ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 00:52

Rita Ora mbulon ballinën e revistës së njohur, habit me pamjen e re

Rita Ora mbulon ballinën e revistës së njohur, habit me pamjen e re
Rita Ora së fundi ka pozuar për revistën e njohur “Love”. Këngëtarja shqiptare përveç që mbuloi ballinën e revistës, ajo po ashtu dha një intervistë, ku foli për jetën private dhe atë profesionale. 29-vjeçarja këtë herë ...
Indeks Online | 29-Jan-2020 14:46
Rita Ora së fundi ka pozuar për revistën e njohur “Love”. Këngëtarja shqiptare përveç që mbuloi ballinën e revistës, ajo po ashtu dha një intervistë, ku foli për jetën private dhe atë profesionale. 29-vjeçarja këtë herë ...

Rita Ora thotë se i ka ngrirë qelizat vezë dy herë
Shumë gra në gjithë botën zgjedhin t’i ngrijnë vezët. Por, nëse jeni pop-yll ndërkombëtar, pse mos ta bëni këtë dy herë? Rita, e cila bën 30-vjeç këtë vit, është ylli i radhës në kopertinën e revistës “Love”, ku tregoi ...
Telegraf | 29-Jan-2020 11:02
Shumë gra në gjithë botën zgjedhin t’i ngrijnë vezët. Por, nëse jeni pop-yll ndërkombëtar, pse mos ta bëni këtë dy herë? Rita, e cila bën 30-vjeç këtë vit, është ylli i radhës në kopertinën e revistës “Love”, ku tregoi ...

Rita Ora mbulon ballinën e revistës “Love”, ndryshon komplet pamjen
Bukuroshja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale. Rita së fundi ka pozuar për revistën e njohur “Love”, ajo përveç që mbuloi ballinën e revistës, ajo po ashtu dha një ...
Arbresh | 29-Jan-2020 13:41
Bukuroshja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale. Rita së fundi ka pozuar për revistën e njohur “Love”, ajo përveç që mbuloi ballinën e revistës, ajo po ashtu dha një ...

Rita Ora mezi njihet në coverin e revistës “Love”
Rita Ora së fundi ka pozuar për revistën “Love”. Rita Ora ka realizuar fotosesion për revistën “Love”, ku edhe dha një intervistë për të njëjtën revistë, shkruan lajmi.net. Në imazhin që e realizoi për......
Zeri | 29-Jan-2020 12:59
Rita Ora së fundi ka pozuar për revistën “Love”. Rita Ora ka realizuar fotosesion për revistën “Love”, ku edhe dha një intervistë për të njëjtën revistë, shkruan lajmi.net. Në imazhin që e realizoi për......

Rita Ora thotë se i ka ngrirë qelizat vezë dy herë
Shumë gra në gjithë botën zgjedhin t’i ngrijnë vezët. Por, nëse jeni pop-yll ndërkombëtar, pse mos ta bëni këtë dy herë? Rita, e cila bën 30-vjeç këtë vit, është ylli i radhës në kopertinën e revistës “Love”, ku tregoi ...
Gazeta Express | 29-Jan-2020 10:47
Shumë gra në gjithë botën zgjedhin t’i ngrijnë vezët. Por, nëse jeni pop-yll ndërkombëtar, pse mos ta bëni këtë dy herë? Rita, e cila bën 30-vjeç këtë vit, është ylli i radhës në kopertinën e revistës “Love”, ku tregoi ...

Rita Ora thotë se i ka ngrirë qelizat vezë dy herë
Shumë gra në gjithë botën zgjedhin t’i ngrijnë vezët. Por, nëse jeni pop-yll ndërkombëtar, pse mos ta bëni këtë dy herë? Rita Ora, këngëtare, modele, stiliste dhe anëtare jurie e konkursit të këngëve, e ka bërë ...
Arbresh | 29-Jan-2020 01:07
Shumë gra në gjithë botën zgjedhin t’i ngrijnë vezët. Por, nëse jeni pop-yll ndërkombëtar, pse mos ta bëni këtë dy herë? Rita Ora, këngëtare, modele, stiliste dhe anëtare jurie e konkursit të këngëve, e ka bërë ...

Rita Ora thotë se i ka ngrirë qelizat vezë dy herë
Rita Ora, këngëtare, modele, stiliste dhe anëtare jurie e konkursit të këngëve, e ka bërë pikërisht këtë, shkruan Grazia Daily, transmeton . Rita, e cila bën 30-vjeç këtë vit, është ylli i radhës në kopertinën e ...
Lajminet | 28-Jan-2020 23:23
Rita Ora, këngëtare, modele, stiliste dhe anëtare jurie e konkursit të këngëve, e ka bërë pikërisht këtë, shkruan Grazia Daily, transmeton . Rita, e cila bën 30-vjeç këtë vit, është ylli i radhës në kopertinën e ...

Rita Ora tregon se i ka ngrirë qelizat vezë dy herë
Shumë gra në të gjithë botën zgjedhin të ngrinë vezët e tyre. Por nëse jeni një yll ndërkombëtar pop, pse nuk e bëni dy herë? Rita Ora, këngëtare, modele, stiliste dhe së fundmi një anëtare jurie e një spektakli të ...
Telegrafi | 28-Jan-2020 22:40
Shumë gra në të gjithë botën zgjedhin të ngrinë vezët e tyre. Por nëse jeni një yll ndërkombëtar pop, pse nuk e bëni dy herë? Rita Ora, këngëtare, modele, stiliste dhe së fundmi një anëtare jurie e një spektakli të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved