ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 02:14

“Çmendet” rrjeti/ Burrit i bie të fiktë në sallën e lindjes, gruaja e fotografon

“Çmendet” rrjeti/ Burrit i bie të fiktë në sallën e lindjes, gruaja e fotografon
Ai nuk mundi t’i rezistonte emocioneve dhe gëzimit që u bë baba dhe humbi vetëdijen në dhomën e lindjes. Gruaja e tij nuk u frikësua aspak, por nxori telefonin dhe bëri një selfie duke kapur këtë moment. Në foto shihen ...
Standard | 29-Jan-2020 13:23
Ai nuk mundi t’i rezistonte emocioneve dhe gëzimit që u bë baba dhe humbi vetëdijen në dhomën e lindjes. Gruaja e tij nuk u frikësua aspak, por nxori telefonin dhe bëri një selfie duke kapur këtë moment. Në foto shihen ...

Burrit i bie të fiktë në sallën e lindjes, gruaja e fotografon
Ai nuk mundi t’i rezistonte emocioneve dhe gëzimit që u bë baba dhe humbi vetëdijen në dhomën e lindjes. Gruaja e tij nuk u frikësua aspak, por nxori telefonin dhe bëri një selfie duke kapur këtë moment. Në foto shihen ...
Gazeta Observer | 29-Jan-2020 12:12
Ai nuk mundi t’i rezistonte emocioneve dhe gëzimit që u bë baba dhe humbi vetëdijen në dhomën e lindjes. Gruaja e tij nuk u frikësua aspak, por nxori telefonin dhe bëri një selfie duke kapur këtë moment. Në foto shihen ...

Fotoja e rrjetit, Shkoi për të mbështetur bashkëshorten në sallën e lindjes, humbi ndjenjat papritur
Nuk është hera e parë që dëgjojmë se edhe baballarët vuajnë në sallën e lindjes. Nuk janë të pakta rastet kur edhe ata qajnë aty ndërsa shohin bashkëshorten të vuajë nga dhimbjet e lindjes, por po ashtu emocionohen po ...
Portalb | 29-Jan-2020 11:10
Nuk është hera e parë që dëgjojmë se edhe baballarët vuajnë në sallën e lindjes. Nuk janë të pakta rastet kur edhe ata qajnë aty ndërsa shohin bashkëshorten të vuajë nga dhimbjet e lindjes, por po ashtu emocionohen po ...

Fotoja që po bën xhiron e rrjetit! Burrit i bie të fiktë në sallën e lindjes, gruaja e fotografon
Ai nuk mundi t’i rezistonte emocioneve dhe gëzimit që u bë baba dhe humbi vetëdijen në dhomën e lindjes. Gruaja e tij nuk u frikësua aspak, por nxori telefonin dhe bëri një selfie duke kapur këtë moment. Në foto shihen ...
InFokusi | 29-Jan-2020 09:22
Ai nuk mundi t’i rezistonte emocioneve dhe gëzimit që u bë baba dhe humbi vetëdijen në dhomën e lindjes. Gruaja e tij nuk u frikësua aspak, por nxori telefonin dhe bëri një selfie duke kapur këtë moment. Në foto shihen ...

Burrit i bie të fiktë në sallën e lindjes, gruaja e fotografon
Ai nuk mundi t’i rezistonte emocioneve dhe gëzimit që u bë baba dhe humbi vetëdijen në dhomën e lindjes.
Kosova Press | 29-Jan-2020 09:22
Ai nuk mundi t’i rezistonte emocioneve dhe gëzimit që u bë baba dhe humbi vetëdijen në dhomën e lindjes.

Nëna lindi fëmijën, por alivanoset babai – selfie që u bë hit në rrjetet sociale
Një nënë ka ndarë një selfie qesharake në të cilën ka kaur burrin e saj, i cili ishte alivanosur në dhomën e lindjes, menjëherë pasi ajo lindi fëmijën e tyre. Në fotografi, nëna e re është e gjitha e buzëqeshur ndërsa ...
Telegrafi | 27-Jan-2020 19:41
Një nënë ka ndarë një selfie qesharake në të cilën ka kaur burrin e saj, i cili ishte alivanosur në dhomën e lindjes, menjëherë pasi ajo lindi fëmijën e tyre. Në fotografi, nëna e re është e gjitha e buzëqeshur ndërsa ...

Fotoja që po bën xhiron e rrjetit! Burrit i bie të fiktë në sallën e lindjes, gruaja e fotografon
Ai nuk mundi t’i rezistonte emocioneve dhe gëzimit që u bë baba dhe humbi vetëdijen në dhomën e lindjes. Gruaja e tij nuk u frikësua aspak, por nxori telefonin dhe bëri një selfie duke kapur këtë moment. Në foto shihen ...
Lexo | 29-Jan-2020 09:17
Ai nuk mundi t’i rezistonte emocioneve dhe gëzimit që u bë baba dhe humbi vetëdijen në dhomën e lindjes. Gruaja e tij nuk u frikësua aspak, por nxori telefonin dhe bëri një selfie duke kapur këtë moment. Në foto shihen ...

Burrit i bie të fikët, gruaja “selfie” duke qeshur (FOTO)
Një mama është bërë e famshme pasi ka postuar një foto që do të mbahet mend gjatë, në dhomën e lindjes, duke buzëqeshur ndërkohë që bashkëshortit të saj i kanë rënë të fikët.
Top Channel | 27-Jan-2020 17:32
Një mama është bërë e famshme pasi ka postuar një foto që do të mbahet mend gjatë, në dhomën e lindjes, duke buzëqeshur ndërkohë që bashkëshortit të saj i kanë rënë të fikët.

Burrit i bie të fikët në sallën e lindjes, nëna e re bën “selfie” duke qeshur
Një mama është bërë e famshme pasi ka postuar një foto që do të mbahet mend gjatë, në dhomën e lindjes, duke buzëqeshur ndërkohë që bashkëshortit të saj i kanë rënë të fikët. Gruaja, e cila sapo solli në jetë të voglin ...
Lexo | 27-Jan-2020 17:52
Një mama është bërë e famshme pasi ka postuar një foto që do të mbahet mend gjatë, në dhomën e lindjes, duke buzëqeshur ndërkohë që bashkëshortit të saj i kanë rënë të fikët. Gruaja, e cila sapo solli në jetë të voglin ...

Burrit i bie të fikët, gruaja “selfie” duke qeshur (FOTO)
Një mama është bërë e famshme pasi ka postuar një foto që do të mbahet mend gjatë, në dhomën e lindjes, duke buzëqeshur ndërkohë që bashkëshortit të saj i kanë rënë të fikët. Gruaja, e cila sapo solli në jetë të voglin ...
InFokusi | 27-Jan-2020 17:10
Një mama është bërë e famshme pasi ka postuar një foto që do të mbahet mend gjatë, në dhomën e lindjes, duke buzëqeshur ndërkohë që bashkëshortit të saj i kanë rënë të fikët. Gruaja, e cila sapo solli në jetë të voglin ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved