ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 00:21

“Nuk jam larguar kurrë”, Ibrahimovic mesazh dashurie tifozëve kuqezi

“Nuk jam larguar kurrë”, Ibrahimovic mesazh dashurie tifozëve kuqezi
Milan mori një fitore të vështirë përballë Torinos, duke siguruar gjysmëfinalen e Kupës së Italisë, një sukses që është shoqëruar edhe me një mesazh nga Zlatan Ibrahimovic: “Nuk jam larguar kurrë”. Një mesazh i thjeshtë ...
GazetaTema | 29-Jan-2020 14:48
Milan mori një fitore të vështirë përballë Torinos, duke siguruar gjysmëfinalen e Kupës së Italisë, një sukses që është shoqëruar edhe me një mesazh nga Zlatan Ibrahimovic: “Nuk jam larguar kurrë”. Një mesazh i thjeshtë ...

Rikthehet Milani, kalon në gjysmëfinale duke përmbysur Torinon
Milani i Piolit merr fitoren e 5-të radhazi dhe kualifikohet ne gjysmëfinalet e Kupës së Italisë, aty ku do të sfidojë Juventusin me ndeshje vajtje-ardhje. Kuqezinjtë mposhtën në San Siro, Torinon me rezultatin 4-2 pas ...
Top Channel | 29-Jan-2020 01:03
Milani i Piolit merr fitoren e 5-të radhazi dhe kualifikohet ne gjysmëfinalet e Kupës së Italisë, aty ku do të sfidojë Juventusin me ndeshje vajtje-ardhje. Kuqezinjtë mposhtën në San Siro, Torinon me rezultatin 4-2 pas ...

Ëndrra e Leaos: Dikur zgjidhja Ibrën në playstation, tani i dhuroj asist
Milan arriti një fitore shumë të rëndësishme mbrëmjen e djeshme kundër Torinos, duke siguruar kështu kalimin në gjysmëfinale të Kupës së Italisë. Kuqezinjtë arritën ta barazojnë vetëm në minutat e fundit sfidën dhe më ...
ABCNews | 29-Jan-2020 12:36
Milan arriti një fitore shumë të rëndësishme mbrëmjen e djeshme kundër Torinos, duke siguruar kështu kalimin në gjysmëfinale të Kupës së Italisë. Kuqezinjtë arritën ta barazojnë vetëm në minutat e fundit sfidën dhe më ...

Pioli: Më pëlqyen këto dy gjëra dhe Rebic. Juventusi? S’janë të pamposhtur
Milani zhvilloi një tjetër ndeshje pozitive dhe ia doli të kualifikohet në gjysmëfinalet e Kupës së Italisë. Kuqezinjtë krijuan shumë, hasën vështirësi ndaj Torinos, por në fund fituan 4-2 pas kohës shtesë, ndërkohë që ...
ABCNews | 29-Jan-2020 10:32
Milani zhvilloi një tjetër ndeshje pozitive dhe ia doli të kualifikohet në gjysmëfinalet e Kupës së Italisë. Kuqezinjtë krijuan shumë, hasën vështirësi ndaj Torinos, por në fund fituan 4-2 pas kohës shtesë, ndërkohë që ...

Milani fluturon me Ibrahimovic, përplaset me Juventusin në gjysmëfinale
Milani ka mposhtur pas 120 minutash Torinon me rezultatin 4-2, sfidë e vlefshme për çerekfinalet e Kupës së Italisë. Koha e rregullt u mbyll me rezultatin 2-2 dhe në shtesë, Milani tregoi superioritet. Calhanoglu çoi ...
ABCNews | 28-Jan-2020 23:55
Milani ka mposhtur pas 120 minutash Torinon me rezultatin 4-2, sfidë e vlefshme për çerekfinalet e Kupës së Italisë. Koha e rregullt u mbyll me rezultatin 2-2 dhe në shtesë, Milani tregoi superioritet. Calhanoglu çoi ...

Kualifikimi në Kupën e Italisë, kapiteni Romanjoli krenar për Milanin: Tani e ka radhën Juvja
Alesio Romanjoli është lumturuar pas atij kualifikimi dramatik kundër Torinos dhe tani i lëshon sfidë Juventusit për gjysmëfinalet e Kupës së Italisë. “Ishte një ndeshje e vështirë dhe mendoj se kualifikimi ishte tej ...
E Dua Sportin | 29-Jan-2020 14:45
Alesio Romanjoli është lumturuar pas atij kualifikimi dramatik kundër Torinos dhe tani i lëshon sfidë Juventusit për gjysmëfinalet e Kupës së Italisë. “Ishte një ndeshje e vështirë dhe mendoj se kualifikimi ishte tej ...

Ibrahimovic bëhet “turp i botës”, shikoni si nuk shënon nga 5 metra me portën bosh(Video)
Milani arriti të mund në shtesë Torinon me rezultatin 4-2 duke siguruar një biletë për në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë. Ndërkohë, Zlatan Ibrahimovic e nisi këtë sfidë në minutën e 65-të dhe në limitet e shtesë së ...
Standard | 29-Jan-2020 13:22
Milani arriti të mund në shtesë Torinon me rezultatin 4-2 duke siguruar një biletë për në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë. Ndërkohë, Zlatan Ibrahimovic e nisi këtë sfidë në minutën e 65-të dhe në limitet e shtesë së ...

Reagimi interesant i Zlatan Ibrahimovic pas fitores së Milanit kundër Torinos
Milani është kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë. Gjiganti kuqezi triumfoi vetëm pas vazhdimeve ndaj Torinos, skuadër të cilën e mposhti me shifrat 4:2. Për Milanin realizuan dy herë Hakan Calhanoglu, ...
Zeri | 29-Jan-2020 09:13
Milani është kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë. Gjiganti kuqezi triumfoi vetëm pas vazhdimeve ndaj Torinos, skuadër të cilën e mposhti me shifrat 4:2. Për Milanin realizuan dy herë Hakan Calhanoglu, ...

Milani mund Torinon në shtesë, kalon në gjysmëfinale të Kupës së Italisë
Milani e ka mundur Torinon 4:2 në një ndeshje drithëruese në kohën shtesë, duke e arritur gjysmëfinalen e Kupës së Italisë, ku e pret Juventusi. Hakan Calhanoglu dy herë, Giacomo Bonaventura dhe Zlatan Ibrahimovic nga ...
Lexo | 29-Jan-2020 08:25
Milani e ka mundur Torinon 4:2 në një ndeshje drithëruese në kohën shtesë, duke e arritur gjysmëfinalen e Kupës së Italisë, ku e pret Juventusi. Hakan Calhanoglu dy herë, Giacomo Bonaventura dhe Zlatan Ibrahimovic nga ...

Zyrtare, Fernandinho rinovon me M.City-n edhe për një tjetër vit
Skuadra e Milanit me shumë vështirësi ka fituar duelin e sotëm ndaj Torinos dhe ka kaluar tutje në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, ku do të përballet me Juventusin. Milan ka mposhtur Torinon vetëm pas vazhdimeve, pasi ...
GazetaBlic | 29-Jan-2020 08:23
Skuadra e Milanit me shumë vështirësi ka fituar duelin e sotëm ndaj Torinos dhe ka kaluar tutje në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, ku do të përballet me Juventusin. Milan ka mposhtur Torinon vetëm pas vazhdimeve, pasi ...

Milani kap gjysmëfinalet, Torino eliminohet në shtesë
Milani i Piolit merr fitoren e 5-të radhazi dhe kualifikohet ne gjysmëfinalet e Kupës sè Italisè, aty ku do të sfidojè Juventusin me ndeshje vajtje-ardhje. Kuqezinjtè mposhten nè San Siro, Torinon me rezultatin 4-2 pas ...
Shenja | 29-Jan-2020 00:33
Milani i Piolit merr fitoren e 5-të radhazi dhe kualifikohet ne gjysmëfinalet e Kupës sè Italisè, aty ku do të sfidojè Juventusin me ndeshje vajtje-ardhje. Kuqezinjtè mposhten nè San Siro, Torinon me rezultatin 4-2 pas ...

Në “San Siro” sonte u nderua legjenda e basketbollit, Kobi Brajant
Para fillimit të ndeshjes në “San Siro”, futbollistët e Milanit nderuan legjendën e basketbollit Kobr Brajant, i cili u nda nga jeta dy ditë më parë pas një aksidenti me helikopter. Amerikani ishte një tifoz i madh i ...
InfoSport.mk | 29-Jan-2020 00:22
Para fillimit të ndeshjes në “San Siro”, futbollistët e Milanit nderuan legjendën e basketbollit Kobr Brajant, i cili u nda nga jeta dy ditë më parë pas një aksidenti me helikopter. Amerikani ishte një tifoz i madh i ...

Milani kalon në gjysmëfinale të Kupës së Italisë
Milani e ka mundur Torinon 4:2 në një ndeshje drithëruese në kohën shtesë, duke e arritur gjysmëfinalen e Kupës së Italisë, ku e pret Juventusi. Hakan Calhanoglu dy herë, Giacomo Bonaventura dhe Zlatan Ibrahimovic nga ...
TetovaSot | 29-Jan-2020 00:16
Milani e ka mundur Torinon 4:2 në një ndeshje drithëruese në kohën shtesë, duke e arritur gjysmëfinalen e Kupës së Italisë, ku e pret Juventusi. Hakan Calhanoglu dy herë, Giacomo Bonaventura dhe Zlatan Ibrahimovic nga ...

Milani për herë të tretë radhazi në gjysmëfinale
Milani ka siguruar gjysmëfinalen e Kupës së Italisë ku do të vihet përballë Juventusit. Skuadra e Piolit ka mundur 4-2 Torinon për të siguruar beletën e vet, pas një sfide shumë të ndezur në të cilën iu deshën kohët ...
Alsat-M | 28-Jan-2020 23:55
Milani ka siguruar gjysmëfinalen e Kupës së Italisë ku do të vihet përballë Juventusit. Skuadra e Piolit ka mundur 4-2 Torinon për të siguruar beletën e vet, pas një sfide shumë të ndezur në të cilën iu deshën kohët ...

Notat e futbollistëve, Milano 4-2 Torino
Milano e ka mposhtur Torinon në vazhdime me rezultat 4-2 dhe ka kaluar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, shkruan Gazeta inFokus. Golat për ‘Rosonerët’ i realizuan Hakan Calhanoglu 2x, Giacomo Bonaventura dhe Zlatan ...
InFokusi | 28-Jan-2020 23:55
Milano e ka mposhtur Torinon në vazhdime me rezultat 4-2 dhe ka kaluar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, shkruan Gazeta inFokus. Golat për ‘Rosonerët’ i realizuan Hakan Calhanoglu 2x, Giacomo Bonaventura dhe Zlatan ...

Kinsey Wolanski ndërpret sllallomin e meshkujve në Skijim, shfaq mesazh për Kobe Bryant
Skuadra e Milanit ka siguruar kualfikimin në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, pasi ka mposhtur Torinon me rezultatin 4-2 pas 120 minutave lojë. Milan dhe Torino kanë luajtur baraz me rezultatin 2:2 pas 90 minutave ...
GazetaBlic | 28-Jan-2020 23:55
Skuadra e Milanit ka siguruar kualfikimin në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, pasi ka mposhtur Torinon me rezultatin 4-2 pas 120 minutave lojë. Milan dhe Torino kanë luajtur baraz me rezultatin 2:2 pas 90 minutave ...

Zbulohen datat, ja kur do të zhvillohen ndeshjet gjysmëfinale të sfidës Milan – Juventus
Milani u kualifikua sot në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, shkruan zeri.info Gjiganti kuqezi triumfoi vetëm pas vazhdimeve ndaj Torinos, skuadër të cilën e mposhti me shifrat 4:2. Giacomo Bonaventura kaloi Milani në ...
Zeri | 28-Jan-2020 23:49
Milani u kualifikua sot në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, shkruan zeri.info Gjiganti kuqezi triumfoi vetëm pas vazhdimeve ndaj Torinos, skuadër të cilën e mposhti me shifrat 4:2. Giacomo Bonaventura kaloi Milani në ...

Gola, dramë, vazhdime – Milani eliminon Torinon, përballet me Juven në gjysmëfinale të Kupës
Milani është rikthyer në një ndeshje dramatike ndaj Torinos në çerekfinale të Kupës së Italisë duke triumfuar me rezultat 4-2 pas vazhdimeve. Vendasit shënuan të parët në minutën e 12-të me anë të Giacomo Bonaventuras, ...
Telegrafi | 28-Jan-2020 23:18
Milani është rikthyer në një ndeshje dramatike ndaj Torinos në çerekfinale të Kupës së Italisë duke triumfuar me rezultat 4-2 pas vazhdimeve. Vendasit shënuan të parët në minutën e 12-të me anë të Giacomo Bonaventuras, ...

Çfarë humb Ibrahimovic, nuk shënon nga 5 metra në portën boshe
Duket e pazakontë por Zlatan Ibrahimovic nuk ia ka dalë të shënojë gol në portën boshe nga rreth pesë metra largësi. Sulmuesi suedez, megjithëse shënoi një herë në fitoren 4:2 të Milanit kundër Torinos në çerekfinale të ...
Gazeta Express | 28-Jan-2020 23:49
Duket e pazakontë por Zlatan Ibrahimovic nuk ia ka dalë të shënojë gol në portën boshe nga rreth pesë metra largësi. Sulmuesi suedez, megjithëse shënoi një herë në fitoren 4:2 të Milanit kundër Torinos në çerekfinale të ...

Super Milan në Kupë, mposht 4-2 Torinon në çerekfinale
Milani sonte ka mposhtur Torinon 4-2 në çerekfinalet e Kupës së Italisë pas 120 minutash lojë. Kjo ishte një ndeshje spektakolare e kuqezinjve, të cilët regjistruan fitoren e pestë radhazi me trajnerin Pioli. ...
Politiko | 28-Jan-2020 23:49
Milani sonte ka mposhtur Torinon 4-2 në çerekfinalet e Kupës së Italisë pas 120 minutash lojë. Kjo ishte një ndeshje spektakolare e kuqezinjve, të cilët regjistruan fitoren e pestë radhazi me trajnerin Pioli. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved