ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 16:49

Pesë teori të konspiracionit për koronavirusin kinez

Pesë teori të konspiracionit për koronavirusin kinez
Disa vende kanë ndaluar udhëtimet në Kinë dhe po kthejnë banorët e tyre. Me përhapjen e koronavirusit, përhapet informacion i pa verifikuar që kontribuojnë në përhapjen e panikut, transmeton KosovaPress. Një teori ...
Lajminet | 29-Jan-2020 13:59
Disa vende kanë ndaluar udhëtimet në Kinë dhe po kthejnë banorët e tyre. Me përhapjen e koronavirusit, përhapet informacion i pa verifikuar që kontribuojnë në përhapjen e panikut, transmeton KosovaPress. Një teori ...

Pesë teori të konspiracionit për koronavirusin kinez
Koronavirusi deri më tani ka marrë jetën e mbi 100 personave, ndërsa rreth pesë mijë janë sëmurë. Disa vende kanë ndaluar udhëtimet në Kinë dhe po kthejnë banorët e tyre. Me përhapjen e koronavirusit, përhapet ...
InFokusi | 29-Jan-2020 13:35
Koronavirusi deri më tani ka marrë jetën e mbi 100 personave, ndërsa rreth pesë mijë janë sëmurë. Disa vende kanë ndaluar udhëtimet në Kinë dhe po kthejnë banorët e tyre. Me përhapjen e koronavirusit, përhapet ...

BBC për Koronavirusin kinez: Ka dezinformim masiv në internet për origjinën dhe shifrat
Numri i çështjeve të konfirmuara është rritur në 4.500, ndërkohë që vendet si Hong Kongu kanë njoftuar reduktime fluturimesh në Kinën kontinentale për të ndaluar përhapjen e virusit. Por sikurse përpos përpjekjeve të ...
GazetaTema | 29-Jan-2020 09:54
Numri i çështjeve të konfirmuara është rritur në 4.500, ndërkohë që vendet si Hong Kongu kanë njoftuar reduktime fluturimesh në Kinën kontinentale për të ndaluar përhapjen e virusit. Por sikurse përpos përpjekjeve të ...

Pesë teori të konspiracionit për koronavirusin kinez
Koronavirusi deri më tani ka marrë jetën e mbi 100 personave, ndërsa rreth pesë mijë janë sëmurë. Disa vende kanë ndaluar udhëtimet në Kinë dhe po kthejnë banorët e tyre.
Kosova Press | 29-Jan-2020 13:25
Koronavirusi deri më tani ka marrë jetën e mbi 100 personave, ndërsa rreth pesë mijë janë sëmurë. Disa vende kanë ndaluar udhëtimet në Kinë dhe po kthejnë banorët e tyre.

BBC për Koronavirusin kinez: Ka dezinformim masiv në internet për origjinën dhe shifrat!
Numri i çështjeve të konfirmuara është rritur në 4.500, ndërkohë që vendet si Hong Kongu kanë njoftuar reduktime fluturimesh në Kinën kontinentale për të ndaluar përhapjen e virusit. Por sikurse përpos përpjekjeve të ...
ScanTv | 29-Jan-2020 09:35
Numri i çështjeve të konfirmuara është rritur në 4.500, ndërkohë që vendet si Hong Kongu kanë njoftuar reduktime fluturimesh në Kinën kontinentale për të ndaluar përhapjen e virusit. Por sikurse përpos përpjekjeve të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved