresh | 14-Feb-2020 19:24
Dje gjatë ditës Policia e Kosovës ka arrestuar një zyrtar nën dyshimet e marrjes së ryshfetit. Për këtë arsye Këshilli Prokurorial i Kosovës, pas marrjes së informacionit se me urdhër të prokurorit të Prokurorisë ...

Këshilli Prokurorial pezullon nga detyra zyrtarin e arrestuar të Themelores në Prishtinë
Këshilli Prokurorial i Kosovës ka marrë vendim të pezullojë nga detyra një zyrtar të Prokurorisë Themelore të Prishtinës. Ky vendim erdhi pas marrjes së informacionit se me urdhër të prokurorit të Prokurorisë Themelore ...
Medial | 14-Feb-2020 19:24
Këshilli Prokurorial i Kosovës ka marrë vendim të pezullojë nga detyra një zyrtar të Prokurorisë Themelore të Prishtinës. Ky vendim erdhi pas marrjes së informacionit se me urdhër të prokurorit të Prokurorisë Themelore ...

Suspendohen nga puna dy inspektor tatimor
Administrata Tatimore e Kosovës përmes një njoftimi për media ka bërë të ditur se bazuar në informatat e pranuara nga organet kompetente dhe duke u mbështetur në nenin 69 të Ligjit Nr. 03/L-149 për Shërbimin Civil të ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 15:19
Administrata Tatimore e Kosovës përmes një njoftimi për media ka bërë të ditur se bazuar në informatat e pranuara nga organet kompetente dhe duke u mbështetur në nenin 69 të Ligjit Nr. 03/L-149 për Shërbimin Civil të ...

Zyrtar i Këshillit Prokurorial pezullohet nga detyra pasi kishte marrë ryshfet
Këshilli Prokurorial i Kosovës ka pezulluar nga puna zyrtarin që ishte arrestuar pasi kishte kryer veprën penale ‘Marrje Ryshfeti’. Zyrtari i arrestuar do të qëndroj i pezulluar nga puna deri në vendimin tjetër të ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 19:21
Këshilli Prokurorial i Kosovës ka pezulluar nga puna zyrtarin që ishte arrestuar pasi kishte kryer veprën penale ‘Marrje Ryshfeti’. Zyrtari i arrestuar do të qëndroj i pezulluar nga puna deri në vendimin tjetër të ...

Këshilli Prokurorial pezullon nga detyra zyrtarin e arrestuar të Themelores në Prishtinë
Këshilli Prokurorial i Kosovës ka marrë vendim të pezullojë nga detyra një zyrtar të Prokurorisë Themelore të Prishtinës. Ky vendim erdhi pas marrjes së informacionit se me urdhër të prokurorit të Prokurorisë Themelore ...
Klan Kosova | 14-Feb-2020 19:17
Këshilli Prokurorial i Kosovës ka marrë vendim të pezullojë nga detyra një zyrtar të Prokurorisë Themelore të Prishtinës. Ky vendim erdhi pas marrjes së informacionit se me urdhër të prokurorit të Prokurorisë Themelore ...

Prokuroria e suspendon zyrtarin që u zu duke marr ryshfet
Këshillit Prokurorial i Kosovës ka njoftuar për pezullimin nga ushtrimi i detyrave të një zyrtari të Prokurorisë Themelore në Prishtinë. Këshilli Prokurorial i Kosovës, pas marrjes së informacionit se me urdhër......
Zeri | 14-Feb-2020 19:14
Këshillit Prokurorial i Kosovës ka njoftuar për pezullimin nga ushtrimi i detyrave të një zyrtari të Prokurorisë Themelore në Prishtinë. Këshilli Prokurorial i Kosovës, pas marrjes së informacionit se me urdhër......

Prokuroria e suspendon zyrtarin që u zu duke marr ryshfet
Këshillit Prokurorial i Kosovës ka njoftuar për pezullimin nga ushtrimi i detyrave të një zyrtari të Prokurorisë Themelore në Prishtinë. Këshilli Prokurorial i Kosovës, pas marrjes së informacionit se me urdhër të ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 19:08
Këshillit Prokurorial i Kosovës ka njoftuar për pezullimin nga ushtrimi i detyrave të një zyrtari të Prokurorisë Themelore në Prishtinë. Këshilli Prokurorial i Kosovës, pas marrjes së informacionit se me urdhër të ...

Prokuroria e suspendon zyrtarin që u zu duke marr ryshfet
Këshilli Prokurorial i Kosovës, pas marrjes së informacionit se me urdhër të prokurorit të Prokurorisë Themelore në Prishtinë është arrestuar dhe ndaluar një zyrtar i kësaj prokurorie me dyshimin se i njëjti ka kryer ...
Lajminet | 14-Feb-2020 19:00
Këshilli Prokurorial i Kosovës, pas marrjes së informacionit se me urdhër të prokurorit të Prokurorisë Themelore në Prishtinë është arrestuar dhe ndaluar një zyrtar i kësaj prokurorie me dyshimin se i njëjti ka kryer ...

Arrestohen katër persona për marrje dhe dhënie ryshfeti
Me urdhër të Prokurorisë Themelore në Prishtinë janë arrestuar katër persona për veprat penale “Marrje ryshfeti” dhe “Dhënie të ryshfetit”. Dy të arrestuarit janë, personi me inicialet F.K, punonjës i Prokurorisë ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 18:50
Me urdhër të Prokurorisë Themelore në Prishtinë janë arrestuar katër persona për veprat penale “Marrje ryshfeti” dhe “Dhënie të ryshfetit”. Dy të arrestuarit janë, personi me inicialet F.K, punonjës i Prokurorisë ...

Suspendohen nga puna dy inspektor tatimor
Administrata Tatimore e Kosovës ka njoftuar se bazuar në informatat e pranuara nga organet kompetente, ka marrë vendim mbi pezullimin parandalues nga marrëdhënia e punës në ATK për dy inspektor G.J dhe A.J të cilët janë ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 16:34
Administrata Tatimore e Kosovës ka njoftuar se bazuar në informatat e pranuara nga organet kompetente, ka marrë vendim mbi pezullimin parandalues nga marrëdhënia e punës në ATK për dy inspektor G.J dhe A.J të cilët janë ...

?Suspendohen nga puna dy inspektor tatimor
Administrata Tatimore e Kosovës ka njoftuar se bazuar në informatat e pranuara nga organet kompetente, ka marrë vendim mbi pezullimin parandalues nga marrëdhënia e punës në ATK për dy inspektor G.J dhe A.J të cilët janë ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 16:24
Administrata Tatimore e Kosovës ka njoftuar se bazuar në informatat e pranuara nga organet kompetente, ka marrë vendim mbi pezullimin parandalues nga marrëdhënia e punës në ATK për dy inspektor G.J dhe A.J të cilët janë ...

U kapën me nga 50 euro ryshfet, ATK suspendon nga puna inspektorët
Administrata Tatimore e Kosovës (ATK), ka suspenduar nga puna dy inspektorët të cilët gjatë ditës së djeshme u arrestuan për marrje ryshfeti. Në një komunikatë për media, ATK ka njoftuar se dy inspektorët të cilët dje u ...
Zeri | 14-Feb-2020 15:56
Administrata Tatimore e Kosovës (ATK), ka suspenduar nga puna dy inspektorët të cilët gjatë ditës së djeshme u arrestuan për marrje ryshfeti. Në një komunikatë për media, ATK ka njoftuar se dy inspektorët të cilët dje u ...

ATK suspendon nga puna dy inspektorë tatimor
Administrata Tatimore e Kosovës ka njoftuar se bazuar në informatat e pranuara nga organet kompetente dhe duke u mbështetur në Ligjin për Shërbimin Civil të Kosovës, ka marrë vendim mbi pezullimin parandalues nga ...
Arbresh | 14-Feb-2020 15:43
Administrata Tatimore e Kosovës ka njoftuar se bazuar në informatat e pranuara nga organet kompetente dhe duke u mbështetur në Ligjin për Shërbimin Civil të Kosovës, ka marrë vendim mbi pezullimin parandalues nga ...

ATK suspendon nga puna dy inspektorë tatimor
Administrata Tatimore e Kosovës ka njoftuar se bazuar në informatat e pranuara nga organet kompetente dhe duke u mbështetur në Ligjin për Shërbimin Civil të Kosovës, ka marrë vendim mbi pezullimin parandalues nga ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 15:37
Administrata Tatimore e Kosovës ka njoftuar se bazuar në informatat e pranuara nga organet kompetente dhe duke u mbështetur në Ligjin për Shërbimin Civil të Kosovës, ka marrë vendim mbi pezullimin parandalues nga ...

ATK suspendon nga puna dy inspektorë tatimor
Administrata Tatimore e Kosovës ka njoftuar se bazuar në informatat e pranuara nga organet kompetente dhe duke u mbështetur në Ligjin për Shërbimin Civil të Kosovës, ka marrë vendim mbi pezullimin parandalues nga ...
Klan Kosova | 14-Feb-2020 15:31
Administrata Tatimore e Kosovës ka njoftuar se bazuar në informatat e pranuara nga organet kompetente dhe duke u mbështetur në Ligjin për Shërbimin Civil të Kosovës, ka marrë vendim mbi pezullimin parandalues nga ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved