ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/02/2020 09:53

Sulm me armë zjarri dhe me thika në Gjermani: Disa të plagosur, tre të dyshuar në arrati

Sulm me armë zjarri dhe me thika në Gjermani: Disa të plagosur, tre të dyshuar në arrati
Një sulm i përgjakshëm në Gjermani ka lënë të plagosur disa persona, teksa të dyshuarit po ndiqen nga policia, bëjnë të ditur mediat gjermane. Helikopterët e policisë po qarkullojnë mbi Plohingen, që ndodhet rreth 25 ...
TetovaSot | 13-Feb-2020 21:03
Një sulm i përgjakshëm në Gjermani ka lënë të plagosur disa persona, teksa të dyshuarit po ndiqen nga policia, bëjnë të ditur mediat gjermane. Helikopterët e policisë po qarkullojnë mbi Plohingen, që ndodhet rreth 25 ...

Sulm në Gjermani – disa të plagosur, tre të dyshuar në arrati
Një sulm i përgjakshëm në Gjermani ka lënë të plagosur disa persona, teksa të dyshuarit po ndiqen nga policia, bëjnë të ditur mediat gjermane. Helikopterët e policisë po qarkullojnë mbi Plohingen, që ndodhet rreth 25 ...
Medial | 13-Feb-2020 20:42
Një sulm i përgjakshëm në Gjermani ka lënë të plagosur disa persona, teksa të dyshuarit po ndiqen nga policia, bëjnë të ditur mediat gjermane. Helikopterët e policisë po qarkullojnë mbi Plohingen, që ndodhet rreth 25 ...

Sulm me armë zjarri dhe me thika në Gjermani: Disa të plagosur, tre të dyshuar në arrati
Një sulm i përgjakshëm në Gjermani ka lënë të plagosur disa persona, teksa të dyshuarit po ndiqen nga policia, bëjnë të ditur mediat gjermane. Helikopterët e policisë po qarkullojnë mbi Plohingen, që ndodhet rreth 25 ...
Televizioni Koha | 13-Feb-2020 20:06
Një sulm i përgjakshëm në Gjermani ka lënë të plagosur disa persona, teksa të dyshuarit po ndiqen nga policia, bëjnë të ditur mediat gjermane. Helikopterët e policisë po qarkullojnë mbi Plohingen, që ndodhet rreth 25 ...

Sulm me armë zjarri dhe me thika në Gjermani: Disa të plagosur, tre të dyshuar në arrati
Një sulm i përgjakshëm në Gjermani ka lënë të plagosur disa persona, teksa të dyshuarit po ndiqen nga policia, bëjnë të ditur mediat gjermane. Helikopterët e policisë po qarkullojnë mbi Plohingen, që ndodhet rreth 25 ...
Gazeta Observer | 13-Feb-2020 19:36
Një sulm i përgjakshëm në Gjermani ka lënë të plagosur disa persona, teksa të dyshuarit po ndiqen nga policia, bëjnë të ditur mediat gjermane. Helikopterët e policisë po qarkullojnë mbi Plohingen, që ndodhet rreth 25 ...

Sulm me armë zjarri dhe me thika në Gjermani, tre të dyshuar në arrati
Një sulm i përgjakshëm në Gjermani ka lënë të lënduar disa persona, teksa të dyshuarit po ndiqen nga policia, bëjnë të ditur mediat gjermane. Helikopterët e policisë po qarkullojnë mbi Plohingen, që ndodhet rreth 25 ...
Gazeta Express | 13-Feb-2020 19:30
Një sulm i përgjakshëm në Gjermani ka lënë të lënduar disa persona, teksa të dyshuarit po ndiqen nga policia, bëjnë të ditur mediat gjermane. Helikopterët e policisë po qarkullojnë mbi Plohingen, që ndodhet rreth 25 ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved