ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 02:39

Alban Skënderaj nxjerr këngën romantike për Shën Valentin

Alban Skënderaj nxjerr këngën romantike për Shën Valentin
Këngët e Alban Skënderaj janë më të pëlqyerat në tregun shqiptar. Ai i ka kushtuar dhjetëra këngë dashurisë dhe me këtë gjë ka fituar zemrat e të gjithëve ndër vite. Njihet si këngëtari i këngëve romantike dhe këtë Shën ...
Koha.net | 14-Feb-2020 11:45
Këngët e Alban Skënderaj janë më të pëlqyerat në tregun shqiptar. Ai i ka kushtuar dhjetëra këngë dashurisë dhe me këtë gjë ka fituar zemrat e të gjithëve ndër vite. Njihet si këngëtari i këngëve romantike dhe këtë Shën ...

Alban Skënderaj surprizon për Shën Valentin, sjell këngë të re për dashurinë!
Sot të dashuruarit festojnë Shën Valentinin, dhe Alban Skënderaj ka menduar që t’i surprizojë të gjithë me një këngë të re. Si përherë, i veçantë në atë që sjell, kënga e Albanit “Çdo ditë një Shën Valentin”, vjen si ...
Dritare | 14-Feb-2020 11:31
Sot të dashuruarit festojnë Shën Valentinin, dhe Alban Skënderaj ka menduar që t’i surprizojë të gjithë me një këngë të re. Si përherë, i veçantë në atë që sjell, kënga e Albanit “Çdo ditë një Shën Valentin”, vjen si ...

Alban Skenderaj surprizon fansat, publikon “Çdo ditë një Shën Valentin”
Alban Skenderaj ka publikuar këngën e re. Kënga mban titullin “Çdo dite nje Shen Valentin”, shkruan Indeksonline. Muzikën dhe tekstin e këngës e beri vetë Albani, ndërsa orkestrimin Julian Feifel.
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 11:07
Alban Skenderaj ka publikuar këngën e re. Kënga mban titullin “Çdo dite nje Shen Valentin”, shkruan Indeksonline. Muzikën dhe tekstin e këngës e beri vetë Albani, ndërsa orkestrimin Julian Feifel.

Alban Skenderaj surprizon fansat, publikon “Çdo ditë një Shën Valentin”
Alban Skenderaj ka publikuar këngën e re. Kënga mban titullin “Çdo dite nje Shen Valentin”, shkruan Indeksonline. Muzikën dhe tekstin e këngës e beri vetë Albani, ndërsa orkestrimin Julian Feifel./Indeksonline/
Indeks Online | 14-Feb-2020 10:46
Alban Skenderaj ka publikuar këngën e re. Kënga mban titullin “Çdo dite nje Shen Valentin”, shkruan Indeksonline. Muzikën dhe tekstin e këngës e beri vetë Albani, ndërsa orkestrimin Julian Feifel./Indeksonline/

Mozzik publikon këngën e re ‘Auf Wiedersehen’
Reperi i njohur, Mozzik ka publikuar këngën e tij më të re, në gjuhën gjermane të cilën e ka paralajmëruar ditë më parë. Kënga titullohet ‘Auf Wiedersehen’ është punuar nga Rzon, projekti është vizuelizuar edhe me një ...
Arbresh | 14-Feb-2020 09:32
Reperi i njohur, Mozzik ka publikuar këngën e tij më të re, në gjuhën gjermane të cilën e ka paralajmëruar ditë më parë. Kënga titullohet ‘Auf Wiedersehen’ është punuar nga Rzon, projekti është vizuelizuar edhe me një ...

Mozzik publikon projektin në gjermanisht
Siç kishte paralajmëruar, mbrëmë në mesnatë reperi Mozzik ka publikuar projektin e tij më të ri, në gjuhën gjermane. Kënga titullohet ‘Auf Wiedersehen’ dhe është punuar nga Rzon. Ndiqeni më poshtë të plotë
Aktuale.MK | 14-Feb-2020 09:17
Siç kishte paralajmëruar, mbrëmë në mesnatë reperi Mozzik ka publikuar projektin e tij më të ri, në gjuhën gjermane. Kënga titullohet ‘Auf Wiedersehen’ dhe është punuar nga Rzon. Ndiqeni më poshtë të plotë

Mozzik publikon projektin në gjermanisht, ‘Auf Wiedersehen’
Reperi Mozzik ka publikuar projektin e tij më të ri, në gjuhën gjermane. Kënga titullohet ‘Auf Wiedersehen’ dhe është punuar nga Rzon, transmeton . Ky është klipi i këngës më të re të publikuar nga Mozzik. /Lajmi.net/
Lajminet | 14-Feb-2020 08:07
Reperi Mozzik ka publikuar projektin e tij më të ri, në gjuhën gjermane. Kënga titullohet ‘Auf Wiedersehen’ dhe është punuar nga Rzon, transmeton . Ky është klipi i këngës më të re të publikuar nga Mozzik. /Lajmi.net/

“Amanet mos m’harro”, kënga më e re nga Labi
Labinot Tahiri e ka lansuar projektin më të ri muzikor, të cilin e ka kompletuar edhe nga ana vizuale. “Amanet mos m’harro” e mban titullin kënga më e re e autorit të shumë hiteve që është shoqëruar me një videoklip të ...
Ina-Online | 14-Feb-2020 00:50
Labinot Tahiri e ka lansuar projektin më të ri muzikor, të cilin e ka kompletuar edhe nga ana vizuale. “Amanet mos m’harro” e mban titullin kënga më e re e autorit të shumë hiteve që është shoqëruar me një videoklip të ...

Mozzik publikon këngën e re (VIDEO)
Reperi i njohur, Mozzik para pak çastesh publikoi këngën e re, “Auf Wiedersehen”. Kjo është kënga e tij e parë tërësisht në gjuhën gjermane, për shkak të dëshirës së fansave të tij. Për tekstin u përkujdes vetë reperi, ...
Ina-Online | 14-Feb-2020 00:47
Reperi i njohur, Mozzik para pak çastesh publikoi këngën e re, “Auf Wiedersehen”. Kjo është kënga e tij e parë tërësisht në gjuhën gjermane, për shkak të dëshirës së fansave të tij. Për tekstin u përkujdes vetë reperi, ...

Mozzik sapo lansojë këngën e tij më të re ‘Auf Wiedersehen’
Reperi kosovar, Mozzik sapo ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor. Kënga mban titullin ‘Auf Wiedersehen’ dhe është realizur për tregun gjerman, ndërsa në fund ka shtuar edhe një fragment në gjuhën shqipe. Për ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 00:32
Reperi kosovar, Mozzik sapo ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor. Kënga mban titullin ‘Auf Wiedersehen’ dhe është realizur për tregun gjerman, ndërsa në fund ka shtuar edhe një fragment në gjuhën shqipe. Për ...

Vesa Smolica publikon këngën “Mbret i tradhtisë”, vjen e veçantë në klip
Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Smolica e ka lansuar projektin e saj më të ri muzikor, shkruan . “Mbret i tradhtisë”, titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip në të cilin Vesa si zakonisht vjen ...
Lajminet | 13-Feb-2020 19:54
Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Smolica e ka lansuar projektin e saj më të ri muzikor, shkruan . “Mbret i tradhtisë”, titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip në të cilin Vesa si zakonisht vjen ...

“Amanet mos m’harro”, kënga më e re nga Labi
Labinot Tahiri e ka lansuar projektin më të ri muzikor, të cilin e ka kompletuar edhe nga ana vizuale. “Amanet mos m’harro” e mban titullin kënga më e re e autorit të shumë hiteve që është shoqëruar me një videoklip ...
Telegrafi | 13-Feb-2020 18:21
Labinot Tahiri e ka lansuar projektin më të ri muzikor, të cilin e ka kompletuar edhe nga ana vizuale. “Amanet mos m’harro” e mban titullin kënga më e re e autorit të shumë hiteve që është shoqëruar me një videoklip ...

Vesa Smolica publikon këngën “Mbret i Tradhtisë”
Këngëtari i njohur shqiptar, Labinot Tahiri, i njohur si Labi, nesër pritet ta publikojë projektin më të ri muzikor. “Amanet mos m’harro” titullohet kënga të cilën këngëtari nga Ferizaj e ka shoqëruar edhe me videoklip. ...
GazetaBlic | 13-Feb-2020 19:33
Këngëtari i njohur shqiptar, Labinot Tahiri, i njohur si Labi, nesër pritet ta publikojë projektin më të ri muzikor. “Amanet mos m’harro” titullohet kënga të cilën këngëtari nga Ferizaj e ka shoqëruar edhe me videoklip. ...

Publikohet kënga “Amanet mos m’harro” nga Labi
Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Labinot Tahiri- Labi, e ka publikuar këngën e tij më të re, shkruan . Ky projekt muzikor mban titullin “Amanet mos m’harro” dhe nuk ka pasur se si t’i mungojë ana vizuele, pjesë me të ...
Lajminet | 13-Feb-2020 19:25
Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Labinot Tahiri- Labi, e ka publikuar këngën e tij më të re, shkruan . Ky projekt muzikor mban titullin “Amanet mos m’harro” dhe nuk ka pasur se si t’i mungojë ana vizuele, pjesë me të ...

Mozzik sonte publikon këngën e re në gjuhën gjermane, ka një befasi për fansat
Reperi i njohur shqiptar, Mozzik, sonte në orën 00:00 do ta publikojë këngën e tij më të re, shkruan lajmi.net. Projekti muzikor i tij vjen në gjuhën gjermane mirëpo do të ketë edhe një befasi në shqip. Ishte vetë ...
Zeri | 13-Feb-2020 19:09
Reperi i njohur shqiptar, Mozzik, sonte në orën 00:00 do ta publikojë këngën e tij më të re, shkruan lajmi.net. Projekti muzikor i tij vjen në gjuhën gjermane mirëpo do të ketë edhe një befasi në shqip. Ishte vetë ...

Mihrije Braha rikthehet me këngën “Kollaj”
Këngëtarja e mirënjohur Mihrije Braha është kthyer me këngë të re pas një pauze të gjatë në skenë. “Kollaj” mban titullin projekti i saj më i ri, të cilin e ka kompletuar edhe nga ana vizuale. Tekstin dhe muzikën e ka ...
Telegrafi | 13-Feb-2020 15:50
Këngëtarja e mirënjohur Mihrije Braha është kthyer me këngë të re pas një pauze të gjatë në skenë. “Kollaj” mban titullin projekti i saj më i ri, të cilin e ka kompletuar edhe nga ana vizuale. Tekstin dhe muzikën e ka ...

Skerdi dhe Labinot Tahiri pritet të sjellin një këngë të re
Këngëtarët Skerdi dhe Labinot Tahiri shumë shpejt pritet të publikojnë këngën e tyre më të re, transmeton Klan Kosova. Këtë e bëri të ditur Tahiri me anë të një storie të publikuar në Instagram. “Shpejt dhe hiti i ...
Klan Kosova | 13-Feb-2020 18:27
Këngëtarët Skerdi dhe Labinot Tahiri shumë shpejt pritet të publikojnë këngën e tyre më të re, transmeton Klan Kosova. Këtë e bëri të ditur Tahiri me anë të një storie të publikuar në Instagram. “Shpejt dhe hiti i ...

Mesazhi i veçantë i videoklipit të Dafina Zeqirit
Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, dje (e mërkurë) publikoi projektin e ri muzikor të titulluar “Merri Krejt”. Siç është parë, një ekip thuajse me 20 njerëz punuan për këtë projekt të 30-vjeçares i cili erdhi ...
Telegrafi | 13-Feb-2020 14:27
Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, dje (e mërkurë) publikoi projektin e ri muzikor të titulluar “Merri Krejt”. Siç është parë, një ekip thuajse me 20 njerëz punuan për këtë projekt të 30-vjeçares i cili erdhi ...

“Amanet mos m’harro”, kënga më e re nga Labi
“Amanet mos m’harro” e mban titullin kënga më e re e autorit të shumë hiteve që është shoqëruar me një videoklip të xhiruar nga XL Films. Bini Diez e ka bërë muzikën e kësaj kënge, ndërsa Fuego e ka shkruar......
Zeri | 13-Feb-2020 18:24
“Amanet mos m’harro” e mban titullin kënga më e re e autorit të shumë hiteve që është shoqëruar me një videoklip të xhiruar nga XL Films. Bini Diez e ka bërë muzikën e kësaj kënge, ndërsa Fuego e ka shkruar......

Labi publikon këngën e re (VIDEO)
Labinot Tahiri ka publikuar këngën e re e cila titullohet “Amanet mos më harro”. Muzikën e këtij projekti e ka realizuar Bini Nebihu ndërkaq tekstin e ka shkruar Fuego. Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë.
Aktuale.MK | 13-Feb-2020 18:21
Labinot Tahiri ka publikuar këngën e re e cila titullohet “Amanet mos më harro”. Muzikën e këtij projekti e ka realizuar Bini Nebihu ndërkaq tekstin e ka shkruar Fuego. Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë.

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved