ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 02:19

ANALIZA/ Skema e re: Franca dhe Holanda heqin veton vetëm nëse Shqipëria riatdheson azilkërkuesit?

ANALIZA/ Skema e re: Franca dhe Holanda heqin veton vetëm nëse Shqipëria riatdheson azilkërkuesit?
“Presidenti Emmanuel Macron do të japë miratimin për hapjen e negociatave vetëm nëse Shqipëria nënshkruan një dokument për riatdhesimin e të gjithë azilkërkuesve nga Franca”. Këto janë raportet që qarkullojnë orët e ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 15:54
“Presidenti Emmanuel Macron do të japë miratimin për hapjen e negociatave vetëm nëse Shqipëria nënshkruan një dokument për riatdhesimin e të gjithë azilkërkuesve nga Franca”. Këto janë raportet që qarkullojnë orët e ...

Franca dhe Holanda heqin veton nëse Shqipëria riatdheson azilkërkuesit?
“Presidenti Emmanuel Macron do të japë miratimin për hapjen e negociatave vetëm nëse Shqipëria nënshkruan një dokument për riatdhesimin e të gjithë azilkërkuesve nga Franca”. Këto janë raportet që qarkullojnë orët e ...
Gazeta Dita | 13-Feb-2020 14:42
“Presidenti Emmanuel Macron do të japë miratimin për hapjen e negociatave vetëm nëse Shqipëria nënshkruan një dokument për riatdhesimin e të gjithë azilkërkuesve nga Franca”. Këto janë raportet që qarkullojnë orët e ...

Zgjerimi i BE-së ka vdekur, rroftë zgjerimi i BE-së
Agon Maliqi Metodologjia e re e zgjerimit e BE-së nuk do të mund ta ndalë tatëpjetën politike në Ballkanin Perëndimor. Mirëpo e gjithë kjo në fund mund ta ketë një anë pozitive. Bashkimi Evropian po përballet me aq ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 10:26
Agon Maliqi Metodologjia e re e zgjerimit e BE-së nuk do të mund ta ndalë tatëpjetën politike në Ballkanin Perëndimor. Mirëpo e gjithë kjo në fund mund ta ketë një anë pozitive. Bashkimi Evropian po përballet me aq ...

Pajtimi i brendshëm – i domosdoshëm në rrugën evropiane për Shqipërinë
Shkruan: Augustin Palokaj Armiqësitë e brendshme politike në Shqipëri, të cilat nuk janë tejkaluar që nga rënia e komunizmit, ua bëjnë shumë të vështirë punën edhe miqve të saj jo të shumtë në Evropë. Thënia “na ...
Ina-Online | 12-Feb-2020 17:39
Shkruan: Augustin Palokaj Armiqësitë e brendshme politike në Shqipëri, të cilat nuk janë tejkaluar që nga rënia e komunizmit, ua bëjnë shumë të vështirë punën edhe miqve të saj jo të shumtë në Evropë. Thënia “na ...

Pajtimi i brendshëm - i domosdoshëm në rrugën evropiane për Shqipërinë
Javën e shkuar isha në Tiranë me ftesë të Zyrës së presidentit të Parlamentit Evropian, David Sassoli, së bashku me kolegë nga portali “Politico”, gazeta gjermane “Die Welt” dhe ajo italiane “La Republika”. Ishte ...
Respublica | 12-Feb-2020 16:07
Javën e shkuar isha në Tiranë me ftesë të Zyrës së presidentit të Parlamentit Evropian, David Sassoli, së bashku me kolegë nga portali “Politico”, gazeta gjermane “Die Welt” dhe ajo italiane “La Republika”. Ishte ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved