ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 02:25

Publikohen datat dhe renditja/ Ja kur do të këndojë Arilena Ara në Eurovision

Publikohen datat dhe renditja/ Ja kur do të këndojë Arilena Ara në Eurovision
Këngëtarja Arilena Ara do të përfaqësojë Shqipërinë me këngën “Shaj” në edicionin e këtij viti në “Eurovision”. Mësohet se në Roterdam është hedhur shorti, ku është përcaktuar renditja e performancave të këngëtarëve. ...
Standard | 29-Jan-2020 13:22
Këngëtarja Arilena Ara do të përfaqësojë Shqipërinë me këngën “Shaj” në edicionin e këtij viti në “Eurovision”. Mësohet se në Roterdam është hedhur shorti, ku është përcaktuar renditja e performancave të këngëtarëve. ...

Hidhet shorti për ‘Eurovision 2020’, ja se në cilën natë do të garojë Shqipëria
Këtë vit pritet që këngëtarja e njohur, Arilena Arra të konkurrojë në Eurovision duke përfaqësuar Shqipërinë me këngën ‘Shaj’. Së fundmi, në vendin ku do të mbahet këtë vit festivali, në Roterdam......
Zeri | 29-Jan-2020 12:52
Këtë vit pritet që këngëtarja e njohur, Arilena Arra të konkurrojë në Eurovision duke përfaqësuar Shqipërinë me këngën ‘Shaj’. Së fundmi, në vendin ku do të mbahet këtë vit festivali, në Roterdam......

Hidhet shorti për ‘Eurovision 2020’, ja se në cilën natë do të garojë Shqipëria
Këtë vit pritet që këngëtarja e njohur, Arilena Arra të konkurrojë në Eurovision duke përfaqësuar Shqipërinë me këngën ‘Shaj’. Së fundmi, në vendin ku do të mbahet këtë vit festivali, në Roterdam është hedhur shorti, i ...
Arbresh | 29-Jan-2020 12:36
Këtë vit pritet që këngëtarja e njohur, Arilena Arra të konkurrojë në Eurovision duke përfaqësuar Shqipërinë me këngën ‘Shaj’. Së fundmi, në vendin ku do të mbahet këtë vit festivali, në Roterdam është hedhur shorti, i ...

‘Eurovision 2020’, mësoni se në cilën datë do të garojë Shqipëria
Këtë vit pritet që këngëtarja e njohur, Arilena Arra të konkurrojë në Eurovision duke përfaqësuar Shqipërinë me këngën ‘Shaj’. Së fundmi, në vendin ku do të mbahet këtë vit festivali, në Roterdam është hedhur shorti, i ...
ABCNews | 29-Jan-2020 10:16
Këtë vit pritet që këngëtarja e njohur, Arilena Arra të konkurrojë në Eurovision duke përfaqësuar Shqipërinë me këngën ‘Shaj’. Së fundmi, në vendin ku do të mbahet këtë vit festivali, në Roterdam është hedhur shorti, i ...

Hidhet shorti për ‘Eurovision 2020’, ja se në cilën natë do të garojë Shqipëria
Këtë vit pritet që këngëtarja e njohur, Arilena Arra të konkurrojë në Eurovision duke përfaqësuar Shqipërinë me këngën ‘Shaj’. Së fundmi, në vendin ku do të mbahet këtë vit festivali, në Roterdam është hedhur shorti, i ...
Gazeta Express | 29-Jan-2020 12:18
Këtë vit pritet që këngëtarja e njohur, Arilena Arra të konkurrojë në Eurovision duke përfaqësuar Shqipërinë me këngën ‘Shaj’. Së fundmi, në vendin ku do të mbahet këtë vit festivali, në Roterdam është hedhur shorti, i ...

Hidhet shorti i Eurovision 2020; Ja kur këndon Arilena Ara!
Arilena Ara, përfaqësuesja e Shqipërisë në Eursovision e këtij viti, do të ngjitet në skenë me këngën “Shaj” me të cilën triumfoi në festivalin e RTSH-së në muajin dhjetor. Këtë të martë në Roterdam është hedhur edhe ...
Bordo | 29-Jan-2020 11:40
Arilena Ara, përfaqësuesja e Shqipërisë në Eursovision e këtij viti, do të ngjitet në skenë me këngën “Shaj” me të cilën triumfoi në festivalin e RTSH-së në muajin dhjetor. Këtë të martë në Roterdam është hedhur edhe ...

Hidhet shorteu për “Eurovizion 2020”, ja kur garon Shqipëria
Ditën e sotme është hedhur shorteu i “Eurovizion 2020” dhe është bërë e ditur renditja e Shqipërisë. Këtë vit siç e dimë, Shqipërinë do ta përfaqësojë këngëtarja Arilena Ara. Arilena, e cila na përfaqëson me këngën ...
Telegraf | 28-Jan-2020 19:36
Ditën e sotme është hedhur shorteu i “Eurovizion 2020” dhe është bërë e ditur renditja e Shqipërisë. Këtë vit siç e dimë, Shqipërinë do ta përfaqësojë këngëtarja Arilena Ara. Arilena, e cila na përfaqëson me këngën ...

Hidhet shorti për “Eurovision 2020”, Shqipëria garon në natën e dytë gjysmëfinale (FOTO)
Festivali evropian “Eurovision” i cili këtë vit mbahet në Holandë, sapo ka publikuar shortin për netët finale, ku dihet renditja e shteteve në këtë garë. Shtetet që hyjnë automatikisht në finale janë: Gjermania, Italia, ...
Ina-Online | 29-Jan-2020 00:03
Festivali evropian “Eurovision” i cili këtë vit mbahet në Holandë, sapo ka publikuar shortin për netët finale, ku dihet renditja e shteteve në këtë garë. Shtetet që hyjnë automatikisht në finale janë: Gjermania, Italia, ...

Përcaktohet rënditja e performancave, ja kur këndon Arilena Ara në Eurovizion
Këngëtarja Arilena Ara do të përfaqësojë Shqipërinë me këngën “Shaj” në edicionin e këtij viti në “Eurovision”. Mësohet se në Roterdam është hedhur shorti, ku është përcaktuar renditja e performancave të këngëtarëve. ...
Indeks Online | 28-Jan-2020 21:55
Këngëtarja Arilena Ara do të përfaqësojë Shqipërinë me këngën “Shaj” në edicionin e këtij viti në “Eurovision”. Mësohet se në Roterdam është hedhur shorti, ku është përcaktuar renditja e performancave të këngëtarëve. ...

Hidhet shorti, ja e sata është në rradhë Shqipëria për “Eurovizion 2020”
Në ditën e sotme është hedhur shorti i “Eurovizion 2020”, nëpërmjet të cilit është përcaktuar rradha e perfomancave. Shqipëria, e cila këtë vit do të përfaqësohet nga Arilena Ara, e cila kunkuron me këngën “Shaj” është ...
Lexo | 28-Jan-2020 20:30
Në ditën e sotme është hedhur shorti i “Eurovizion 2020”, nëpërmjet të cilit është përcaktuar rradha e perfomancave. Shqipëria, e cila këtë vit do të përfaqësohet nga Arilena Ara, e cila kunkuron me këngën “Shaj” është ...

Hidhet shorteu për Eurovizion 2020, kur garon Shqipëria
Sot është hedhur shorteu i “Eurovizion 2020” ku edhe është mësuar se kur do të garojë Shqipëria me Arilena Arën. Kënga “Shaj” do të ketë në natën e dytë gjysmëfinale dhe është e 18-ta në radhë, e fundit për ...
Politiko | 28-Jan-2020 19:13
Sot është hedhur shorteu i “Eurovizion 2020” ku edhe është mësuar se kur do të garojë Shqipëria me Arilena Arën. Kënga “Shaj” do të ketë në natën e dytë gjysmëfinale dhe është e 18-ta në radhë, e fundit për ...

Hidhet shorti për “Eurovision 2020”, Shqipëria garon në natën e dytë gjysmëfinale (FOTO)
Festivali evropian “Eurovision” i cili këtë vit mbahet në Holandë, sapo ka publikuar shortin për netët finale, ku dihet renditja e shteteve në këtë garë. Shtetet që hyjnë automatikisht në finale janë: Gjermania, Italia, ...
Klan Kosova | 28-Jan-2020 18:48
Festivali evropian “Eurovision” i cili këtë vit mbahet në Holandë, sapo ka publikuar shortin për netët finale, ku dihet renditja e shteteve në këtë garë. Shtetet që hyjnë automatikisht në finale janë: Gjermania, Italia, ...

Hidhet shorti për “Eurovision 2020”, ja kur garon Shqipëria
Është mësuar se në cilën natë gjysmëfinale do të performojë Shqipëria në “Eurovision”. Festivali evropian “Eurovision” këtë vit mbahet në Holandë, shkruan lajmi.net. Tashmë edhe zyrtarisht është hedhur shorti për netët ...
InFokusi | 28-Jan-2020 18:33
Është mësuar se në cilën natë gjysmëfinale do të performojë Shqipëria në “Eurovision”. Festivali evropian “Eurovision” këtë vit mbahet në Holandë, shkruan lajmi.net. Tashmë edhe zyrtarisht është hedhur shorti për netët ...

Hidhet shorti për “Eurovision 2020”, ja kur garon Shqipëria
Festivali evropian “Eurovision” këtë vit mbahet në Holandë, shkruan . Tashmë edhe zyrtarisht është hedhur shorti për netët finale, ku dihet renditja e shteteve në këtë garë. Gjashtë shtetet që hyjnë automatikisht në ...
Lajminet | 28-Jan-2020 18:22
Festivali evropian “Eurovision” këtë vit mbahet në Holandë, shkruan . Tashmë edhe zyrtarisht është hedhur shorti për netët finale, ku dihet renditja e shteteve në këtë garë. Gjashtë shtetet që hyjnë automatikisht në ...

Hidhet shorti për “Eurovision 2020”: Shqipëria garon e fundit nga të gjitha shtetet në natën e dytë gjysmë-finale
Alokimi i netëve gjysmë-finale për “Eurovision Song Contest 2020” u zhvillua në sallën e qytetit të Roterdamit. Gjatë ceremonisë së hedhjes së shortit të pranishëm ishin Zippi Brand Frank, nënkryetari i komunës së Tel ...
Telegrafi | 28-Jan-2020 17:54
Alokimi i netëve gjysmë-finale për “Eurovision Song Contest 2020” u zhvillua në sallën e qytetit të Roterdamit. Gjatë ceremonisë së hedhjes së shortit të pranishëm ishin Zippi Brand Frank, nënkryetari i komunës së Tel ...

Mësohet se në cilën gjysëmfinale të Eurovisionit do të garojë Shqipëria (Foto)
Sonte në Rotterdam të Holandës është bërë tërheqja e shortit për dy netët gjysëm-finale të festivalit evropian “Eurovision Song Contest” Sipas tërheqjes së shortit, Shqipëria e cila këtë vit do të......
Zeri | 28-Jan-2020 16:55
Sonte në Rotterdam të Holandës është bërë tërheqja e shortit për dy netët gjysëm-finale të festivalit evropian “Eurovision Song Contest” Sipas tërheqjes së shortit, Shqipëria e cila këtë vit do të......

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved