ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 20:35

Vetura lodër më e shtrenjtë në botë, kushton plot 100 mijë dollarë

Vetura lodër më e shtrenjtë në botë, kushton plot 100 mijë dollarë
Një Chevrolet Camaro lodër vlerësohet në 100 mijë dollarë. Kjo është vlera e katër makinave të reja “të vërteta” të këtij lloji në versionin bazë! Për çfarë bëhet fjalë? Mbledhësit e......
Zeri | 12-Feb-2020 16:31
Një Chevrolet Camaro lodër vlerësohet në 100 mijë dollarë. Kjo është vlera e katër makinave të reja “të vërteta” të këtij lloji në versionin bazë! Për çfarë bëhet fjalë? Mbledhësit e......

Vetura lodër më e shtrenjtë në botë, kushton plot 100 mijë dollarë
Për çfarë bëhet fjalë? Mbledhësit e lodrave e dinë që sekreti i çmimeve të mëdha të modeleve të vogla të makinave qëndron në moshën dhe rrallësinë e tyre, transmeton Koha Jonë. Ashtu si me të gjitha perlat e tjera ...
Lajminet | 12-Feb-2020 16:15
Për çfarë bëhet fjalë? Mbledhësit e lodrave e dinë që sekreti i çmimeve të mëdha të modeleve të vogla të makinave qëndron në moshën dhe rrallësinë e tyre, transmeton Koha Jonë. Ashtu si me të gjitha perlat e tjera ...

Vetura lodër më e shtrenjtë në botë, kushton plot 100 mijë dollarë
Një Chevrolet Camaro lodër vlerësohet në 100 mijë dollarë. Kjo është vlera e katër makinave të reja “të vërteta” të këtij lloji në versionin bazë! Për çfarë bëhet fjalë? Mbledhësit e lodrave e dinë që sekreti i çmimeve ...
Koha.net | 12-Feb-2020 10:00
Një Chevrolet Camaro lodër vlerësohet në 100 mijë dollarë. Kjo është vlera e katër makinave të reja “të vërteta” të këtij lloji në versionin bazë! Për çfarë bëhet fjalë? Mbledhësit e lodrave e dinë që sekreti i çmimeve ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved