ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 15:35

Zbulohet lidhja e re e Rihannës pas ndarjes nga miliarderi

Zbulohet lidhja e re e Rihannës pas ndarjes nga miliarderi
Ndarja e Rihanna-s nga i dashuri miliarder Hassan Jamel pas 3 vitesh lidhjeje së bashku, ishte lajmi më i bujshëm i javës së kaluar! Ajo nuk e ka komentuar publikisht ndarjen dhe arsyet e përfolura online, por mediat ...
Lapsi | 29-Jan-2020 11:13
Ndarja e Rihanna-s nga i dashuri miliarder Hassan Jamel pas 3 vitesh lidhjeje së bashku, ishte lajmi më i bujshëm i javës së kaluar! Ajo nuk e ka komentuar publikisht ndarjen dhe arsyet e përfolura online, por mediat ...

Pas ndarjes nga miliarderi arab, Rihanna në lidhje me reperin e njohur
Ajo vetëm sa u nda nga i dashuri i saj, por tashmë ka të reja nga Rihanna, shkruan TheSun, transmeton . Autorja e hitit “Work” është në lidhje me reperin Asap Rocky, vetëm pak ditë pasi u zbulua dhe ajo dhe miliarderi ...
Lajminet | 29-Jan-2020 12:10
Ajo vetëm sa u nda nga i dashuri i saj, por tashmë ka të reja nga Rihanna, shkruan TheSun, transmeton . Autorja e hitit “Work” është në lidhje me reperin Asap Rocky, vetëm pak ditë pasi u zbulua dhe ajo dhe miliarderi ...

Pas ndarjes nga Jameel, Rihanna kapet ‘mat’ me të dashurin e ri
Rihanna javën e kaluar u nda nga miliarderi arab, Hassan Jameel, pas një romance prej tri vjetësh. Por tani duket se Rihanna ka gjetur dashurinë e re në krahët e reperit A$AP Rocky, sipas burimeve të “The Sun”-it, ...
Zeri | 29-Jan-2020 11:02
Rihanna javën e kaluar u nda nga miliarderi arab, Hassan Jameel, pas një romance prej tri vjetësh. Por tani duket se Rihanna ka gjetur dashurinë e re në krahët e reperit A$AP Rocky, sipas burimeve të “The Sun”-it, ...

Pas ndarjes nga Jameel, Rihanna kapet ‘mat’ me të dashurin e ri
Rihanna javën e kaluar u nda nga miliarderi arab, Hassan Jameel, pas një romance prej tri vjetësh. Por tani duket se Rihanna ka gjetur dashurinë e re në krahët e reperit A$AP Rocky, sipas burimeve të “The Sun”-it, ...
Gazeta Express | 29-Jan-2020 10:34
Rihanna javën e kaluar u nda nga miliarderi arab, Hassan Jameel, pas një romance prej tri vjetësh. Por tani duket se Rihanna ka gjetur dashurinë e re në krahët e reperit A$AP Rocky, sipas burimeve të “The Sun”-it, ...

Pas ndarjes nga Jameel, Rihanna kapet ‘mat’ me të dashurin e ri
Rihanna javën e kaluar u nda nga miliarderi arab, Hassan Jameel, pas një romance prej tri vjetësh. Por tani duket se Rihanna ka gjetur dashurinë e re në krahët e reperit A$AP Rocky, sipas burimeve të “The Sun”-it, ...
Arbresh | 29-Jan-2020 10:20
Rihanna javën e kaluar u nda nga miliarderi arab, Hassan Jameel, pas një romance prej tri vjetësh. Por tani duket se Rihanna ka gjetur dashurinë e re në krahët e reperit A$AP Rocky, sipas burimeve të “The Sun”-it, ...

Pas ndarjes nga miliarderi, Rihanna në një romancë me reperin e njohur! (Nuk është Drake)
Javën e kaluar mediat e huaja raportuan se Rihanna i dha fund romancës me miliarderin saudit Hassan Jameel, pas tre vitesh lidhje. Duket se ylli nga Barbado nuk ka humbur kohë, pasi mendohet se Rihanna po nis një tjetër ...
Bordo | 29-Jan-2020 09:59
Javën e kaluar mediat e huaja raportuan se Rihanna i dha fund romancës me miliarderin saudit Hassan Jameel, pas tre vitesh lidhje. Duket se ylli nga Barbado nuk ka humbur kohë, pasi mendohet se Rihanna po nis një tjetër ...

Pas ndarjes nga miliarderi arab, Rihanna në lidhje me reperin e njohur
Ajo u nda nga miliarderi arab, Hassan Jameel javën e kaluar pas afro tre vitesh romancë. Por tani duket se Rihanna ka gjetur dashurinë e re në krahët e reperit A$AP Rocky, sipas burimeve të The Sun, transmeton ...
Indeks Online | 29-Jan-2020 09:35
Ajo u nda nga miliarderi arab, Hassan Jameel javën e kaluar pas afro tre vitesh romancë. Por tani duket se Rihanna ka gjetur dashurinë e re në krahët e reperit A$AP Rocky, sipas burimeve të The Sun, transmeton ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved