ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 01:18

Kjo është femra që u fotografua me Capital T në Paris

Kjo është femra që u fotografua me Capital T në Paris
Ilda Bejleri ka folur sërish lidhur me rastin. Një grua 64 vjeçare është përplasur për tokë pranë Drejtorisë Vendore të Policisë në Tiranë. Thuhet se fajtore për këtë ishte moderatorja Ilda Bejleri mirëpo ajo nuk ndihet ...
GazetaBlic | 13-Feb-2020 19:21
Ilda Bejleri ka folur sërish lidhur me rastin. Një grua 64 vjeçare është përplasur për tokë pranë Drejtorisë Vendore të Policisë në Tiranë. Thuhet se fajtore për këtë ishte moderatorja Ilda Bejleri mirëpo ajo nuk ndihet ...

“Nuk mund të ecin si në Afganistan”, Ilda Bejleri e tensionuar: Ajo zonja gënjeu, nuk i jap lekë
Moderatorja sportive Ilda Bejleri ka reaguar sërish për ngjarejn ku është përfshirë së fundmi, pasi aksidentoi një të moshuar dhe më pas u largua nga vendi i ngjarjes. Ndërkohë, pasi policia bëri me dije se ka ...
ABCNews | 13-Feb-2020 18:57
Moderatorja sportive Ilda Bejleri ka reaguar sërish për ngjarejn ku është përfshirë së fundmi, pasi aksidentoi një të moshuar dhe më pas u largua nga vendi i ngjarjes. Ndërkohë, pasi policia bëri me dije se ka ...

Bejlerit i duhet një avokat i mirë
Një vajzë që shfaqet në ekranet shqiptare si moderatore sportive, e quajtur Ilda Bejleri, është përfshirë në një ngjarje kriminale.Ka aksidentuar një grua dhe jo vetëm që nuk i ka dhënë ndihmën e parë, por ka ikur edhe ...
Lexo | 13-Feb-2020 18:55
Një vajzë që shfaqet në ekranet shqiptare si moderatore sportive, e quajtur Ilda Bejleri, është përfshirë në një ngjarje kriminale.Ka aksidentuar një grua dhe jo vetëm që nuk i ka dhënë ndihmën e parë, por ka ikur edhe ...

SHËNIM: Bejlerit i duhet një avokat i mirë
Një vajzë që shfaqet në ekranet shqiptare si moderatore sportive, e quajtur Ilda Bejleri, është përfshirë në një ngjarje kriminale. Ka aksidentuar një grua dhe jo vetëm që nuk i ka dhënë ndihmën e parë, por ka ikur edhe ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 18:42
Një vajzë që shfaqet në ekranet shqiptare si moderatore sportive, e quajtur Ilda Bejleri, është përfshirë në një ngjarje kriminale. Ka aksidentuar një grua dhe jo vetëm që nuk i ka dhënë ndihmën e parë, por ka ikur edhe ...

Flet e aksidentuara e Ilda Bejlerit: Nuk më telefonoi as për të pyetur si jam!
Në mesditën e së djeshmes, Enriketa Gjuzi, 63 vjeç u aksidentua nga Ilda Bejler i. Dritare.net, që dha lajmin e para, kontaktoi sot, sërish me zonjën Gjuzi, e cila ndodhet në Spitalin e Traumës, në pritje të ...
Dritare | 13-Feb-2020 18:27
Në mesditën e së djeshmes, Enriketa Gjuzi, 63 vjeç u aksidentua nga Ilda Bejler i. Dritare.net, që dha lajmin e para, kontaktoi sot, sërish me zonjën Gjuzi, e cila ndodhet në Spitalin e Traumës, në pritje të ...

Sa vite burg rrezikon Ilda Bejleri, pas aksidentit të djeshëm
Policia ka zbardhur akuzat që rëndojnë mbi moderatoren Ilda Bejleri e cila ka përplasur me makinë ditën e djeshme 63 vjeçarja Elketa Gjuzi në zonën e Myslym Shyrit dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes. Polica ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 17:15
Policia ka zbardhur akuzat që rëndojnë mbi moderatoren Ilda Bejleri e cila ka përplasur me makinë ditën e djeshme 63 vjeçarja Elketa Gjuzi në zonën e Myslym Shyrit dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes. Polica ...

Policia: Ilda Bejleri akuzohet për dy vepra penale!
Nëpërmjet një njoftimi zyrtar, policia ka njoftuar se gazetarja Ilda Bejleri, në lidhje me aksidentin e djeshëm akuzohet për dy vepra penale, “Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor” dhe “Largimi nga vendi i ...
Dritare | 13-Feb-2020 18:27
Nëpërmjet një njoftimi zyrtar, policia ka njoftuar se gazetarja Ilda Bejleri, në lidhje me aksidentin e djeshëm akuzohet për dy vepra penale, “Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor” dhe “Largimi nga vendi i ...

Përplasi me makinë një grua, policia e shoqëron, shpërthen Ilda Bejleri
Ditën e djeshme në media qarkulloi një lajm se gazetarja e sportit Ilda Bejleri aksidentoi me makinën e saj tip ‘BMW’ me targë AA 998 një 63-vjecare rreth orës 12:50 në bulevardin “Gjergj Fishta”. Por menjëherë sapo ka ...
Telegraf | 13-Feb-2020 17:09
Ditën e djeshme në media qarkulloi një lajm se gazetarja e sportit Ilda Bejleri aksidentoi me makinën e saj tip ‘BMW’ me targë AA 998 një 63-vjecare rreth orës 12:50 në bulevardin “Gjergj Fishta”. Por menjëherë sapo ka ...

Incidenti me makinë, 'shpërthen' Ilda Bejleri: Nuk paguaj që t’i mbyll gojën asaj zonjës, por njerëzit nuk mund të ecin si në Afganistan
Moderatorja sportive, Ilda Bejleri ka reaguar pas deklaratës së 63-vjecares Enriketa Gjuzi, e cila tha se ishte aksidentuar nga ajo. Me anë të një postim në Instagram, Bejleri shprehet se zonja në fjalë ka bërë ...
Zeri | 13-Feb-2020 18:24
Moderatorja sportive, Ilda Bejleri ka reaguar pas deklaratës së 63-vjecares Enriketa Gjuzi, e cila tha se ishte aksidentuar nga ajo. Me anë të një postim në Instagram, Bejleri shprehet se zonja në fjalë ka bërë ...

Ilda Bejleri në telashe, policia i sekuestron makinën dhe nis hetimin me dy akuza
Aksidenti i shkaktuar në datën 12 shkurt (ditën e mërkurë) pranë Drejtorisë së Policisë në Tiranë do të ketë pasoja për Ilda Bejlerin, moderatoret e Top Channel dhe emisionit Procesi Sportiv, duke qenë se gruaja ...
InFokusi | 13-Feb-2020 17:36
Aksidenti i shkaktuar në datën 12 shkurt (ditën e mërkurë) pranë Drejtorisë së Policisë në Tiranë do të ketë pasoja për Ilda Bejlerin, moderatoret e Top Channel dhe emisionit Procesi Sportiv, duke qenë se gruaja ...

Aksidentoi 63-vjeçaren dhe u largua/ Pas marrjes në pyetje, Ilda Bejleri përballet me një tjetër telash, policia i sekuestron makinën
TIRANË Pas aksidentit dhe shoqërimit në polici, moderatorja e njohur dhe imazhi i fushave të gjelbra Ilda Bejleri përballet me një tjetër telash. Në informacionin përfundimtar të policisë në lidhje me aksidentin e ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 14:58
TIRANË Pas aksidentit dhe shoqërimit në polici, moderatorja e njohur dhe imazhi i fushave të gjelbra Ilda Bejleri përballet me një tjetër telash. Në informacionin përfundimtar të policisë në lidhje me aksidentin e ...

Aksidenti. Ilda Bejleri: Zonja e moshuar ra vetë...
Me pas u vazhdua se pas aksidentit, Bejleri ishte larguar, duke mos i ofruar viktimes ndihme. Nje tjeter shkelje e denueshme kjo. Por fillimisht Ilda e mohoi lajmin. “Si mund te shpifin per njerezit keshtu?” shkroi ajo ...
ikub.al | 13-Feb-2020 09:52
Me pas u vazhdua se pas aksidentit, Bejleri ishte larguar, duke mos i ofruar viktimes ndihme. Nje tjeter shkelje e denueshme kjo. Por fillimisht Ilda e mohoi lajmin. “Si mund te shpifin per njerezit keshtu?” shkroi ajo ...

Sekuestrohet makina e gazetares Ilda Bejleri, policia jep detajet e aksidentit: Ja dy akuzat e ngritura për të
Vetëm pasi u bë publik rasti, Policia e Tiranës ka dhënë detaje nga aksidenti i të mërkurës në drekë në Bulevardin “Gjergj Fishta”, ku gazetarja Ilda Bejleri ka aksidentuar një grua dhe është larguar nga vendi i ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 15:25
Vetëm pasi u bë publik rasti, Policia e Tiranës ka dhënë detaje nga aksidenti i të mërkurës në drekë në Bulevardin “Gjergj Fishta”, ku gazetarja Ilda Bejleri ka aksidentuar një grua dhe është larguar nga vendi i ...

‘Do e kisha falur, më preku sjellja e saj”, flet gruaja e aksidentuar nga moderatorja Beljeri: U largua duke i dhënë gaz makinës
TIRANË 63-vjecarja Enriketa Gjuzi, e aksidentuar një ditë më parë nga moderja e njohur sportive Ilda Bejleri, ndodhet aktualisht në spitalin e Traumës, nën kujdesin e mjekëve, në pritjë për t’iu nënshtruar një ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 09:58
TIRANË 63-vjecarja Enriketa Gjuzi, e aksidentuar një ditë më parë nga moderja e njohur sportive Ilda Bejleri, ndodhet aktualisht në spitalin e Traumës, nën kujdesin e mjekëve, në pritjë për t’iu nënshtruar një ...

Policia e shoqëroi pasi përplasi një grua dhe u largua, shpërthen Ilda Bejleri: O ju mer-diat shqiptare, s’mbaj përgjegjësi për njerëzit që rrëzohen në rrugë
TIRANE Ditën e djeshme në media qarkulloi një lajm se gazetarja e sportit Ilda Bejleri aksidentoi me makinën e saj tip ‘BMW’ me targë AA 998 një 63-vjecare rreth orës 12:50 në bulevardin “Gjergj Fishta”. Por menjëherë ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 09:17
TIRANE Ditën e djeshme në media qarkulloi një lajm se gazetarja e sportit Ilda Bejleri aksidentoi me makinën e saj tip ‘BMW’ me targë AA 998 një 63-vjecare rreth orës 12:50 në bulevardin “Gjergj Fishta”. Por menjëherë ...

Aksidentoi gruan dhe u largua nga vendngjarja, pas lajmit në media, policia shoqëron Ilda Bejlerin: Ja ç’ndodhi me prezantuesen
Policia e Tiranës ka shoqëruar moderatoren e njohur të sportit, Ilda Bejleri, e cila u përfshi dje në një aksident. Ngjarja ndodhi pranë drejtorisë së Policisë së Tiranës, rreth orës 12:50 në bulevardin “Gjergj Fishta”. ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 08:57
Policia e Tiranës ka shoqëruar moderatoren e njohur të sportit, Ilda Bejleri, e cila u përfshi dje në një aksident. Ngjarja ndodhi pranë drejtorisë së Policisë së Tiranës, rreth orës 12:50 në bulevardin “Gjergj Fishta”. ...

Aksioni policor në Tiranë, 5 të arrestuar brenda 24 orëve
Gjatë 24 orëve të fundit janë vënë në pranga 5 shtetas në kryeqytet, dy prej të cilëve ishin në kërkim. Specialistët për Hetimin e Krimit të Komisariatit të Policisë Nr. 5 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit XH. ...
Telegraf | 13-Feb-2020 15:38
Gjatë 24 orëve të fundit janë vënë në pranga 5 shtetas në kryeqytet, dy prej të cilëve ishin në kërkim. Specialistët për Hetimin e Krimit të Komisariatit të Policisë Nr. 5 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit XH. ...

“Më hodhi dy metra larg dhe iku”, gruaja e aksidentuar akuzon moderatoren e njohur se e ka përplasur me makinë, Ilda Bejleri e mohon. Policia: Në kërkim të autorit
Një aksident është regjistruar sot në afërsi të Drejtorisë së Policisë, ku e plagosur mbeti një grua. Aksidenti ka ndodhur në Bulevardin “Gjergj Fishta”, rreth orës 12:50. Policia përmes një deklarate për mediat ...
BalkanWeb | 12-Feb-2020 22:36
Një aksident është regjistruar sot në afërsi të Drejtorisë së Policisë, ku e plagosur mbeti një grua. Aksidenti ka ndodhur në Bulevardin “Gjergj Fishta”, rreth orës 12:50. Policia përmes një deklarate për mediat ...

E përplasi me makinë dhe e la të shtrirë në rrugë, flet nga spitali gruaja e aksidentuar nga Ilda Beljeri: Ia bëra me dorë të ndalojë por ajo i dha gaz makinës, do e kisha falur por më preku sjellja e saj
Gazetarja Ilda Bejleri aksidentoi një 63 vjeçare me makinë dhe e la të shtrirë në mes të rrugës duke rrefuzuar t’i japë ndihmën e parë. Shtetësja Enriketa Gjuzi, e aksidentuar një ditë më parë ka folur nga spitali i ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 10:45
Gazetarja Ilda Bejleri aksidentoi një 63 vjeçare me makinë dhe e la të shtrirë në mes të rrugës duke rrefuzuar t’i japë ndihmën e parë. Shtetësja Enriketa Gjuzi, e aksidentuar një ditë më parë ka folur nga spitali i ...

Dy standartet e policisë, medias dhe politikës dhe një reagim i Ilda Bejlerit
Kur gazetarja Mira Kazhani aksidentoi një këmbësor në autosradë disa muaj më parë, nuk mbeti mediat pranë PS e LSI pa e sulmuar, për shkak të qendrimeve të saj kritike ndaj opozitës. Sali Berisha iu vërsul si i çmendur, ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 10:28
Kur gazetarja Mira Kazhani aksidentoi një këmbësor në autosradë disa muaj më parë, nuk mbeti mediat pranë PS e LSI pa e sulmuar, për shkak të qendrimeve të saj kritike ndaj opozitës. Sali Berisha iu vërsul si i çmendur, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved