ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/02/2020 08:22

Vettingu në Kosovë/ Premtimi i Kurtit, duhen ndryshime të Kushtetutës

Vettingu në Kosovë/ Premtimi i Kurtit, duhen ndryshime të Kushtetutës
Kosova nuk do të mund të nis procesin e vettingut pa i bërë ndryshimet e Kushtetutës.
Top Channel | 13-Feb-2020 20:24
Kosova nuk do të mund të nis procesin e vettingut pa i bërë ndryshimet e Kushtetutës.

Vettingu, nis seanca për zëvendësprokurorin e Përgjithshëm
Ka nisur seanca e vettingut për zëvendësprokurorin e Përgjithshëm, Thoma Jano. Janos i janë vlerësuar të 3 komponentët e rivlerësimit; saktësisht pasuria, aftësia profesionale dhe pastërtia e figurës.
Top Channel | 13-Feb-2020 14:12
Ka nisur seanca e vettingut për zëvendësprokurorin e Përgjithshëm, Thoma Jano. Janos i janë vlerësuar të 3 komponentët e rivlerësimit; saktësisht pasuria, aftësia profesionale dhe pastërtia e figurës.

Vettingu, nis seanca për zëvendësprokurorin e Përgjithshëm
Ka nisur seanca e vettingut për zëvendësprokurorin e Përgjithshëm, Thoma Jano. Janos i janë vlerësuar të 3 komponentët e rivlerësimit; saktësisht pasuria, aftësia profesionale dhe pastërtia e figurës. Përputhet gjendja ...
Lajmi i Fundit | 13-Feb-2020 13:39
Ka nisur seanca e vettingut për zëvendësprokurorin e Përgjithshëm, Thoma Jano. Janos i janë vlerësuar të 3 komponentët e rivlerësimit; saktësisht pasuria, aftësia profesionale dhe pastërtia e figurës. Përputhet gjendja ...

Vettingu: Nis seanca për zëvendësprokurorin e Përgjithshëm
Ka nisur seanca e vettingut për zëvendësprokurorin e Përgjithshëm, Thoma Jano. Janos i janë vlerësuar të 3 komponentët e rivlerësimit; saktësisht pasuria, aftësia profesionale dhe pastërtia e figurës. Përputhet gjendja ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 13:30
Ka nisur seanca e vettingut për zëvendësprokurorin e Përgjithshëm, Thoma Jano. Janos i janë vlerësuar të 3 komponentët e rivlerësimit; saktësisht pasuria, aftësia profesionale dhe pastërtia e figurës. Përputhet gjendja ...

Vettingu, nis seanca për zëvendësprokurorin e Përgjithshëm
Ka nisur seanca e vettingut për zëvendësprokurorin e Përgjithshëm, Thoma Jano. Janos i janë vlerësuar të 3 komponentët e rivlerësimit; saktësisht pasuria, aftësia profesionale dhe pastërtia e figurës. Përputhet gjendja ...
AlbInfo | 13-Feb-2020 13:36
Ka nisur seanca e vettingut për zëvendësprokurorin e Përgjithshëm, Thoma Jano. Janos i janë vlerësuar të 3 komponentët e rivlerësimit; saktësisht pasuria, aftësia profesionale dhe pastërtia e figurës. Përputhet gjendja ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved